Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Ума, 5 Березень 2007.

  1. Online

    Online Well-Known Member

    І решітки, і конфорки періодично мию амвеївським очищувачем для духовок. Ось таким:
    [HIDE[/HIDE]
    Не скажу, що прямо вау, але з того, що пробувала, він справляється найкраще.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    не мала ніколи потреби мити комфорки, лише верхні плоскі круглі бляшки, але власне теж хотіла порадити
    мию періодично духовку ним і ті бляшки. І мені він власне ВАУУУ. Намастила тою щіточкою кружки і духовку, лишила на 30-40 хв і просто стерла губкою. НОООО!!!! Обов"язково в рукавицях, бо та фігня термоядерна.
    за свята засрала страшне свою підстаркувату, кожен день користовану, духовку. Десь на тижні її помию тим засобом.
     
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Якусь термоядерну фігню купили від фірмиф Sano, але я щось нею навіть боюся мити. Бо власне раз попробуваа трошки без рукавиць, то думала без шкіри лишусь.
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Online @Materynka @flame
    Поділіться досвідом як ви вимиваєте духовку від тих засобів. Я маю пунктик на тому, що десь засіб може бути змитий не до кінця, потім при приготуванні їжі буде випаровуватись в духовці.
     
    Останнє редагування: 21 Січень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Духовку ще не мила, в нас ще все новеньке.
     
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    я таким періодично чавунні решітки мию. Дуже добре чистить, але дійсно треба або в рукавичках, або що, бо шкіру роз"їсть. я все ставила в металеву мийку, рясно тим пшикала й залишала на якийсь час, то все дуже легко потім милося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    промиваю кілька разів і включаю на максимальну температуру на 30-40хв
     
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Можна після повного змивання ще поставити в духовку ємність з водою і прогнати 20-30 хв. при 200С або вище.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Чи користувався хоось таким форматом рінгуви?
    Я мала рідкий з жовчю, то мені ок було для білого, воно без оптичних відбілювачів звичайно, але зараз просто знов мушу шукати щось взагалі беззапахове :girl_sad: ну і відмовляюся від пластикової упаковки
    Як розчиняється в машинці, чи добре випирає саме така стружка?
    Screenshot_2019-02-02-17-06-02.png
     
  10. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, чим ви посуд миєте? Є щось «екологічніше» ніж Фейрі, Гала чи вони всі з однієї бочки розлиті?
    Який рідкий засіб для прання екологічний без запаху для прання дит білизни порадите? (Мала Вінніс, Ушаст нянь та ще якийсь німец(не пригадую назву), але відпирали не супер, хочу щось інше)
     
  11. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    сода
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Моя мама має дуже чутливу до всілякої хімози шкіру рук, то купляє наш Lemon fresh прозорий. Реакції немає. Ось такий:


    Я теж купляла кілька разів, відмиває добре.
     
    Останнє редагування: 15 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Sodasan.
     
  14. shemely

    shemely Member

    @HOPIC, по рінгуві, що Ви питали.Мені капец не подабється: розчиняється дуже зле( по інструкції замочую) в пральці забиває контейнер, пере зле.Використовую тільки для замочування і прання руками
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Гаряча вода відмиває 99% всього. На 1% маю білий мандарин.
    Для прання green and clean professional. Без запаху.
    В мене супер не підпирає нічого, бо вода страшна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чим можна відчистити такий диван( в нас повністю сірий)? В нас був ремонт, хоч диван стояв накритий, але все одно...Ну і ще до ремонту він вимагав чистки.
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чи може хтось порекомендувати з власного досвіду фірму, що займається чисткою диванів вдома?
     
  18. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, чим можна прочистити стоки у ванній, кухні, вода дуже погано спускається. Колись знаю був такий Крот, то ще актуально, як він чистить? Домол не допомагає. Є щось ефективне для цього?
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Сантехнік каже, що дуже зле тими кротами чистити. Краще лимонну кислоту засипати.