Як з'їздити за кордон?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Diana, 6 Жовтень 2009.

  1. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    В мого чоловіка є віза по моїй карті поляка, чи дозволять йому перетнути зараз кордон з Польщею? Можливо, хто недавно їздив.
     
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Мету візиту будуть виясняти. Якщо він там працює - пустять, якщо ви разом там живете - теж пустять. Просто пошастати не пустять. Ще й карантин десь треба пройти

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Sofijusia в ФБ є група Карта поляка.Інформація... Там актуально пишуть все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    А літаком в Польшу просто по біометрії не вдасться попасти?
     
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Туристом? Нєа((((

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Дякую, хто відгукнувся. Трохи розізнала, на пішому залежить від митника чи впустить чи ні, 50/50. Знайомий їхав з аналогічною ситуацією, спочатку не впустили, за дві години інший працівник пропустив. Авіа з таким типом візи точно не пройде.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Креативно Креативно x 1
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    але карантин треба буде пройти, плюс подати адресу проходження карантину на кордоні.
     
  8. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Власне, у друзів є будинок і подвір'я в місті, думали, що в карантин можна виходити на подвіря, виявляється що ні.
    14 днів повної ізоляції в будинку, на подвіря ні ногою(.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    ваші друзі теж не можуть контактувани з вашим чоловіком. не знаю, як це перевіряється, але теоретично, особи, які спільно проживатимуть(тобто ваші друзі), теж йдуть на карантин.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Louth

    Louth Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, хто знає. Є авіабілет LOT в Канаду зі Львова з пересадкою в Варшаві. Підстав для перебування саме в Польщі нема (в т.ч. безвізу, він вже використаний, та й з коронавірусом купа обмежень). Як воно зараз відбувається в аеропорту Шопена? В принципі, якщо людина залишиться в транзитній зоні, то вона не йде на паспортний контроль і формально в Польщу не в"їзджає?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    дівчата, може хто знає перевізників до Польщі. потребую дуже перетнути кордон з Польщі в Україну, бажано з прикордонного містечка десь у прикордонне містечко в Україні( не хочу тратити час на поїздку до Львова), і з того ж містечка виїхати назад до Польщу але вже з дитиною. На наступний тиждень 11.09.-12.09.
     
  12. phobika

    phobika Well-Known Member

    Подивіться на блаблакарі, там ті "перевізники на бусах" постійно шукають людей. Як їхали з України, то бачили, що вони і зараз возять людей.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Дівчатка , не можу знайти інформації скільки часу після другої вакцини можна летіти в Італію . Раніше мало бути 14 днів,
    Потім читала що 3 чи 5 днів.
     
  14. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Залежно яка вакцина. Почитайте правила на офіційному сайті МЗС
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Плануємо поїхати на початку січня в Україну машиною з Італії. Так щоб десь 4-5 січня перетнути кордон. Я так розумію жесть буде на кпп в той час? Чи черги всі перед новим роком найбільші? Може хтось може щось підказати в тому плані, якимось досвідом поділитися)
     
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Переважно жесть починається десь 22-23 грудня, коли заробітчани їдуть в Україну, бо в Європі вихідних багато, а після нового року жесть уже з України

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
  17. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Щиро дякую за відповідь ❤️ Десь по логіці воно мені так і виглядало.
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Краще після нашого Різдва. У Європі 6 січня вихідний і багато людей з прикордонних країн їдуть додому на наше Різдво. 2 роки тому моя мама поїздом поверталася додому, на 5,6,7 січня купити квиток було не можливо, 9 січня поїзд був порожній.
     
  19. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Хто підкаже, чи в аеропорт пускають з квитками тільки чи і без?
     
  20. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Лише з квитками

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1