Яку ковдру обрати?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Arabika, 18 Квітень 2012.

  1. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Мені треба купити на подарунок ковдру для дитини 5 років. І тут я задумалась, яку ж обрати. Досвідчені батьки порадьте!
     
  2. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Яку ковдру обрати?

    Ну, ковдри є різні. Зимові, демісезонні. Дивлячись для чого вона потрібна.
    У зимових може бути наповнювач синтипух, гусиний пух, вата, верблюжа шерсть.
    Для дитини краще брати з натуральними наповнювачами. Пухове краще зберігає тепло. Верблюже теж добре.
    якщо Вам треба на подурунок, то краще запитайте, що саме хочуть мати.
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Яку ковдру обрати?

    я б радила попитати чи в дитини немає алергії на шерсть, бо в своєму житті з таким стикнулась. Купляли в подарунок ковдру, вибирали з овчини, досить тепла, а потім виявилось що вони не можуть нею користуватись, в дівчинки алергія:sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Яку ковдру обрати?

    Все життя аж донедавно мала ковдри натуральні. Бабуся моя все життя прожила в арменії а там вони всі мали переважно ковдри з вівці чи верблюжої шерсті. Бабуся нам всім робила та отовлювала ті ковдри, в у мене скажімо була пожиттєво ковдра з верблюжої шерсті.
    Потім була ковдра з овчинкою. Але через певний час вона злежалась, стала важка, попрати б не завадило а як її сушити поняття не маю.
    І от вже років 3 спимо підковдрою зі штучним наповленням ( сінтепух/синтепон/ точно не знаю що там) але тепленька, легенька, при потребі випрати завпросто і за парі годин на сонці висихає, дуууже задоволена, тепер всі ковдри у нас вдома виключно такі.
     
  5. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Яку ковдру обрати?

    Дитина дійсно алергічна. Право вибору ковдри надали мені (чи синтепон,чи пух).
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Яку ковдру обрати?

    звісно що шерстяна ковдра є набагато краща!!! я все життя маю з вівці. Мама якось купила дешеву синтетичну...ми нею лише влітку накриваємось. В зимку під нею холодно. Правда недавно мені подарували європейську ковдру з "силіконовими волокнами" вона також досить тепла, не поступається вовняним, але завагою є набагато легшою.
    якщо дитина алергічна, то варто в батьків попитати, як вона реагує на пух, шерсть тварин.
     
  7. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Яку ковдру обрати?

     
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Яку ковдру обрати?

    Ми також накриваємося ковдрою з синтетичним наповнювачем. Тільки коли дуже холодно, а батареї ще (вже) не гріють, то накриваємося ковдрою з овчинки. Але вона нам після синтетичної розміру "євро" видається замаленькою..

    Малого завжди накривала тільки синтетичною ковдрою - легка і об"ємна, добре тримає тепло. Є ще флісова - також досить тепла, але важча. Якщо вже зовсім спекотно, то маємо ще синтетичну тонесеньку з ворсом, типу покривала на диван.

    Для дитини-алергіка, мабуть, краще таки синтетичну..
     
  9. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Яку ковдру обрати?

    Дякую всім за дописи!
     
  10. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Яку ковдру обрати?

    Для себе взяли з овечкою, а дитина спить під синтепоновою
     
  11. Viola

    Viola Well-Known Member

    Відповідь: Яку ковдру обрати?

    Дівчата, вирішила потормошити цю тему, бо зараз дуже актуально - вибираю чоловікові нову ковдру :girl_in_dreams: як то і було з матрацами - настіііільки складно, що аж уявити собі такого не могла... одним словом, після перелопачування сайтів зупинилась на синтетичному наповнювачі (кожна фірма їх на свій лад називає, нажаль), але зацікавили ковдри з срібними нитками - хто що чув? що то за звір? чи приємне воно? одна співробітниця має таку ковдру, то не натішиться - каже дуже приємна до тіла - але я так думаю, мо то в неї наволочка дуже добра, чи тканина самої ковдри ))) поділіться хто що знає?

    І ще з фірмою-виробником тра оприділитись: Біллербек? Дормео? (у Венето потрібного розміру нема :\ ) Одним словом, хто-яку купував недавно і вона йому сподобалась? :)
     
  12. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Яку ковдру обрати?

    А ми обрали ковдру від Біллербек, шовкову, з сатиновим чохлом, дорогувата, але надіюсь що вона себе виправдає, перша ніч під нею сподобалась, дуже легенька)
     
  13. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А бавовняні ковдри хтось використовує? Маю на увазі сучасні, такого типу: http://rozetka.com.ua/sonex_cottona_155_215_200/p714794/
    З одного боку, плюсом ковдри є те, що вона повністю натуральна. З іншого - вона вдвічі дешевша, ніж аналогічна легка ковдра зі штучним наповнювачем цієї ж фірми. Намагаюся зрозуміти, чому.
    Може, бавовняна ковдра менш тепла, ніж штучна ковдра аналогічної товщини? Хтось має досвід в цьому питанні?
     
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    хм, чого тільки зараз немає.
    Маю ковдру з "силіконовим" антиалергічним волокном, плюси - вона дуже легенька, мінуси - якщо в холодній кімнаті і холодним лягати спати довго вгріваєшся(рятуємось - нагріваємо ковдру перед тим як лягти).
    Вдома маєм або пухові(ще старі) або вовняні, якщо ви не алергетик, то це дійсно класна штука. Зараз ковдри шиють легенькі, без запаху і дійсно дуже теплі. Правда не підійде, якщо в приміщенні температура вище 24, буде трішки душно спати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Та власне в мене вже є вовняна ковдра, теж легка і тепла. Але коли перестеляю постіль, то навколо розлітаються вовняні "кульки". Мені це набридло, тому хочу нову ковдру - ще тоншу і легшу, яку б можна було прати.
     
  16. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Вибираю теплу велику ковдру в прохолодну кімнату.
    -вовняна (овеча).
    400-500 грн. Тепла. Може, трохи важка...
    -ситетична (синтепон чи холофайбер).
    До 400 грн. Легка. Можна прати, але велика 2 на 2,20 в пралку і так не влізе. Пишуть, що не дихає... Менш тепла.
    -бамбукова.
    Від 800 грн. Дорога і пишуть, що класна (а чому - не знаю ...?)
    Алергії не маєм. Так, щоб ціна/якість/тепло, певно, овеча буде нормальна?
     
  17. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Мені дуже подобаються ікеївські ковдри. Такого типу (там, де синій полосатий край) Comforters - Textiles & rugs - IKEA
     
  18. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Через алергію вже давно користуюся синтетичною, теж бувають різними. Особливо сподобалася 4 сезони - складається з двох частин різної товщини, які кріпляться за допомогою кнопок-застібок. Дуже зручна. Але нещодавно в гостях таки довелося спробувати вовняну, то вона набагато тепліша:girl_yes:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    з того що вивчила за тиждень - є дихаючі і дуже теплі) бо є і літо і зима і демі.
    і наповнювачі є різні.
    власне , і ціни різні.
    тому, я обирала нудно, бо не хочу пляцка за першим пранням ковдри.
    пошукайте.
    мені базарні довіри не викликали..
    теж брала 2,20*2, і дорожчу. бо подушки точно ще зміняться а ковдра не так часто.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Треба нам легку і теплу ковдру. Ще вимога- аби вона не "топорщилась" сама по собі, бо потім в боки задуває. Думаю про овечу (в малюка така, що з одного боку,"шкурка" , а з іншого- бязь і ще всередині щось є тепле) або якусь синтетичну, але боюсь аби вона не була холодна