Як зупинити погіршення зору?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Wanderlust, 23 Вересень 2009.

  1. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    я колись чула про курс проф. Жданова, там багато про будову ока, і звісно про негативний вплив паління, без цього ніяк)))))
    А я рятуюся так: на вікні маркером кружок намалювала, дивлюсь на кружок, потім різко крізь скло на щось віддалене, потім назад, так 20-30разів, пару раз на день. А то очі від компа скляніють.
     
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    хочу сказати дещо про лютеїн. він має накопичувальний ефект, скоріше третього тижня ви його ймовірно й не побачите. берете препарати із його вмістом - беріть щоб було не менше 2х(це мінімум), а краще 6мг(це оптимальна добова норма)
     
  3. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    Саме тому більярд покращує зір, корисно грати при короткозорості.
     
  4. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    В мене правда дивне трохи питання: недавно ходила моя бабуся (80 років) до офтальмолога. Просто перевіритися. Ходить без окулярів, телепрограму читає без окулярів, а коли вже якісь статті читає тоді їх одягає. І тут лікар сказав ніби все добре, але треба приймати каплі очні "офтан катахром" пожиттєво! Бабусю питаюся, може це з якимось інтервалом треба приймати ? Бо вона мені вже збрехала що це вітамінки.....А це антикатарактивний засіб. Блін що мені мало віриться все це.....Можливо хтось іх приймав?
     
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    Моя бабця такі роками крапала, але їй ще виписували Сенкаталін, потім Катахром купляла. Призначають їх при підозрі на катаракту, на початкових стадіях допомагає призупинити хворобу (може лікарка хоче попередити, має ж бути причина для чого признасила), принаймі вона повільніше розвивається. Крапала бабуся то дуже довго, років десять точно, і кожен день. Для читання мала окуляри, от і все. Але з часом катаракта все одно прогресувала і зір погіршився, але тоді вже операцію не робили через дуже поважний вік.
     
  6. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    Я би хотіла порадитись з дівчатами які носять контактні лінзи. Чи робите ви щось для того щоб зір покращився чи хоча би не погіршувався, чи ходите до окулістів? Бо я ношу лінзи з 2007 року, з того часу зір погіршився, лінзи поки що беру такі самі (-2,75). Це все виглядає так: іду, купую лінзи, інколи йду на огляд до лікаря і все. Ходжу в Лінкон, вони якось там нічого не радять. Тому думаю може варто звернутись до якогось нормального лікаря, може можна ще якось підлікуватись. Все на то не вистачає часу.
     
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    а по чому знаєте, що зір погіршився? і на скільки? я почала лінзи носити теж у 2007 році, під час універу носила майже весь час, коли пішла в декрет, тобто десь за 3-4 роки носіння побачила, що зір погіршився десь на одиницю. тепер практично завжди ношу окуляри, лінзи тільки в особливих випадках одягаю, бо помітила, що на користь вони моєму зору точно не пішли, та й за комп'ютером в лінзах мені незручно працювати, сильно очі сушаться. зараз ношу окуляри -4,5, лінзи маю -4,25. теж все думаю, що, мабуть, вже варто піти до окуліста, та все відкладаю.
     
  8. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    Інколи ходжу на огляд, то по таблиці спочатку бачила 90%, зараз десь 70-80%(то в лінзах). Ну і так, помітила, що зір погіршився. Лікар на це не звертає увагу, їм напевне основне те, що лінзи купую регулярно в них. Виписали мені теж рецепт на окуляри, але вони якісь мені сильніші за лінзи, ношу хіба ввечері, бо малий серед дня мені знімає їх і так не зручно. Я ще не дуже дотримуюсь правил носіння, знаю, що бажано носити не більше 8-ми годин, а я як зранку одягаю, то знімаю вночі, ну і комп'ютер і телефон - то зло, сиджу там постійно. До вечора теж очі сильно засихають, то ще може бути через вологість в кімнаті.
     
  9. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Зараз майже весь час за комп'ютером проводжу. Очі після того червоні, печуть, зір дуже погіршився. Маю окуляри для комп'ютера, але здається, що результату немає великого. Можливо є якісь каплі, щоб зняти втому і те почервоніння?
     
