Які парфуми на вас сьогодні?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Finya, 30 Листопад 2012.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Понюхала, ну мені він задуже солодкий
    Та ясно що є, то треба шукати, що саме виявиться вашим.
    Мені хотілося свіжості і я купила собі Angel Angel Schlesser Femme, Montale White Musk, Montale Aoud Lagoon, але вони без зелені.
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013



    І раз темка ожила, то сьогодні у мене DSQUARED2 Want, а хто б міг подумати, що закохаюсь в цю приторну ванільку, яка прилипає намертво і взагалі нікуди не розкривається. А тут три дні як з ним і зупинитись не можу.:girl_impossible:

    І сам прикол, той відливант у мене валяється вже з декілька місяців, перше знайомство якось зовсім не склалось... :girl_in_dreams:
    Напевне все під настрій і бувають такі періоди в житті, що хочеться себе засолодоити, зацукрувати)) і так ходити, чим я останнім часом успішно і займаюсь!)
     
    Останнє редагування: 7 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  3. vanilia

    vanilia Miracles are real


    Теж його люблю. На шкірі зовсім не приторний, але такий ванільно-ванільний :) Навіть, можливо, кондитерський )) Колись свекруха прийшла до нас в гості, принюхалася і каже: "Що ти таке смачне пекла?" :girl_crazy: А я тоді нічого не пекла, а просто пшикнула DSQUARED 2 Want :d23:
    --- дописи об"єднано, 7 Травень 2018 ---
    Сьогодні я в Woman in Gold by Kilian - вагалася чи підійде на теплу погоду, бо вважаю його зимовим. Але нічого, розкривається гарно :) І навіть трішки по-іншому, ніж взимку. Більше чути білі квіти, а от пачулі поки що не нанюхала ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    ага-ага, Ви ще Монталівську абсолютну ваніль потестіть) там така приторнюща найприторнюща ваніліще, аж скули зводить. Це при тому, що люблю ваніль, але ЦЕ... Ні зимою, ні восени, нікагда!!! Малий пшикнув собі на руку, то погнала його відмивати. За пару секунд вся кімната пахнючить) але стійкість відпадна, інтенсивні дуже, але плоскі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. vanilia

    vanilia Miracles are real

    A La Rose Kurkjian - саме такий настрій в мене - легкий, чуть квітастий, чистий, мов прозора вода :girl_tender: Навіть не думала довго, обрала відразу його.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Guerlain Mon - він гарний в будь-яку погоду :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Roja Dove Beguiled - не в тему получився. Дуже гарний, але він більш вечірній. Не на щодень однозначно. Неймовірна краса...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Balenciaga Paris сьогодні. Ідеальна погодка для них, але я змерзла, як пес.:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Franck Boclet Cocaїne - скучила я за ним.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Insolence

    Insolence Living The Dream

    пропала з теми, бо докупила відро
    так і обливаюсь =) поки ніс дозволяє
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ziben

    Ziben :)

    впродовж останнього місяця майже щодня layali swiss arabian, закохалась в цей флакон з першого погляду, а потім і в аромат:give_heart: 474098073_w640_h640_cid2428938_pid315891174-29290d00.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    О, темка ожила.:connie_pull-pigtail

    А я сьогодні у Versace Eros Pour Femme.
    Люблю його страшно, такий сонячний позитивчик, "породистий" і вишуканий. Тільки от по стійкості трішки пасе задніх, хоча не критично. Спочатку б"є всіма нотами на купу, а до кінця дня глохне і тихенько переходить в кінцеві. Явно не з тих парфумів які не годен з себе змити.
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  13. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    в мене він дуууже стійкий, капішон шуби пахне вже п*ятий місяць в шафі, хоч я наношу парфуми за вухом
    Це один з моїх зимових фаворитів:girl_in_love:
    З мене чомусь всі Gucci *злітають*, а мама від стійкості в захваті:dntknw:
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    У мене так пуховик Сатіном пахне.
     
    • Баян Баян x 1
  15. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Erotic Franck Boclet - повелася на назву. Насправді ж аромат досить складний. З першого пшика інтенсивний дим. Сигаретний дим! В підраміді заявлений ладан, але це точно не ладан. Це запах (для мене навіть не аромат) дешевих сигарет, ніби з кабака. І на фоні того диму дуже прикольний аромат, солодкувато-цитрусовий. Приблизно через пів години дим стає менш виражений, більше виступає цитрусова ваніль. Поки що залишила його на пізніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Iris Dragees Lancome - така краса... :girl_tender: І чимось схожий на Шалімар.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Оо.. мені значить таке треба
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Так, він в стилі шалімара. Я взяла 3 мл, його надто мало :sad: Хочеться ще.
    Так так, 20 мл багацько ))
    Мої туалетні води (повноцінні флакони) по 50 і 100 мл стоять по половині, напевно, я їх не знаю чи закінчу, хочу люблю дуже ))) Чи то вже теж відливантики продавати чи що )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Paco Rabanne Lady Million- люблю його несамовито, але користаю на певні, особливі моменти, бо він має мати значення.:girl_wink:
    Нині в вечір до оперного театру під відповідний одяг "звучав" дуже влучно.:girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Аналогічно. Містика якась. Чи то 100 мл, чи 50 мл. - все одно до половини використовую і далі стоїть.
     
    • Подобається Подобається x 1