Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Ума, 5 Березень 2007.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    на базарі))) 29 грн. Та воно багато де продається. Мали ще такого типу тільки іншого виробника, то рідина була ядучого помаранчевого кольору. Мені не сподобалась. купила цей.
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Dominika не беріть Амвей, жаліються на висипи після нього і пере не особо. Зараєструвалася я в ІГ випадково натрапила на лєну метельську. Які в неї шикарні пости. Про все. І саме основне вона нічого не рекламує, просто огляд. І декоративна, і побутова хімія, і олії. Для мене просто знахідка.
    --- дописи об"єднано, 6 Лютий 2018 ---
    @Dominika якщо чесно я зовсім від життя відстала. Після народження малого на базарі хіба скраєчку яблука і банани купую. А все решта в супермаркетах чоловік по списку купує. То вже мушу розпитати точніше то є якісь кіоски з побутовою хімією чи як? Не повірите, але я ніколи побутової хімії на базарі не купувала, то ж ніколи не звертала увагу. То має бути якийсь великий базар типу Галицького перехрестя, Привокзального чи на малих продуктових теж може бути?
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @KAPUCHINKA я на Винниківському купую. В маленькому магазинчику-будці. Але його повно всюди є. І в магазинах бачила, і в Ашані колись, і на Привокзальному, впевнена теж є.
    скиньте посилання, будь ласка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Порадьте перевірений плямовивідник для одягу. Бажано в разовій упаковці.
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я останньо отакий український купую в маленьких пачечках
    [​IMG]
    (буває гель і порошок , а ще є окремо для білого). В Метро точно є, та і у Ватсонсах і т.д. теж, певно. Недорогий, але мені з плямами справляється наразі на "ура" :)
     
    Останнє редагування: 11 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я не знаю, чи вам актуально, але я роблю так з старими іржавими трубами і новим унітазом роблю так.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Парус. укр виробник. є для білого, кольорового і делікатних тканин.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ваніш гель.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. maavka

    maavka Well-Known Member

    Маю від Джерелії (я консультант) два засоби, окремо для жовтих плям (іржа, олія та ін.) і окремо для червоних (вино, ягоди, трава). То дієві. "Для жовтих плям" відіпрало риб. жир, і "для червоних" відіпралась пляма від полуниць. Але не одноразові, банки по 500мл
    --- дописи об"єднано, 12 Червень 2018 ---
    Попробуйте мильні горіхи. (Я купувала у інтерн. магазині "смак життя", тут на форумі зі знижкою 5% можна купити). Я ними мию голову, то задоволена, вони не дуже піняться, але дуже гарно відпивають волосся, краще, ніж шампуні без sls. Тому думаю і речі може добре будуть випирати. Мильні горіхи часто використовують і для прання, правда я ще не пробувала ними прати
     
    Останнє редагування: 12 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Я маю таку проблему ,бо в нас вода постійно йде з іржою
    Чим я тільки не пробувала - все одно ті потьоки залишались
    Мала вдома Сіф польський ( в жовтій пляшці),я ним мила мийку і варочну поверхню( в мене електрична)
    Попробувала в унітаз залити ,вже втрачати і так не було чого - залила ,трохи щіткою потерла - і диво ,в мене новий чистенький унітаз
    Чоловік сказав,коли я встигла новий унітаз поставити ))))
    Взагалі ,я цим Сіфом все мию ,і вану ,і плитку ,і духовку ,навіть той накип і наліт з кранів знімає
    Дуже ним задоволена
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    А як виглядає? І де купувати? Бо той звичайний, що я маю(з супермаркета), то певно не відмиє щось серйозне... Вони мабуть різних видів є.Може маєте посилання на фото в інтернеті, або покажіть свою пляшку?
     
  12. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Жовта пляшка - купувати в Польщі ,або там де продають товари з Польщі
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    IMG_20180614_213517.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, я до вас за порадою. Маю лляне полотно. Таке сірувате. Треба відбілити. Хтось таке робив? Чим? Дякую за будь яку інформацію!!!
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  15. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    У мене скатертина з такого полотна, сіра, дубова і тверда, то помітила, що з пранням, користуванням, часом стала світліша і м'якша.
    Можливо зробіть з нього річ, яку плануєте та й користуйтеся, з часом посвітліє :)
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    @Rodionochka, можете замочити в якомусь дитячому відбілювачі. Посвітліє
     
    • Корисно Корисно x 1
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Я колись так штани лляні відбілила, вийшло плямами. І після повторних відбілювань так і не вдалося домогтися рівномірного окрасу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тут ситуація така, що купила полотно на сорочку вишиту. Але мені воно затемне. Знаю, що жінки, які продають таке от полотно, його якось вибілюють.
    Купила сьогодні в магазині якісь таблетки ДенкМіт. Подивимось).
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Я ушастим нянем бриджі)) плямами не пішло, відчистила добре
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дівчата чим ви миєте газові конфорки на варочних поверхнях. На фото видно про що я. Там така поверхня з малюсінькими рівчачками. Пробувала сьогодні Сілітом від жиру- результату нема. IMG_20190119_184921.jpg