Які парфуми на вас сьогодні?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Finya, 30 Листопад 2012.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Сьогодні Givenchy Dahlia Divin.
    Коли занюхала в флакончику- відразу в ніс вдарив цілий букет цитрусів і я подумала, шо то вкотре щось скучне і не цікаве. Нині все таки вирішила затестити і яким подивом було, що цей запах відкрився на мені просто, ну просто безподобно.:girl_claping: Дорого, не удушливо, навіть трохи брутальненько.;) Як ж я таке люблю.
    Єдине, чомусь в другій половині дня я його на собі загубила. Може звикла, а може не дуже стійкий, тому тут ще треба розібратися...
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  2. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Я знову в ній :girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams: Майже щодня в ній...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Roja Dove Beguiles - просто красунчик :girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ото я нині експерементнула на Calvin Klein Eternity Intense.
    Поки що пахну бабусиною помадою:girl_crazy:, але це тільки перша година, надалі відчуваю кудись він розкривається, якби солодіє, стає більш квітковим. От цікаво куди до кінця дня його занесе...:girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  5. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Serge Lutens Datura Noir - захотілося сьогодні щось із Лютанів )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Buxton Sexual Healing - скучила за ним неймовірно. А сьогодні якраз віднайшла пробничок в своїх запасах ))
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Він же ж...
    Висновок- пахне всім чим завгодно, тільки не парфумами.:girl_crazy:
    :girl_in_dreams:
     
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А в мене сьогодні перший затест Монталь White Musk. Не стійкі і не шлейфові, хоча я думала, що в цьому смислі будуть бронеубойними
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Lanvin Eclat D`Arpege- це просто капєц.:facepalm:
    Добре що взяла тільки 2 мл на затест, бо відгуки були надто двоякі, аж мене зацікавило... Проте як на мене цей аромат ні про що і дуже дешевить. Бузок в складі вітається, ну але хотілося б почути його якось по іншому, а не так плоско.
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  10. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Diam Blond Serge Lutens - гарна, я навіть не очікувала. З пробірки аромат зовсім інший, на шкірі відкрилася красиво.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Таки змила я той капєц і замінила на
    мммм, відчула себе людиною. Він просто неперевершений...:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Я так на днях змивала Kilian Love The Way You Taste ))) Він такиййййй класний, але для чоловіків )) Відчуття було ще те: вдень ще так-сяк, а ввечері йшла, так парфум почав розкриватися класно; іду і чую від себе аромат шикарного чоловіка :girl_crazy: Прийшла, змила з себе, аж полегшало :connie_pull-pigtail
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    А скільки часу він на вас тримається? Бо на мені максимум годину-півтори і вже ніякого сліду.
    На запясті навіть з відстані 10 см нічого не чути за цей час.
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Та трохи тримався, від ранку до обіду ще його чула, потім змила, змився легко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. vanilia

    vanilia Miracles are real


    Отакої :sad: А на чоловікові він зовсім по-іншому розкривається, зовсім не такий класний. Капець просто...
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ну він такий простенький, на щодень. Колись тестила його, навіть був у хотілках, але якось він не вразив, то вирішила навіть не пробувати.
    Дівчата, може хтось помітив, якусь закономірність: як на кому довго тримаються аромати, власне які і чому?
    --- дописи об"єднано, 28 Квітень 2018 ---
    Мушу хоч потестити, що це...
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Насолоджуюся Органзою . Мммм, вона неперевершена в цю теплу египетську ніч. Таке враження, що саме для неі вона і створена. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Люблю аромати, щоб поскладніше, а він з таких.

    А я сьогодні перепросилась з Versace Vanitas. І то так, чисто випадково, вибігала на прогулянку з дітьми і вхопила що під руки попало. Висновок такий- кожен аромат має свою пору року. Певно все таки зря я його так забакланила взимку, сьогодні на теплому повітрі між деревами))досить гармонічно звучав. Добре шо не віддала мамі.:girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2018
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Сьогодні теж пахну бабусиною помадою...:rock: при чім стійко і увесь день.
    Короч, містика якась- і аромат не нра і рука тягнеться. Треба його десь від себе заникати...:scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 30 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  20. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, що порадите весняно-літнього?
    Хочеться свіжості, вітру, води....
    Щось цікаве...
    Радили пробувати aqua di gio зелений...
    ніби нічого такий... але, Може, щось цікавіше є?
    (Нажаль, не знаюсь на запахах зовсім...)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1