Які парфуми на вас сьогодні?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Finya, 30 Листопад 2012.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Нині вирішила скористати на люди.:)
    І шо сказати- всі мене засипали компліментами, а одна пані сказала, шо за моїм шлейфом готова ходити вічність.
    Мужчина на касі в кінопалаці до другого каже " ваууу, як суперово пахне від когось..."

    А мені не подобається!:girl_nea: Терпимо, не фу, але не моє.
    Назву той парфум парфумом для людей. гиг)))
    Нині на троха теплішу погоду, нічого від нього не чула, тільки ті деревяшки. Приємні такі деревяшечки:scratch_one-s_head:, але шось воно мені не то.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а я розношую la tulipe від byredo. Дуже його хотіла. і коли вперше затестила на вулиці на руці, був просто божественний. А дома вже як спробувала, то в перші десь пів години видає на мені ... запах фарби для волосся)) довго не могла зрозуміти шо це, але за кілька разів стало ясно - так, це фарба для волосся)) шо за чудеса. На щастя вона потім зникає
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Trussardi Donna Giccia a Goccia - гарний, але не більше ) В стилі Труссарді. Дуже схожий на Донну, але трішки ніжніший. Жасмин, білі квіти, трішки цитрусів. Найбільше чую жасмин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Psychedelic Love Initio :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    А мені нра.:)
    Але не можу в відливантах/пробниках знайти....
    Знов ризикнула, але вже на вулицю. І десь я його на тій вулиці загубила.:girl_impossible: Може через частково закладений ніс, буду тестувати ще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. vanilia

    vanilia Miracles are real

    я на 5 мл ще встигла ) можу сказати де брала. Не впевнена, що там ще є вона, але мало що.

    Good girl gone bad extreme -- гарний, ніжніший, м'якіший ніж звичайний. На сьогоднішню погоду якраз. Помітила, що переливався, видавав дуже цікаві ноти (навіть свіжі!). Часом дже жалію, що лише 3 мл беру ))) Це якраз той випадок, коли жалію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Insolence

    Insolence Living The Dream


    я знову намагаюсь зрозуміти захоплення Not A Perfume від Juliette Has A Gun . поки безуспішно
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Буває ))) Коко Шанель я у свій час "добила" кілька штук по 20 мл. Маю кілька повноцінних флаконів, де зі 100 мл залишилось половина і менше (Сади НІлу один флакон повністю використала, другий наполовину десь; Місс Діор Черрі (знятий з виробництва) - ще десь з пів флакона є.) По 5 - 10 мл використала Африканський Бал, Roses Musk, Good Girl Gone Bad, Manifesto, Рожеві Метелики, Рожеву Молекулу... А от з молекулами я не дуже. Стоять цілі майже. Щось не йдуть мені. Деякі віддала чоловікові і йому не дуже пішли. Деякі подарувала.
    А ще я не дуже дружу з амуажами - лише деякі - "мої".
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Нині майже ще новинка My Burberry Black
    І Burberry і Francis Kurkdjian і схід..але у мене знов вони плоско-пошлуваті з трояндою і жасмином, ні тобі пачулі ні амбри. Черговий подарунок співробітницям ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а які ваші? в мене було два відливантики, то обов"язково буду пробувати цей бренд ще. Саншайн дуже-дуже класні. Memoir трохи не моє, але достойні теж. А їх стійкість це бомба. моїх два відливанти по 3 мл в пробірках хватило на дууууже довго
     
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Boucheron Quatre, от не розумію захоплюючих відгуків, для мене він як освіжувач для повітря. Прийшла, змила- не змився.:pardon:
    Прийдеться сьогодні змиритися і доносити.
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2018
  12. gromnatalia

    gromnatalia Member

  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Саншайн ще не пробувала, страшнувато ) А "мої" - Рефлекшн і Міфи. І в чоловіка якісь Амуаж є, я забула які )) Lyric Man вроді. Дуже класні.
    Вони справді дуже стійкі, якість зашкалює. Але якось я з ними так собі. Маю відливантики і Опусів, і Lyric, i Dia, i Jubilation, i Interlud. Пару пшиків і все. Якось важкі чи що мені. Не знаю чому. Останнім часом "тащуся" за кіліанами, Сержем Лютаном.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Вовчиця Сержа Лютана :girl_in_dreams: Сьогодні, по-моєму, "її погода" ))
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Mon Guerlain
    сьогодні скористала, бо мала йти на розмову з вчителькою до малого в школу і певно шось пішло не так, бо вчителька чомусь мене шарахнулась.:scare: Нє, не того шо я переборщила з парфумом і засмерділа пів школи))), чи в загальному зі мною було щось не так, але чомусь після першого подиху така реакція була- гм... хоча може то до кращого.:)))

     
    Останнє редагування: 30 Березень 2018
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А мені дуже подобається, оті білі квіти: ням-ням
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2018 ---
    Zen?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Chloe Chloe Eau de Parfum і Hermes Un Jardin sur le Nil
    ще оці мені дуже літні. вище про них писала ---- Amouage Sunshine. Не свіжачок, солодкаві, але настрій в них чисто літній, як на мене.
    я його недавно прикупила, повелась на відгуки. то мені він шось дуже скучний. такий простий ціитрусовий, трошки чоловічі свіжачки нагадує. хоча на літо, напевно, добрий.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    О-о, таке і шукаю.:)
    Такого плану аромати на мені всі віддають віддушкою для білизни, милом, освіжувачем, "рибкою" в машині), всім чим завгодно, тільки не парфумом.
    І тут не тільки в смакові справа.
     
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А мені один з найулюбленіших
    Ще Ейфорію Кельвін кляйн згадала, є два варіанти, обидва цікаві
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2018 ---
    То все дуже індивідуально, бо кожен парфум на кожній людині по різному розкривається.
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а мені і Ейфорія теж не пішла)) хоч на подружці подобалась. видно, щось є в тих ароматах спільне