Які парфуми на вас сьогодні?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Finya, 30 Листопад 2012.

  1. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    відколи позимніло - Том Форд, Чорна орхідея.
    А нині співробітник (сидить поруч) чемно й приречено попросив не користуватися, бо голова болить...
    то я ще підробкою тільки раз пшикаюся... був би то оригінал...
    спробую завтра Kenzo Jungle L'Elephant, ще десь трохи заначено маю. Сама знаю, як то прикрий запах весь день поруч
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Останні краплі цього парфуму
    початкова нота
    малина, бергамот, мандарин

    нота серця
    ірис, гарденія, ілінг-іланг, жасмин

    кінцева нота
    ветивер, бурштин, мох
    michael-kors-very-hollywood___14.jpg
     
  3. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Нарешті!!! - Хабаніта


    І ще, я замовила семпли Ані Соколової. Може вже хтось отримав ?
    Сидів би вже він в тюрмі за вбивство ;)
    А слонік ммм, такий теплий.
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  4. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Back to Black by Kilian aphrodisiac - відчуття поки що змішані. Не було з першого пшику "Ух ти!", але і є щось манке. Подивлюся як веде себе впродовж дня. Але на морозі класно іскрить :)
    --- дописи об"єднано, 29 Листопад 2017 ---
    А можна детальніше про ті семпли? :girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    останні краплинки Амуажу Memoir. Полюбила його під кінець. Хоч і спочатку був різкуватий, а таепер ті димні нотки дууже подобаються.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Shalimar Guerlain. edp. 2011 - ох любов поки не складається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    А я вже другий день як наважилась на Thierry Mugler Alien.
    Замовила пробник на мейк апі просто по відгуках і коли перший раз понюхала, занюхала в ньому в"єтнамську зірочку, ту що в динтистві від застуди мастили:girl_crazy:. думаю прррр, віддам мамі, їй подобається любе-голубе, лиш би пахло). Але якось впав мені той пробник і пару крапель розлилося. Нанюхала я в тих краплях шось цікаве, схоже на ароматні паличики, якийсь димок, прянощі... прям цілий Новий рік.)))
    Вчора і сьогодні користаю. Правда даю таку краплю, що й краплею годі назвати, бо запах надто приторний, нема гіршого ніж з таким переборщити. А може якщо добре розсмакую, то й ще раз такого собі на зиму замовлю.:girl_in_dreams: Не зовсім моє, але є в тому запаху якийсь незвичний прикол, от він і манить...
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    о! а я люблю запах "зірочки". дякую за наводку))
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Bvlgari Omnia Green Jade, незаслужено призабутий. Просто чудовий, легкий, ненав'язливий, та відчутний. Ловила себе на думці, що «так гарно пахне», і згадувала, що то він ))
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  10. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Narciso Rodriguez Poudree - сьогодні він просто чудовий :girl_in_dreams:. Так комфортно в ньому. Іскристий сніг, справжня зима :girl_in_dreams: Ну дуже мені він пасує до зими:girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    вирішила познайомитись з Монталями. Почала з Montale Intense Cafe. Правду пишуть у більшості відгуків - нема там ніякої кави, хіба дуже трошки. одна троянда
     
  12. vanilia

    vanilia Miracles are real

    А я от троянду в ньому леееедве чую. Зате шоколадна кава настільки "міцна", що я користуюся цим парфумом дуже рідко. Правда, то не натуральна кава, а якась намішана. З шоколадом, трояндою. І він на мені зовсім не теплий, а досить такий свіжий і дзвінкий.
    Маю (і часто користуюсь) Montal Roses Musk (Одні з моїх улюблених), Montale Intense Roses Musk, MoТа кот там справжня троянда. Чиста троянда. А в "Каві" таки є замішана кава ))) Ну, або це моє суб'єктивне відчуття таке. Ще пригадала Chocolat Greedy. Так от там я, нажаль, не чую шоколаду зовсім ((( ТАк хотілося шоколадки, а отримала резиновий штучний шоколад. Все таки хімія шкіри це сильна річ )
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я ще з пробірки трошки чую, а на шкірі воно повністю зникає. Може ще появиться при інших умовах, бо то був перший затест.
    як то всьо індивідуально) мені зовсем не такий, маслянистий, не сказати б важкий, але такий середнячок
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Я коли Deep Purple вперше спробувала, хотілося втікати від нього :girl_haha: Але через деякий час попробувала і була в шоці - сподобався! )))
    О, а Lady Vengance... Її я теж не з першого разу "зрозуміла". І зараз вона для мене просто магічна. А спочатку важка була.
    Зате Wild Pears Монталя я колись обожнювала, а зараз терпіти їх не можу. І не думаю, що перенаситилась. Швидше, щось зінилося в організмі. Колись це були чисті груші, соковиті, свіжі. А зараз - це чоловічий одеколон з ледь помітною ноткою груші десь дуже і дуже далеко. Аж обідно ))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Чула про нього не дуже хороші відгуки.
    В мене є Дикі груші і Листя патчулі. Ну що сказати... це таки не дуже моє. Патчулі пахне мені шафкою з медикаментами: де всякі мазі, масла, які стоять там роками, бджолиний прополіс. Оце все вперемішку мені чути. Зате, коли вивітриться, то приємний. Груші трохи краще, такий запах молодості моєї бабці, одеколонистий,але всеодно я не в захваті. Любителі Монталя, є в них щось свіжіше, без отого запаху старовини?
     
  16. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Вчора був Hermes Twilly d'Hermes, щось ми взагалі непорозумілись
    тому сьогодні все та ж Ерба
     
  17. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Поділіться, будь ласка, враженнями від Ерби. Я якраз чекаю з дня на день її :girl_in_dreams:

    Я сьогодні в Back to Black Kilian aphrodisiac. Тепленький мед на сьогоднішню холодну погоду - саме те, що треба ) Чимось він мені дуже нагадує Габаніту.
    Ще чекаю Езру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Для мене то любов. маю 2 версії. стару і нову. То мене нова більше вставляє, а колєжанку навпаки. Але її реально треба 1/2 пшика, бо настільки вона вбиває всіх в радіусі 3 м навколо. Всі кажуть - солодка, квіткова.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. vanilia

    vanilia Miracles are real

    А я вчора нанесла Ezra Abercrombrie and Fitch... :girl_in_dreams: Аж чоловік принюхувався, питав що то таке гарне пахне. :girl_dance: Я боялася її (через яблуко в пірмідці), тому лише 1 мл замовила:girl_crazy: Тепер шкодую. Яблука я там не почула )) Зате там така гарна троянда в перемішку з піоном! Думаю, для сьогоднішньої сонячної погоди підійде якраз :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Купований в Англії, може тому стійкий. Користала довго, бо аромат не на щодень, але я люблю такі...