Які парфуми на вас сьогодні?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Finya, 30 Листопад 2012.

  1. Insolence

    Insolence Living The Dream

    І далі дотестюю нішу Герлена. Нині Encens Mythique - якісь "привіт бабусю", та знову мимо мене
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    О-о-о, тема бачу оживилася.:connie_pull-pigtail

    А я ото на Мюглера присіла)))- Thierry Mugler Aura Mugler, валявся в мене пробник з рік, вже думала як освіжувач повітря скористати:girl_haha: і тут понєєєлась:girl_crazy:. Розкусила я його аж зараз на вологу зимну погоду. Правда оригінальненко так зучить, незвично і не всі може й відразу зрозумють що то парфум:girl_crazy:, але мені норм. А стійкість взагалі вражюча.
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2020
    • Подобається Подобається x 2
  3. Insolence

    Insolence Living The Dream

    У мене нині Aqua Allegoria Ginger Piccante від Guerlain оце точно
    Або чекаю не таку морозну погоду,може розкриє себе
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ааа, мене шось реально на Мюглерів понесло:girl_cool:. Сьогдні Thierry Mugler Aura Mugler- короч, бабусина скриня, але мене чіпляє, хоч не часто, дуже періодично воно так в саме серце, а потім знов попускає і навіть не торкаюсь.

    А от Acqua di Parma Peonia Nobile- взяла по відгуках і злакомившись шо то є ніша на затест. Спочатку круто- дорогий, багатогранний, а от середня та кінцеві ноти занадто квіткові і плоскі. Не моє.:girl_nea:
    Доппшикаю тих 2 мл і всьо...
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2020
    • Подобається Подобається x 1
  5. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Шанель Коромандель. Це якась просто неймовірна любов
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Дівчата, порадьте щось нове з фруктово-квіткових композицій, які тестили. Люблю Гуччі еу де парфум 2, Масакі Масушима, Імператрик
     
  7. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Дівчата, чи хтось вже користувався парфумами Landor?
    Я маю кілька пробничків і один 30мл. Просто кохаюся в них.
    Такі вони мені насичені, повні і просто чудесні.
     
  8. talkanatalka

    talkanatalka Member

    Поки що Euphoria або Roberto Torretta
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Citron noir від Hermes. Ні, він не суто чоловічий, хоча має чоловічі ноти. Для напівтеплої весни мені ну дуже зайшов.
    --- дописи об"єднано, 6 Квітень 2020 ---
    вперше чую, хоча українські парфумери відверто дивують. (якщо це справді творіння парфумера, а не злизані фейки відомих брендів, як систерс арома)
     
  10. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Позиціонують себе як авторські. Зараз збільшують к-ть ароматів, описи так і манять, я би всі-всі хотіла розпробувати. Ну і ціна їх таки не масмаркетівська однозначно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    В таку дубаріну - Nomade від Chloé (коли той пробник вже закінчиться :girl_blush2:)
     
  12. Acura

    Acura Active Member

    маю два пробніки від Landor. Jiffy Of Happiness- як для мене занадто солодкі і різкі. Mysterious Garden Spring - більше легкі і свіжі. Мені подобаються але не можу сказати що стійкі тому не впевнена що буду купляти більший об'єм
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    В мене є Portal kaif, то стійкість 4 години, а далі залишок легкий, а от в Green Island v2 стійкість мега класна. Я дуже їх хочу в більшому об'ємі.

    А я сьогодні балую себе солоденьким - Montale Mukhalat. Маю невеличкий об'єм і дуже нехочу, щоб вони закінчувались, бо такі мені вони зачаровуючі, що купалась би в них. Але до хатнього халату зовсім не комільфо
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Tettitetti

    Tettitetti New Member

    Tiziana Terenzi Cassiopea,але трохи вже підтошнює від них,приторні.Хоча купила нещодавно
    Напевно моя любов Carolina Herrera good girl подобається завжди,але хочеться щось новенького,свіжого