Які парфуми на вас сьогодні?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Finya, 30 Листопад 2012.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?


    Нині йдемо ввечір на пиво, запросив колега по роботі, в якого вчора було д.н. Що би то таке "одіти" нині :girl_in_dreams:. Я тепер про одяг думаю зовсім не впершу чергу, важливіше-який аромат буде на мені.
     
  2. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    на разі маю три аромати і змінюю їх під настрій
    Nina Ricci Nina
    Chloe Eau de Parfume
    Versace Bright Crystal
     
  3. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    А я закохалась в Шанель Ноір - це саме те що душа потребувала :haha:))))
    напевно скоро виникне бажання купити цілий фляндрик :)
    п.с. і Миколайко скоро буде ходити
     
  4. Kvinna

    Kvinna Member

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    Так, Nina Ricci Nina. Але я завжди називаю його просто яблучком :girl_smile:
     
  5. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    Escada Desire me-чудово зігріває в холоднечу
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    А на мені нині Hypnotic Poison Dior. Виключно зимовий аромат-ваніль, кокос і мигдаль. Теплий..
     
  7. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    Я сьогодні теж в них. Обожнюю їх в любу погоду. Вони ніколи не набридають . Люблю багато різних , але це єдині парфуми , які я купую вже 5 раз!
     
  8. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    Не можу цитувати, але я теж вже тиждень ( за винятком кількох вечорів, що була з фордом) "ношу" діор еддікт, але в мене шайн, і з зимою не асоціюється
     
  9. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    Donna by Trussardi
    нейтральний, ненавязливий і діловий аромат... підходить для різних пір року.

    Писи. Вчора ввечері по ВВС показували програму про парфуми. Найшвидше зростаючий ринок зараз - у Бразилії, і там, на півдні продають інші аромати ніж у нас, в Європі. Там, хоч у буває зима, все ж переважають літні аромати. А мені здається що літом у нас парфумами користуються менше...
     
  10. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    Герленівська Маора
    вперше за весь час дружби з нею, викинула мені фортель, такою гумою заграла:girl_impossible:
     
  11. ruslichka

    ruslichka New Member

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    я вчора вдягала Тобакко Ваніль :girl_cool: - яка це насолода!!!! він неймовірний!!!
    це все на мені так гарно обрамлено, дуже в ньому затишно :give_rose:
     
  12. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    Ну, це не про мене. В мене лише було 2 періоди не користування парфумами - 2 вагітності (із страшним токсикозом) і приблизно пів року після вагітності....
     
  13. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    Хто-куди, а ми .. ну одним словом у нас араби у фаворитах.:girl_crazy: Mashaayer від Al Haramain і зовсім трішки Rawdah від Al Haramain (їх просто тестила)
     
  14. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    А мені в такі холоди завжди приємно "Flower by Kenzo" "вдягати" (літо нагадують :girl_dance: )
     
  15. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    Fifi Chachnil :girl_dance:
    Вже з тиждень я з нею... :)
     
  16. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    Сьогодні ношу La vie est belle від Lancome.Може літом були б засильні і занадто солодкі, але зараз, перед Різдвом -якраз.Пахнуть ванількою і ще чимось фруктовим..Тримались сьогодні добре цілий день і не є нав´язливими.

    Захотілось мені познайомитися з Tobacco Vanille від Tom Ford.Виявляється , в наших місцевих філіалах його нема.Треба їхати в Гамбург або до Берліна в KaDeWe.Але був Black Orchid. Цей аромат буквально збив мене з ніг, і це в прямому значенні цього слова.І я навіть не знаю чи він мені сподобався чи ні, але вже другий день не виходить з голови.Закохалася, але ще сама цього не знаю?

    Перше враження- жах! Запах , як з моєї скриньки з лікарськими рослинами.Мені чомусь чулася м´ята і корень валеріани, хоч їх там і нема.Десь через годинку аромат ставав все приємнішим.Пахло перестиглими фруктами, аж в кінці і на наступний день- ваніллю.
    Ще не купую, піду далі нюхати, на цей раз уважніше.
     
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    Escada "Into the blue". їй не зраджую. :girl_spruce_up:
     
  18. ruslichka

    ruslichka New Member

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    також спочатку оторопіла від нього, а потім там відкривається щось таке заманливе....
    на разі ще вивчаю....
    але Тобакко Ваніль зовсім інший, то така няма, няма:girl_in_love:
     
  19. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    не зимовий, але Aqua di Gioia GIOIA - мій робочий аромат, натхненний
    http://www.youtube.com/watch?v=VS6HeP8H4ns
     
  20. Ziben

    Ziben :)

    Відповідь: Які парфуми на вас сьогодні?

    На мені сьогодні якраз Tom Ford Black Orchid. Обожнюю ці парфуми, вони кожного разу по іншому розкриваються, у них неймовірний шлейф. Ну і вибравши їх, одразу хочеться одягти строгу сукню, високі підбори, зробити макіяж:girl_spruce_up:. Вони точно не з тих, ароматів в яких я почуваю себе затишно, спокійно, якось по домашньому (так як, наприклад, з Tobacco Vanille)