Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем IRUSKA*8, 27 Червень 2009.

  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    були офіційними. То магазин моєї знайомої ще з інституту, не знала що закрили, бо рідко там буваю і рідко її бачу
     
  2. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    А де ще можна ці речі купити, на відміну від Львова, в Києві є розпродажі...і часто привозять нові колекції, а у Львівському Mexx одне барахло, яке ніхто не купує! А магазину Terranova взагалі нема, хоча вони роблять дуже хороший одяг на кожен день!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    тобто ви купуєте у Києві?
     
  4. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Львівський Мехх уже теж закрили. Висить там гарненька вивіска "оренда", як і по цілому львову та ринку південному. Скоро з тою кризою магазинів не залишиться, хіба секонди і антикриза.

    Щодо торгової марки - не обрала конкретну, отак всього по трошки, але дуже люблю Українське. Патріотка. А купую я специфічно - от пішла недавно по магазинах за штанами, купила кофтинку в Живі.
     
  5. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    з особистих даних...Звідки Ви: Lvov - Kiev
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Тема про марки хороша ще й тим. що можна якщо грунтовно підійти написати які марки родом буцімто з Англії (Італії, Франції) не мають з нею нічого спільного і просто розраховані на брендо-залежних (а шиються в кращому разі на наших ПП). Знайду матеріали ще - викладу.

    Говорячи майже про всі перераховані марки- гляньте країну-виробника на них. От в мене чоловік купує Колінз - бо там йому підходять лекала (в Лікупері - категорично всі штани приміро не підходять). Але ж виробник Колінза насправді крупними буквами - Китай. (Останні його штани звідти розійшлись по швам за 2 тижні - не подумайте, замалі не були).
    Так багато марок своє виробництво передають в подібні країни. Тому якості дуже кращої там не буде, будуть кращі моделі, краща ціна в час розпродажів і краще обслуговування.

    На жаль чи на щастя я купую просто те, що пасує. Але купую переважно у Києві, і зрідка в наших магазинах (не хочу переплачувати за некваліфікованість і повальну Туречичину Південного). Там - бо дешевше і набагато більший вибір. В Києві просто більше того кежелу, який я люблю (блискітки то дуже не моє і для мене велика подія їх одягнути).

    Що мені точно не підходить - це всі штани Манго. Вони мають одне лекало під таку собі підліткову фігурку і якщо ти в нього не впишешся - то годі шукати. В Росії мегамагазин МАнго в свій час переміряла без толку:). Але подобаються дуже їхні сукеночки і майки.
    Тому я не буду радити приміром Мекс, який підходить мені, бо комусь він в грудях ні защо не зійдеться. І т.д.
     
    Останнє редагування: 1 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  7. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    вони переїхали в магнус
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Може ще хтось підкажете де Бьюстьє переїхав. Я там собі такий гарний купальник приміряла, та була без грошей. А потім як в народній пісні - "Я прийшов - тебе нема, підманула підвела"
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Кава

    Кава миється в бані

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Зараз багато стокового одягу Мехх у магазині на початку личаківської. А називається просто МАгазин Одягу. зелена вивіска. рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Останнім часом подобається мені Benetton - в час знижок майже себе не контролюю в їхньому магазині:girl_crazy:
    Недавно купила платтячко Zara - досить гарненьке :girl_spruce_up:
    Раніше багато купувала в Mango, але останні колекції в них якісь дивні...
    Чоловікові джинси підходять лише Diesel i Wrangler.
    А зі спортивних товарів - купую те, на що знижка :girl_blum:
    А ще, я великий фанат сумочок:girl_cool: - маю різні різних брендів. Бачила в Іспанії Rocco Barocco - тапер мрію....:girl_in_dreams::girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Ще магазин подібного кежелу є на початку Городоцької - з лівого боку від Магнусу - на першому поверсі. Так і називається - Кежел-сіті. Надсилали нещодавно СМС, що там проходить розпродаж, але не знаю до якого числа.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    теж купую одяг і взуття, те що сподобається, те, що підходить, не зациклюючись на марці. взуття подобається джеокс, також в Діві купувала і на Південному теж, і на Добробуті, і у Плато, основне, щоб якість хороша і розмір підходив, бо 35. з одягом теж маю трохи проблем, подобається Резервед, але дуууже рідко буває мій розмір, кофти, блузки є, а от спідниці, брюки....., так само з іншими марками, тому купую там, де знайду розмір, маю три пари джинсів з Колінса, брюки з Ролада (але привезені з Італії), трохи турецького, кілька з Репортера.....
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    ecco columbia reserved....
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Діловий/строгий одяг-Вілонна (укр виробник), дуже гарно і совісно шиють, у Львові є в Магнусі на п"ятому поверсі, принаймі був.
    Святковий одяг, святкові сукенки-Наталі Болгар (все як на мене шито), якість супер, ціна теж.
    Люблю NAF NAF, Tally Weijl.
    деколи можна щось путнє видивитися в OGGI
    Ще Castro, Zara, Кіра Пластініна,, BGN
    домашній одяг-J'Lo(маю кілька речей з розпродаж), Women Secret.
    Останнім часом перестала купувати МАНГО-почали шити з жахливого трикотажу і дууууже зіпсувалася якість.

    Про взуття вже писала: Карло Пазолінні, Марко Пінні (то Італія, є в Києві в "Городку")
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    хочу на шопінг!!!!! :girl_cray: :girl_cray: :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Кава

    Кава миється в бані

    І Я!!!!!!!!!!!!!!!!!!:girl_cray: :girl_cray: :girl_cray:

    Галя, у вас в основному спортивний стиль?
     
    Останнє редагування модератором: 1 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  17. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    2Кава не всегда, если надо то есть классические тряпки - но редко
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Бренд наш чи іноземний?

    Ну ось є дещо з відповідного ресурсу
    А ось дослідження журналістів.

     
    • Подобається Подобається x 12
  19. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    А я вам отако скажу, дівчата: найкращі джинси у Львові продають на Краківському базарі. Звичайно, якщо ви не згідно платити тисячі за пару джинсів, тоді і спору нема, але тоді вже дійсно краще поїхати на шопінг до ЄС. А так - то тільки Краківський! Я купила джинси у Моторі - розлетілися через півроку, з базару ношу мінімум по 2 роки, ще й потім до лісу чи на дачу можна начепити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Бренд наш чи іноземний?

    Тут Італія стосується тільки Марко Пінні, написала, бо, думаю, багато кому назва цієї фірми нічого не скаже, а Карло Пазолінні-більш відома.
    Я знаю, що Карло Пазоліні-це російське взуття, про це писала ще й в іншій темі, цого разу вирішила не повторюватися, але взуття хорошої якості і дуже гарний асортимент, щодо ОГГІ-то гарні і цікаві речі трапляються рідко, але трапляються, переважна більшість все як з базару (той самий Південний), але якшо гарно пошукати, то хороший варіант знайти можна-переважно шорти або спідничку, сорочку чи футболку.

    Пи.Си. На жаль, дуже важко знайти шось не китайське, знаю купу магазинів на Південному, які продають "італійський" одяг, на який бірки пришивають у Львові :girl_crazy:
    А подивіться на виробників спортивного одягу-Адідас, Найк, Пума, у них майже все виробництво на Далекому Сході (Китай, Таїланд, Бангладеш....), корпорації мінімізовують витрати на робочу силу
     
    Останнє редагування: 1 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 1