Як зупинити погіршення зору?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Wanderlust, 23 Вересень 2009.

  1. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    У мене теж завжди був суперовий зір, а тепер, коли постійно за компом, очі аж болят. І погано стала бачити, деколи аж пливе в очах, тре їх напружувати. Боюсь навіть йти перевіряти той зір і розстроювати себе. Скільки не їла вітамінів, чорниці, ефекту не бачу. Окуляри для компа вже давно збиралась купити, але щось ніяк не зберусь. А хтось може порадити, які краще?І які на них ціни приблизно?
     
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    я з поганим зором з дитинства, з третього класу, перепробувала різне, і можу сказати, що найкраще - це морква зі сметаною чи олією
    вітаміни ж кожному інші підходять, мені дуже сильно допомогли Strix, то, мабуть залежить від організму - кому чого бракує
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. ksenia

    ksenia Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    Офтальмологи не радять так робити, бо у розчинах є консерванти, тому і термін довший. Взагалі-то зауважила, що на деяких розчинах, на яких раніше було написано термін придатності 6 міс, тепер пишуть 3 міс. Таке враження, що ще тільки у Renu від ВL залишилось 6 міс.
     
  4. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    а як саме вони вам допомогли? зір піднявся?
     
  5. Esma

    Esma Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    Я теж пила Стрікс ( колись було два види..я пила той що має два компоненти - трошки дорожчий) Очі менше втомлюються. Рекомендую тим хто працює за компютером. В брата очі дуже втомлювались,червоніли від компютера - то Стрікс йому підійшов бо він відразу відчув що стало краще. На рахунок Підняття зору - не помітила в себе такого.

    Але більше користі дає сезон свіжої чорниці і морквочка:)
     
  6. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    так, стала краще бачити, і ввечері майже зникла присмеркова сліпота /у присмерках майже нічого не бачила/
     
  7. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    Добрий офтальмолог розуміє, що консерванти бувають різні. Ось мед є чудовим консервантом, значить, він шкідливий? У розчини для лінз як консервант додають борну кислоту, яка є антисептиком, тобто має дезинфікуючу дію. А та ж борна кислота вже більше 50 років використовується в очних краплях для лікування кон'юнктивітів.
    Терміни придатності зменшують, на мою думку, з метою збільшення доходів. Я вже більше 5років користуюсь р-ном Multison вироб. Henson ( консервант - борна к-та). у нього термін придатності - 4 міс після відкривання. Мені баночки 375мл якраз на 4 міс і вистачає. А якби термін зменшили до 2-3 міс, я б мусила баночку викидати і купувати нову, або купувати маленькі баночки, а це значно дорожче.
    Причини погіршення зору можуть бути різні. Звичайно, елементарних речей дотримуватись потрібно: і відпочинок для очей на 15 хв через кожні 40 хв, і вправи для очей, і вітаміни, і спеціальні окуляри, і зменшення яскравості екрану. Хороші краплі Окулохель, гомеопатичні, без консервантів, в капсулах, які одночасно використовуються як піпетки. Одної капсули вистачає на 2-3 дні. Але то все до нічого, якщо, наприклад зір на одне око -1, а на друге -3,5 як в мого сина. Тому все-таки консультація хорошого окуліста не завадить.
     
  8. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    В мене теж зір давно не ідеальний...ще зі школи...але що цікаво, в різні дні по різному, коли погано висплюс, мало чи забагато, погода на вулиці погана, далеко погано бачу, а є дні , що нормально. В окуліста на медогляді щось навіть не пам"ятаю, але здається записали зір 100%. Ось тепер маю роботу, де багато часу потрібно просиджувати за комп"ютером...очі трохи втоьлюються..стараюсь часто десь виходити, але робити очні вправи забуваю :sad: Задумалась про купівлю окулярів для роботи за ПК...але от недавно мені сказали, що ці окуляри дієві лише при роботі за колишніми (великими, широкими) моніторами, а при нових- ніякого ефекту...от мені цікаво правда це чи ні?
     