  10. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Можу Вам розповісти про свій досвід - у мене зір погіршився в 2 класі, постійно окуляри почала носити з 17 років, ношу іx не знімаючи (лиш на ніч знімаю). Зараз маю десь -7,5. Останні 15 років зір майже не падае, впав десь на 1-1,5 діоптріі. Основна частина зору втратилася в школі. Моі рекомендаціі такі: якщо відчуваете, що зір падае,, то мусите зробити собі режим, спати нормально (а не як вийде), коли погане освітлення та в темну пору (вечір-ніч) обмежити напрягання очей (не читати, не писати, телевізор не дивитись, за комп не сідати), обовязково попити вітаміни (бажано довгенько, 3 місяці, півроку, гірше не буде), вітаміни які xочете, для очей е багато, то пийте спочатку одні, потім інші, можете всі що е в аптеці перепробувати, літом дуже користно чим більше істи чорниць. І саме головне - це вправи, іx також багато, знайдіть собі в інтернеті і присвячуйте багато часу ім, наприклад півгодини зранку, півгодини вечером, чим більше іx робити і чим довше - тим кращий результат. По іншому зір зберегти не мож. Головне зараз якщо падае зір це поробити, xоча б півроку, а там по бажанню. Всі ці вправи я робила лиш у школі, зараз чогось нема стимулу, та й зір так не падае, то от вправами я реально десь на 1-1,5 діоптрій покращила зір. Лінзи також носила, але мені дискомфортно іx вдягати-знімати, тому зараз користуюсь лиш окулярами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Дуже дякую за поради. Я майже нічого з того не дотримуюсь. Треба дійсно трохи щось робити. Вправи знаходила якісь в і-неті, але так і не робила. А які вітаміни порадите? То мають бути якісь спеціальні для очей?
     
  12. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Хто був, або щось чув про лікування в офтальмологічному санаторії ''Барвінок''?
     
  13. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Йдете в аптеку і кажете "дайте вітаміни для очей", іx там багато різниx, якщо маете можливість - перепробуте всі, там основний компонет - витяжка з чорниці. Знаю xороші вітаміни американського виробництва (точно не памятаю назви), але вони ще півроку тому як на мене були досить дорогі (30 штук десь 120 грн.), уявляю скільки зараз, тому дивіться по можливостяx. Знайшла статтю про вітаміни, може буде користна. http://mednews.in.ua/home/inshi-temi/23731-vitaminni-kompleksi-dlja-ochej
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене теж дуже упав зір. Але завжди, коли ходжу до окуліста, ніхто навіть не говорить, що можна цьому зарадити, ні про вітаміни ніякі не говорять. Просто виписують окуляри. Та я їх не купляю, чомусь думаю, що від носіння окулярів зір ще гірше впаде. Буду пити вітаміни, робити вправи.
    Колись читала чудову книжку Норбекова «Опыт дурака, или Ключ к прозрению. Как избавиться от очков».
    Хтось таке пробував? До мене на роботу приїжджав один чоловік, який в старшому віці повністю відновив собі зір за цією системою. Ех, усидчивості би мені :girl_in_dreams:
     
  15. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Випадково сьогодні натрапила
    9 упражнений, которые способны восстановить твое зрение всего за 7 дней.
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Міняйте лікаря. Я періодично п'ю вітаміни з витяжкою з чорниць, Стрікс називаються, роблю вправи для очей, капаю краплі для послаблення напружених м'язів очей, назву забула нажаль.
    Я пробувала і були успіхи, але давно то було, тепер мабуть лінь просто. Можете спробувати, не зашкодить точно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Погуглила по неті за Стрікс, не знаю наскільки достовірна інформація, але пише, що коштують 790 грн. :girl_cray:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    За ціну не підкажу, бо я їх пила вже дуже давно, запустила я трохи свої очі короч :sad: Я їх ще десь по 200 грн. купувала.
    Стрікс - це харчова добавка чи БАД з витяжки чорниць. В аптеці можна спитати і фармацевт порадить може якийсь дешевший аналог. Або старатись багато чорниць їсти, тільки обережно, бо кріплять.
     
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я колись пила вітаміни з чорниць для очей, але не памятаю чи то Стрікс був чи ні. Мені швидше за все не помогло нічо. Зір в мене ну дуже поганий (контактні лінзи ношу -13.00, і -11.50), і то в них бачу тільки 5 рядочків ніби. Без лінз взагалі важко, вже й не памятаю як без них обходилася. Хібашо колись може наважуся на корекцію зору, хоч десь читала, що при такій високій ступені короткозорості і не роблять операцію.
     
  20. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    А читання книг, ігри в планшеті впливають на погіршення зору?
    І хто носить лінзи, підкажіть, в них можна плавати в басейні?