Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем IRUSKA*8, 27 Червень 2009.

  1. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    а там есть где мерять? на мне любые за сезон протираются
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Кава

    Кава миється в бані

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Як ви їх носите?:eek:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    У крутіших будках є "примірочні". У попрощє - заходиш в будку, тебе прикривають шторкою.
    Що мене тішить - що 1000% ніхто з моїх співробітників мене там не засіче, бо всі шибко круті, по таких місцях не ходять :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    А мені навпаки дууууже важко знайти штани, бо ношу 34-36 але достатньо висока і худа, тому багато коротких по довжині,коли заходжу в Манго (купую в Києвї) то які б не наділа всі добре лежать, а наприклад в Резервед не можу навіть 34 купити, бо завеликі (джинси), в них тепер розміри великомірки.
    Zara магазин люблю, бо ціни доступні, але якість там зовсім не відмінна (відповідно і ціна низька). Купую в них хіба речі колекції Zara Woman вони по якості, складу тканини і ношенню кращі аніж Zara Basic (ті що найдешевші).
    І ще є в Києві рос.марка OGGI, хто буде в Києві раджу зайти, бо і ціни нормальні і речі симпатичні.:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    ОГГІ є в "Каравані" вул. Лугова, 12 біля фонтану
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Я мала можливість робити часто шопінг в ЄС, улюблені бренди:
    Morgan,River Island, Mango, Zara,Oasis, Next, Pineapple, Benetton,NewYorker.
    H&M трохи не моє, зато для малого просто супер.
    Взуття - Aldo та інше.
    Ще коліжанка займається італійським одягом, так сама закупляюсь в неї багато, включаючи і для малого.
    Для чоловіка джинси так само лекала підходять тільки в Collins,а от верхній одяг не поганий в "Фабриці" у Новому Цумі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Tela

    Tela Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    А я що не куплю у "Фабриці" так всьо і рветься, не щастить мені на цей магазин, вже і не заходжу туди навіть...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Ай, люди, чи то головне - ДЕ воно куплене? Головне, щоб якісне було, носилось добре, і мені, напевно, в цьому везе... Або вибирати вмію..? Просто під руками чути, яка тканина добра, а яка ні...
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    а у Львові є та Зара?
     
  10. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Скажіть, будь-ласка, а де Ви купляєте наталі Болгар? (у Львові) Чи Ви у Києві купляли?
     
  11. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Магазин "Наталі Болгар" є на початку Стрийської. По тій стороні, що й Стрийський базар, лише через дорогу і трохи вище. Часто, коли проїжджаю маршруткою, дивлюся на вітрини, але якось не було нагоди та можливості зайти туди...Хоча на перший погляд здається, що то одяг на кобіт після 35.. А ,може, я і помиляюся...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Як була я весною в Україні, думаю куплю собі якийсь "бренд" на Південному - типу Gucci чи Dolce Gabbana, в Швецію на дискотеки шоб модно виглядати:girl_cool::girl_haha: Так там такі ціни!!! Турція Турцією і "всього за" 495 -800 гривень, а то і вище - то перепрошую... Ліпше Манго за 500.
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    А хiба по них не видно що то "Gucci" чи "D&G"? Менi теж раз передали майку "Chanel" з стразами, вся така супер супер. Я її тiльки по хатi ношу. Менi стидно пiдробку носити, її ж за кiлометр видно. Але то я :) Он подружка купила собi сумку Gucci, пiдробку в Грецiї, i нiц їй не стидно, носить :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Бувають гарні підробки в принципі... Та і я на дискотеху хотіла - там не видно, а маленьке D&G на кишенці точно б не помішало :girl_in_dreams:
    Знаю про шо Ви, в мене є майка Versace - тоже стрази на всю грудь і з прозорою накидкою...:lol:
    Вміють же люди подарунки вибирати :D
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    До брендів я якось байдужа. Єдине, що приваблює - вища якість, порівняно з "базарними" лахами. Купуємо в основному в Reserved, House часом Жива і Sela - решта дошиваю. Шити виходить дешевше, але марудно. В супер брендових те що мені подобається коштує від 700 грн :girl_devil: - зразу перестає подобатись
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Дозвольте поправочку.
    NewYorker - не зовсім коректно в даний перелік відносити, бо ця ТМ не є брендом одягу. NewYorker - це мережа магазинів. Тобто таких бірок на речах не буває. В даних магазинах продаються ТМ - Fishbone, Amisu, Censored, Smog.
    Просто також там закуповувалась, завдяки мультибрендовості в мережі - гарний вибір ну і ціни дуже приємні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Люблю Esprit, H&M, Kenvelo, Welfare
     
  18. Tela

    Tela Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Магазин Наталі Болгар на вул.Стрийська,5 (біля стрийського базару) Я й сама там закупляюсь іноді.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    В мене ,наприклад, шикарно просто носиться одяг з магазину Біг Стар, років 6 назад джинси купила і купу кофт, досі всі ношу, не потерті, нічого, але і ціни там зараз ОЙОЙ:girl_cray: Всі інші магазини там Хаус, Репортер і подібні протираються, кошлатяться.:girl_sad: Краківський взагалі піпєц, гірших речей не бачила, непоганих пару купила на Добробуті, але то як попадеш... Восновному речі такі самі як з Краківського, але дорожчі. А взагалі прикольна штука Секонди:girl_crazy: Я там знаходжу і оригінальні якісні і до кольору і до вибору:girl_in_dreams: але то треба ходити і ходити щоб виходити
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Маю з Репортера джинси - кльово носяться. Маю з Колінза - теж файні. Маю і Левіс - також кльові. Чи то я така оптимістка, що мені так всьо подобається ? :)))
    А от в Резерві не вдається на себе підібрати нічого - ніби на манекені гарно, а на мені - не дуже. Люблю одяг з Жадору. Маю кілька сукенок, костюмчики, майку, два плащики звідти - КЛАСНІ! І дуже мені подобається підхід до покупця - скачуть, радять, кльово :)))
     
    • Подобається Подобається x 3