Як з'їздити за кордон?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Diana, 6 Жовтень 2009.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    не через Угорщину їхали, але свідоцтво мали. Запитали один раз, здається наша митниця.
    Якщо перетинаю кордонз малим, без чоловіка, то свідоцтво питають майже завжди. Малий має біометричний паспорт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Siania

    Siania Love Life

    Дякую, дівчата!
    А які берете страхівки, зелену карту? В якої фірми?
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Завжди ПЗУ. Але, слава Богу, досі ні разу не знадобилась. Тому не знаю як вони в дії).
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я тепер без страхівки навіть через піший не піду. Хоча, колись їздила.
    В коліжанки знайомі попали в ДТП (не дай Бог, звичайно), страхівки не було, уявляєте, які рахунки прийшли за перебування в лікарні...
    Не варто на такому економити і бажано обирати надійну страхову.
    --- дописи об"єднано, 29 Травень 2018 ---
    Зелену карту беру в AXA, страхівку планую також в PZU.
     
    Останнє редагування: 29 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  5. Siania

    Siania Love Life

    Так, маєте рацію, будемо брати всім в ПЗУ :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    повертали кошти за виклики лікаря в готелі, і ліки, які він видавав, нормально, головне, щоб поліс правильно заповнили
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Все, приїхали. Чи правда, що за півроку до терміну завершення паспорт закордонний вже недійсний? Вже несла завдаток за тур у Туреччину, і тут мене ошарашили. що чоловіка паспорт не дійсний. Хоча закінчується він у серпні.
     
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Це залежить від правил в"їзду в країну.
    Є й гарна новина - біометричні паспорти зараз друкують швидше. Батьки подавали 24.03.2018, 24.05.2018 вже були надруковані.
    У Вашому випадку - чим швидше "ловити" дату, і подаватися на терміновий. Якщо в перших числах червня подасте документи, до серпня 100% отримаєте новий паспорт.

    І ще - якщо тур агенство взяло завдаток, і не перевірило термін дії закордонних паспортів (не наголосило Вам про те, що треба буде встигнути виготовити новий паспорт), Ви маєте повне право вимагати повернення завдатку в повному обсязі.

    Пи.Си. я все наплутала, напевно. Ви ж не уточнили, коли планується тур. :girl_sad:
    Я чомусь собі придумала, що поїздка запланована на серпень.
     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Мені біометричний терміновий зробили за 7 днів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я подалася на біометричний паспорт 21 березня, досі нема. Хоча це був не терміновий. Та, власне, що натрапила на хороший тур за тиждень, і навіть не думала, що паспорт не дійсний(( Якраз опинилися у люфті, що старі вже не дійсні (хоча термін до серпня), а нових ще нема(((
    П.С. А зі завдатком проблем не буде, повернутью
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    хм. Дивно. А Ви де подавалися? в ПС, ЦНАПі чи ДМС?

     
  12. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    У ЦНАПІ. Пише незмінно "Дані відправлено до центру персоналізації 19.04.2018" З тими паспортами. я бачу, ще та лотерея і жодної логіки
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я знаю таку інфо, що якщо паспорт закінчується то в нього можна вклеїти візу, термін якої закінчується на 3 міс швидше ніж закінчується дія паспорта. А де ви про піа року прочитал?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Не факт.
    Я подавала 15 лютого, вкінці лютого вже були надруковані. На сайті така інформація висіла до середини травня. Мені було не терміново, тому я і не ходила. Прийшла поцікавитись, а паспорти лежали там вже майже 2,5 місяці.
     
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Тепер швидше роблять. Я ловила дату для доброї знайомої -то подавала 20.03, а відправили 23.05- забрала 28 на Руданського в ДмС.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    То стосується Польщі і Німеччини. А Туреччина має свої правила. На час подорожі паспорт має бути дійсний ще 180 днів.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  18. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Ми сім'єю подали 14.03. Чоловіковий і дитячі вже є. Мій має такий же статус. А все через те, що я прописана в районі і звідти нема підтвердження запиту (здається Форма 1).
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Кожна країна встановлює своє правило, чке б мало запобігати незаконній міграції.
    Туреччина має право не пустити на свою територію громадянина, паспорт якого закінчується менше, ніж за 6 міс до дати зворотнього квитка.
    В кожної країни це термін індивідуальний, але він в середньому 2-6 місяців.
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А як дізналися, коли були надруковані?
    Бо на той час (лютий) ще було все погано з термінами.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1