Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Ума, 5 Березень 2007.

  1. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    @Online Я вже давно зацінила фірму Сан Клін. Воно ще та хіматура, смердить дуже, як напшикати. Користуватись бажано тільки при відкритому вікні. Але вичищає бомбезно. На даний момент кращого засобу я наразі не знайшла. Можливо часто користуватись ним і не добре, але як для генерального очищення (застарілого бруду), однозначно рекомендую. А ще, згадала, як користувалась іншими засобами, то після того як вмикала духовку, ще було дуже довго чути запах миючих засобів. Від цього засобу того не чути.
    А ще колись чула одну розмову, то хвалили
    , засіб для видалення Жиру та Сажі Sano Forte Plus. Але я його не купляла, не пробувала. Тому точно сказати не можу.
     
    Останнє редагування: 6 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  2. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Спробуйте Чистюню, або Титан червоний. І перше і друге ядрьоне, але справляється чудово.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Online

    Online Well-Known Member

    Дякую дівчата! Ближче до суботи матиму генеральне прибирання. Може ще до м'яких меблів щось порадите? Так, щоб без миючого пилососа і з мінімумом пацьканини? Бо ми свій новий світлий диван за рік трохи за... тойво. З ванішом в мене колись був негативний досвід з килимами, не хочу його більше. Була вчора в епіцентрі, там до меблів хімоза з дорожчих 170-250 грн, але я не знаю яка вона. Хочеться купити щось перевірене.
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Хочу почути відгуки про пральний порошок Амвей...Що за порошок і яка його ціна? Мені треба для прання дитречей. Але щось таке делікатне і не "алергічне". Де його можна придбати?
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Придбати а агентів Амвей, хто має картку ( раніше так було). Порошок як порошок, запаху нема, розхід економний. Ми не алергічні тому цей пункт не прокоментую. Не бачу різниці між ним і Sano,Persil гіпоалергенний і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Online

    Online Well-Known Member

    На початку Шпитальної біля старої перукарні жінка постійно продає. І по базарах вже не раз бачила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Я знайшла ЙОГО! Засіб, який реально відчищає старий вапняний наліт і на хромі і на плиті за 1 хвилину. Чому я не знала про нього раніше? Реально раджу всім. Лише він без особливих затрат часу і сил дав те, що очікувала від таких засобів.
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 2
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Dominika, я ним перу, бо ми алергіки. Спочатку лиш для старшої брала, тепер всім перу. Мені подобається, окрім того, що він гіпоалергенний, відсутність запаху, гарно відпирає плями і економний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Де купувала?
     
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Якщо актуально ще. Для дитини краще взяти содасан або клар. Амвей не конче добре, Тай до еко засобів вони не дотягують , хоч позиціонують їх саме так
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Хто чим відмиває іржу в унітазі? Нема конче багато, але за 2 роки вже чуть потьоки намічаються. Щось з того, що купляла, і дешеве, і дорожче - нічого не діє. А воно мене мучить. І ніби випуцуєш тим доместосом, чистенько, а ті напливи іржаві трошечки шершаві ніяк нічим. Вже і від вапняного нальоту засоби пробувала - ніц.:girl_cray:
     
  12. jylanda

    jylanda занууууда

    Якщо воно шершаве, то там є наліт, а вже зверху іржа чіпляється, в мене на таке єдиний засіб - вичерпати залишки води і залити гарячим оцтом, залишити Трохи і потім щіткою трохи почистити. Відчистило мені навіть старий унітаз з нальотом і іржею від старих власників будинку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @KAPUCHINKA, а мені Садасан нічого не відпирав, був час великого загострення у доні, то я і мило їх мала, і плямовивідники...не знаю, але я ним допрати не могла, що прав, що ні(
     
