Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Ума, 5 Березень 2007.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Оленко, я відкривала машинку під час миття, коли давала таблетку. Мене цікавило, як та таблетка знає, коли який цикл відбувається і відповідно розчиняється та чи інша її частина (сіль, ополіскувач, порошок для миття, замочування і тп.). Так от, таблетки я не знайшла, а цикл тільки перейшов на ополіскування! Різниці в якості миття я не помітила, бо сіль і ополіскувач були залиті в машинку у стандартні відділення - думаю, якраз вони і працювали, а не ті, що в таблетці були. Хоча теж маю ті таблетки і використовую коли щось замигало в машинці про відсутність якогось засобу, а мені лінь чи немає його заповнити :)

    до речі, за сіль для посудомийок. Я завжди думала, що то спеціальна сіль, а в складника написано, що на 99,98% це звичайна сіль (кухонна)!!! Ціна на неї така, тому що вона особливого помолу? ;)
     
  2. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Я користуюсь Amway -йом, коли є гроші, бо там порошки концентровані і відразу треба за них багато грошей заплатити (здається дитячий біля 150 грн.) і відповідно дорогі, раніше сама купувала на гурнівні на Зеленій, тепер мені подруга возить, бо за одним порошком туда не поїдеш.

    Вони на основі ензимів, чаріних :)
     
  3. Бузайка

    Бузайка Загублений

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Для прання дитячих речей зараз користуюсь Персілом для дитячих речей, а до півроку використовувала Аленку. Для дорослих речей теж персілом, але колор чи білим, це вже дивлячись на речі. Для чорного - перволь і для вовняних речей спеціальний рідкий перволь. Підлоги мию Локом. А для посудомийки калгоніт.
     
  4. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Mirka, я теж користуюсь товарами цієї фірми і дуже задоволена.
    А тобі Ума хочу сказати що насправді тобі не пояснили добре як ними користуватись і що може бути з тими речима які ти до того прала засобіми що широко реламуються
     
  5. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Користувалася кількома дитячими порошками, але зупинилася на "Малыш"і. Він і структуру має іншу, дрібнішу і без крупинок.
     
  6. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Користуюся дитячими порошками Малыш та Аленка. ЄКарапуз щось взагалі мені не сподобався.
     
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Я тепер записуюсь до "зелених" використовую засоби для прання та миття посуди що мiстять мало хiмiкатiв та швидко розпадаються тi хiмiкати що там є.
     
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    в Україні навряд чи такі є..
     
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Вичитала в журналi рецепт який виявляється стародавнiй український ;)
    Всякi дзеркала i вiкна промивати розчином 0.25:1 оцту i води. А такi речi як ванни, умивальники, плитки, мити питтєвою содою. Я доречi Катiну ванночку тiльки содою мию. Як закiнчилось її мило до бутилок то теж бутилки содою мила а потiм, звичайно, кип'ятком заливала. Ванну я не кип'ячу. Деколи її одежинки руками з милом звичайним перу (Dove). Особливо делiкатнi речi якi шкода в машинку кидати.
     
  10. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Дівчата хочу вам сказати що я перепробувала купа порошків і гелів для білого! Найбільш задоволена звичайним милом Gala з відбілювачем за 1 грн. Ніякий порошок і машинка не відпирає нижню білизну краще ніж то мило і саме головне що руками сильно терти не треба! Я намилюю милом і кидаю до пралки щоб там виполоскало той запах! А для кольорового купую Тайд, полоскаю речі Сіланом, а знаєте чим вивожу жирні плями з одягу, Містер Мускул спрей для кухні (жирної поверхні) напсикала на пляму і в машинку, ефект вражає! Мию підлогу "Gala для миття підлоги"
     
  11. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Забула ще про дитячий порошок "Агу", от він був найкращий, але не всюди його чомусь можна купити. Дефіцит.
     
  12. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    розкажу про своє.

    Порошок для пралки - Аріель. Ополіскувач - Сілан.
    Дитячі речі колись прала Аленкою, тоді на вибір біли тільки вона і Карапуз. Карапуз - жахливий :sad:
    Зараз є гарне господарське мило Максіма.
    Для посудомийки Калгоніт (три речі окремо). Раз на рік купую засіб для чищення ПММ також Калгоніт (з восковою пробкою). Сомат гірше. Купую в МЕТРО, значно дешевше виходить. Пару місяців тому купила по акції 2х2.5кг за 126 грн. Таблетки дорого і майстри не рекомендують.
    За допомогою тряпочок з мікрофібри позбулася деякої хімії. Вікна, дзеркала, скляні полички - одна ганчірочка (Містер Мускул для вікон став не потрібен), мийка, варочна поверхня (навіть залита чимось жирним) - інша ганчірочка (засоби для миття нержавіючих поверхонь тепер використовуються раз-два на місяць). Умивальник, стінки також такою тряпочкою.

    А я ось переймаюсь проблемою відбілювача :sad: Мені треба щоб дитячі гольфи після постіних стірок були білими, а не сіруватими :sad: Виварювання не допомагає, відбілювач Асе - також. Випробувала недавно якийсь вібілювач Евріка - нібито краще ніж Асе6, але все рівно не "біле". Охі - це скоріш для знищення плям, а мені потрібен саме відбілювач
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Перу порошками "Аріель" і "Алёнка "(дит. речі), "Ушастий нянь" (теж засіб для дит. речей). Колись пробувала "малятко", але не сподобався мені.Відбілювач "золушка". Посуд мию "фейрі". Ванну і т.п. - "Бреф". Вікна "Містер мукул для вікон". Газову плиту "сіф"- спрей.
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Я дзеркала мию хустинками для моніторів:) Не залишає слідів:)
     
  15. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    замініть хустинкою з мікрофі. Один раз витратите 7 гривень і то надовго:) І для вікон і для дзеркал. І для скляних дверей вітрин.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    мені цікаво, той дитячий і має так смердіти, чи мені якусь підробку втюхали? Я очікувала, що він буде без запаху (отакі уявлення у мене про екологічну чистоту), а він конкретно ароматизований.
     
  17. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    я колись брала їхній гель для душу, то там такий запах був різкий, що аж так і напрошувалося, що то хімія. Тому більше не беру.
     
  18. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Руда Кішка! Хочу уточнити: оця ганчірочка з мікрофібри мені допоможе очистити сліди від води на кранах?
     
  19. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    то які? щось я уваги не звертала на них


    а ми лише таблетки купуємо, а чого не рекомендують?
     
  20. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Так, я тою що для вікон та дзеркал протираю крани після прийняття душу і т.п. насухо. Все блищить

    Додано через 3 хвилини
    Польськи. Stella. В Києві купую в ДЦ. У Львові є на Краківському, в кіоску біля медінституту, не знаю чи є у львівських ДЦ, мабуть мають бути.

    по-перше все окремо виходить дешевше. По друге, майстер сказав, що таблетка вся повністю розчиняється при мийці (тобто використовується вся сіль з таблетки), а потім коли вода набирається для полоскань, то вже вона не зм*якшується сіллю, що (жорстка вода) дуже зле для машинки.