Які у вас стелі?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 22 Грудень 2010.

  1. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Ми вже і з фірмою визначилися, і стелі всі поробили. Результатом задоволені на всі 100%, шкодуємо тільки про те, що не зробили їх раніше, просто ми думали відкласти цей етап ремонту на потім, пожити деякий час в квартирі з голими стелями, по яких протягнуті проводи і тд. але коли нам порахували ціну, то вийшло значно дешевше ніж ми розраховували наперед і ми вирішили щоб потім вже не смітити в обжитій хаті то краще зразу вже з тим закінчити.
    Ось так виглядало без натяжних стель (це в коридорі проводка йде від щитка до всіх кімнат, стеля це все закрила):
    [​IMG]
    По периметру вже бачите прикручений профіль для кріплення плівочної стелі.

    Що вийшло в результаті показувати немає змісту бо в нас і плівочні, і тканинні стелі всі матові та чисто білі, виглядає просто як ідеально рівна фарбована стеля.
    [​IMG]

    Ось так виглядає кріплення для люстри "на планку", якщо люстра вішається на гачок то ще простіше.
    [​IMG]
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    я от думаю, ну захистили тi стелi, в квартиру вам не попало а де вода там зверху на стелi ? i що далi?

    ми теж тканиннi хочемо, вони не забивають порохом? скiльки кг витримують ? бо маю люстру в 30 кг.
     
  3. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    http://www.youtube.com/watch?v=lKwJWoglbTE
     
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Які у вас стелі?

    люстра кріпиться до звичайного потолка на спеціальне кріплення, натяжний тут нідочого, в ньому лише роблять дірку і кріплять так "ніби! "люстра тримається на ньому

    ---------- Додано в 22:51 ---------- Попередній допис був написаний в 22:48 ----------

    затримується, а потім її відкачують
    Ще додам що за декілька місяців користування я ще жодного разу не пожаліла що замовили натяжний потолок. У нас панельний будинок+перекриття також панелями, в 2 місцях за шторами вже з'явились маленькі тріщини! Якби весь потолок був з гіпсокартону то вже б давно було купа тріщин
    Рекомендую натяжний однозначно!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Бачу, в Вас там купа дротів на стіни спускається зі стелі, не перебили ніде проводку, коли кріпили профіль?
     
  6. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Не перебили, там добре видно де провід вниз пішов, в сумнівних місцях можете ще олівцем по стелі позначити щоб майстри не попали дрелькою, там між дюбелями десь 25см тому великої точності не треба.
     
  7. LsP

    LsP New Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Дівчатка, може хтось є з мого регіону Борислав-Дрогобич-Трускавець. Порадьте хорошу перевірену фірму, чка займається натяжними потолками. І в цінах зорієнтуйте, будь ласка. Дякую!
     
  8. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Хто останнім часом робив натяжні стелі, поділіться будь ласка координатами перевіреної фірми.
     
  9. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Нарешті вчора встановили нам натяжну стелю в спальні. Я дуже задоволена:girl_in_love:. Звичайно трохи довго чекали 3 тижні, але результат того вартий. Основне для мене було, щоб стеля була безшовна і світильник мав бути вбудований в стелю( під лице зі стелею) а світильник немаленький 45 см в діаметрі. Але зробили все ідеально.
     
  10. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    фото в студію :)
     
  11. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Прошу.

    Короб білий, стіни персикові, стеля глянцева колір стигла вишня. Світильник чорний з білим і металом.
     
  12. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Які у вас стелі?

    гарно, а я от хоч мрію про темну стелю, але поки що не ризикнула(як буду мати свої квадратні метри то тоді розгуляюсь). А хто робив?
     
  13. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Дякую. Темна стеля дуже гарно виглядає, наразі я задоволена а там з часом побачу.
    Координати зараз напишу в ПП.
    І щодо цін, стеля в нас 6,4 м. кв, обійшлась в 1600, з яких 250 світильник. Ціна посередня вийшла, бо називали нам ціни від 160 до 480 грн за м. кв., а от зі світильником була проблема, рідко хто хотів братися, і всі поголовно відмовляли.
     
  14. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Які у вас стелі?

    дуже гарно вийшло! а ця біла обкантовка то теж натяжна?
    мені в карму координати теж киньте. дякую!
     
  15. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Дуже дякую. Ні це короб з гіпсокартону, помальований в білий колір. Профіль для натяжкої також білий, тому переходу коробу в стелю абсолютно не видно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Роблю ремонт, постало питання про натяжну стелю. Що перше робити натяжну чи клеїти шпалери, бо казали мої майстри щоб перше робити натяжну, а тоді шпалери. Бо коли монтують натяжну стелю то нагрівають в кімнаті до високої температури і від того можуть зіпсуватись шпалери. А на фірмі яка замймається тими стелями кажуть що немає значення що перше чи стеля чи шпалери, кажуть що шпалерам від того нічого не буде. Шпалери будуть флізелінові.
     
  17. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Які у вас стелі?

    стелю, а потім шпалери
     
  18. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Хочу похвалитись) Наші натяжні стелі вже готові, вчора завершили.
    Яка ж то краса....
    Таке враження, що достатньо зробити ніжного кольору глянцеві стелі і більш ніякого особливого дизайну не потрібно. Дуже гарно. Про практичність, та міцність матеріалу (волога, пара і т. д.) тут вже багато переказано).
    Хто ще вагається, раджу однозначно!

    Кому цікаво, трохи пізніше виставлю фото, або для більш реальної картинки, приходьте в гості )
     
  19. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

     
  20. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Ми теж зробили натяжну в четвер, глянцеву. Сама стеля світло бежевого кольору. А сама плівка в руках мала якийсь інший відтінок, насиченіший.