  14. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Спробуйте засіб для чищення сантехніки "Сантри" від ТМ " Милам". Він від іржі та нальоту і ціна не висока (близько 25грн).
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Та печалька в тому, що іржа не внизу, там все о.к., а ніби починає "сочитись" з тих дірочок, де спускається вода. Звідти такі маленькі потьоки. ( нічого не протікає).Черпай - не черпай, відро оцту треба. Я вже якусь таку штуку купляла густу як доместос, але ніби з кислотою від іржі, і тримала , і терла щіткою - мало що дало. Читала, що іржу добре "бере" щавлева кислота, але її у вільному продажі немає, і засобів, що її містить, я не знаходила. Колись в Італії в супермаркеті була дешева, як борщ, зветься по- їхньому Acido muriatico, то відмивала на раз. Але не знаю, чи є тепер, пройшло 15 років, та й не повезе ніхто того .
    Ще згадала, колись по телевізору показували ніби квешеною капустою шурували і відходило, я тоді посміялась, а тепер думаю, мо попробувати? Але коли нікого дома не буде, бо подумають, що мама звар'ювала.:girl_crazy:Чоловік і так каже, що нічого не видно, а я як мию, то мені видно. І воно дуже повільно , але збільшується. Причому в "більш відвідуваному" горшку менше, а в тому, що в ванній, трошки більше. Певно, різна якість фаянсу, в ванній - український виробник, хоч і не дешевий.
    Всіх прошу вибачення за такі натуралістичні подробиці, але Може, ще хтось щось підкаже.:girl_blush2:
     
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Соляна кислота? Так її можна купити (кислоту), на олх навіть.
     
  17. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Мені добре відмиває Тулетний утенок, на ніч залити, а зранку добре щіткою протерти. Можливо декілька разів зробити підряд.
    --- дописи об"єднано, 5 Лютий 2018 ---
    Оту штуку густу треба ставити в сам бачок і тоді воно все там роз'їдає
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @HappyViki @KAPUCHINKA дуже важко вибрати серед усіх цих "еко" засобів. Читаю і про ті, і про інші...Не можу скласти собі думки про них. Коли були в дерматолога недавно(з атопічним), то він сказав навіть не заморочуватись тими засобами, а купити звичайне рідке господарське мило. Правда казав німецьке брати. Я такого не знайшла. купила наше звичайне, отаке
    Рідке господарське мило натуральне — Kavati - натуральная бытовая химия для здоровья всей семьи
    Користуємось пару тижнів. Поки ще не визначилась. Коли речі витягуєш з пралки, то немає такого відчуття типу "О, як гарно випралось"))) Як після звичайних засобів. ну але це норм наче для мила. Та й малий мій не дуже "хрюшкає" одяг, тому мені непринципово. Правда після ручного прання треба добре полокати, бо є отой запах госпмила, як в дитинстві баба мені прала))) Я мабуть спробую і Амвей ще, і Содосан. Якщо висипка не зникне в малого, звісно.
     
  19. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Dominika, я лежала з малою в алергології, то всі мамочки отаким милом рідким господарським користуються роки вже. Ну але там і покази серйозніші. То не ризикують нічим більше.
     
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Dominika а де Ви то мило купували? Ті хімозні порошоки теж не особо відпирають, білизна виглядає чистою за рахунок всякої хіматури. От біле є білим в основному через оптичний відбілювач, ввн типу підмальовує тканину, але кажуть, що там навіть гормон може бути. Мені біле більш менш клар прав, але всеодно не так як ті хімозні аріелі. Ну в мене інша проблема, я не переношу запахів порошку, не можу ні спати ні ходити в речах, які смердять порошком.
    А ще я додаю у пральку до порошку кальциновану соду 2-3 ст ложки. Мені здається, що тоді набагато краще і речі м'якші.
    --- дописи об"єднано, 6 Лютий 2018 ---
    Хоча факт порошки типу клар содасан перуть гірше. Я знайшла вихід. Білого практично не купую. Малий зараз росте швидко то сильно не заморочуватися, ті речі, які вже не мають вигляду, ходимо вдома і біля хати, діти всеодно так в тому піску замазуються, що там не особо видно, що десь не ідеально виправно. На люди маємо кілька комплектів гарного. Якщо плями не випираються переходить в розряд домашнього. Наші з чоловіком речі якогось особливо догляду не потребують, як і постіль. Просто треба перепрати.
     
    Останнє редагування: 6 Лютий 2018