Які парфуми на вас сьогодні?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Finya, 30 Листопад 2012.

1. Insolence

Insolence Living The Dream

Але коли хочеться чогось такого теплого, то Kenzo Jungle L'Elephant моя любов :girl_in_love:

• Подобається Подобається x 2
  2. vanilia

vanilia Well-Known Member

Frank Boclet Vanille

3. ylanahuk

ylanahuk New Member

Journey від Mary Kay

4. бетменша

бетменша Well-Known Member

Byredo Bal D'Afrique нарешті моя "хотілка" в мене. Класний запах, справді дуже якравий і життєрадістний, а ще багатогранний. На нотки розбирати я не мастак, та й тут купа всього намішано, по відчуттях. Мне найбільше щось солодке гурманське пробивається

• Подобається Подобається x 1
  5. shparynka

shparynka Well-Known Member

На лівй руці Монталь Ваніль Абсолю. На правій Інстант Герлен. А хто мав Самсару, як вам?

• Подобається Подобається x 1
  6. flame

flame невгамовний експериментатор

мені дуже-дуже :girl_tender: - тепло, затишно. Сандал, амбра, трошки фруктів. Але, я люблю важкі і насичені запахи. :girl_yes2:

7. shparynka

приїхали вони сьогодні до мене, відстоюються, після дороги. Перший нюх- таке дрімуче ретро. Другий, третій-нарциси. І з кожним разом тепліше і тепліше. Моє однозначно, бо брала всліпу.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. flame

flame невгамовний експериментатор

ага, нехай прогріються. Холодні парфуми взагалі не варто тестити.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. shparynka

тепер оті скляні червоні флакони будуть рідкістю. Самсару переносять у бджолині банячки, типу АА.

• Інформативно Інформативно x 1
  10. vanilia

Приїхала вчора "обновка" - Profumum Roma Confetto. Сьогодні не втрималася і зайшла в хваринку з двох пшиків :girl_in_love: Красивий... І щось дуже мені нагадує і ніяк не можу збагнути що саме.:girl_flirt:

11. vanilia

Chanel Gabrielle. Читала відгуки - дуже різняться. Ну... Що можу сказати?.. Сьогодні вона мені сподобалась. Ніжна, білі з жовтими квіточки, чуть цитринки. Не різка, не важка. Сьогодні вона мені дуже гарна. Подивимось як піде далі )