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    а у нас з братом спадкове, так що з самого початку знали, що зір буде падати як мінімум до рівня - 5. Зараз у мене -4, буду сподіватись, що нижче не впаде.......
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    З віком близорукість перестає прогресувати, у декого навіть виправляється зір (йде в сторону +). В мами було -3, зараз 100% зір. У мене зір не падає вже коло 5 років, правда до 100% точно не відновиться з моїми -7. Лінзи я ношу вже 18 років. Останні 6 років користуюся Ciba Vision Night&Day і пероксидним розчином.
     
  11. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    В мене зір не ідеальний, але може мінятись в залежності від погоди, коли похмуро-то зір трохи падає. Загалом зараз покращився зір,раніше могла не бачити номера маршрутки. літом старались їсти багато чорниць,незнаю чи дуже помогли на очі, але свою користь напевно таки дало. А ще очі втомлюються від комп"ютера. Чула про окуляри з напиленням, для роботи за компом, але незнаю чи це потрібна річ чи ні. Можливо хтось з таким стакався.
     
  12. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    дівчата , не знаю чи хтось тут вже писав , немаю часу читати , але розказувала подруга в якої дуже поганий зір , що лікавалась десь на Тернопільщині , там є спеціальний санаторій , вона не вилікувала зір але їй зупинили падіння. Подруги зараз нема в Україні , тому не можу спитати як називається цей санаторій , але думаю в гуглі можна знайти
     
  13. jantarna

    jantarna New Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    В моєї донечки також проблеми з зором. ми робимо спеціальні вправи для покращення зору три рази в день, крам того відмінили телевізор повністю, і щодня їмо чорниці. Так в малої зір відновився до 100%, але не стабільний. Будемо далі продовжувати лікуватись в тому ж дусі...
     
  14. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    Очі страшне втомлюються від споглядання в одну точку. Найкраща вправа для очей під час роботи за компом - перевести на хвилину погляд наприклад за вікно, тобто дивишься перед собою - це близько, а очам треба відпочивати - і от такий спосіб є розгрузкою.
    На рахунок окулярів. Нам колись на фірмі робили всім (бо досить витратно це: одна лінза з напиленням коштувала гривень 50 - тепер точно дорожче, плюс оправа, хто собі яку хтів). В далекому 2004 це обійшлося у 300 грн. Навіть якщо в людини зір неідеальний і під час роботи за компом вони використовує свої окуляри, необхідно підібрати такі ж діоптрії з напиленням. Прікол таких лінз (як без діопртій, так і з) в тому, що він відбиває блиски з монітора - зайве навантаження на очі.
    Але: людина яка не носить окуляри, може до них і не звикнути (як я). Заважають і все тут (треба буде себе знову заставити їх вдягати)
    Ще за компом не можна працювати в темноті: тільки зі світлом. що йде від монітору, так само як і дивитися телевізор у темноті. Має бути нормальне джерело світла, а не "світящійся монітор".
     
  15. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    Моя сестричка колись випробувала препарат чорниця-форте - казала, що відчула ефект. Ось я теж нам з чоловіком прикупила..будемо бачити результат :) (надіюсь, в прямому і в переносному розуміннях :) )
     
  16. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    Купувала різні бади з чорницями, не знаю чи дуже допомагали, але надіюсь хоч трішки.
    Зараз порадили мені три препарати:- Лютеїн комплекс, Провізіо, і Вітрум Форайс.
    Я обрала поки третій (найдешевший :)), взяла Вітрум форте форайс...буду бачити :)
     
  17. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    а окювайт не пробували? чоловік 3 місяці пив плюс тропікамід на ніч- то міопія призупинилась, вже краще)
     
  18. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    я ходжу кожні пів року на відновлення зору, ефект насправді відчутний. колись я навіть не бачила, яка маршрутка приїхала, а тепер зір значно покращився, і що головне, вправи дозволяють йому не падати.
     
  19. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    куди ходите?
    який тоді зір був?
    що за вправи?
     
  20. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member