Яку воду ви використовуєте?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Arinka, 10 Лютий 2009.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Не знаю, бо то закритий процес. Маємо два крани на кухні 1-вода зі скважини, 2- вода після очистки . В тумбочці 2 баняки. 1- то чотири різні фільтри, 2- набирається відфільтрована вода. Бруд іде в каналізацію. Лічильників нема жодних. Можливо в документах є якісь норми. Але як я розумію то чим брудніша вода, то менший вихід чистої. Знаю де він то замовляв, можливо вам там більш детально все розкажуть. Вже більше року, а чайник як новенький.
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та я в неті читала(хотіла дуже собі таке), то там по тій технології виходить, що в каналізацію йде страшно багато(. Тому випитую чи справді так є:)
     
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Чесно не знаю, бо вода в нас необлікована, бо то особняк. Але я задоволена. І ще одне, то не на всю хату, тільки кран на кухні. Але я б і на всю хотіла, та певно "ето совсєм другіє дєньгі".
     
  4. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Це мені незручно)
     
  5. Ludmiloka

    Ludmiloka новенька

    Якщо ви маєте на увазу воду для дорослих, то це або Аляска, або Небесна криниця. Але для дитини однозначно тільки Малятко. там і склад спеціально під організм дитини зроблений, вода якісна і ії не треба кипятити ( а я кипячену усім в сімї заборонила пити).
     
  6. Альона

    Альона Well-Known Member

    Ми п'ємо воду з Раківця вже багато років, нам дуже вона смакує. Та й малеча нам іншого вибору не дає- тільки її п'є і Vital, інші, каже, несмачні.
     
  7. octavia

    octavia Well-Known Member

    На фірмі в чоловіка промисловий об'єкт- стоїть осмос то з кожних 1000л води в каналізацію йде 400л. Там потрібна повністю мертва вода . Можна налаштувати що в каналізацію йде лише 100- 200 літрів.
    В вас напевне ще стоїть мінералізатор такий балон котрий насичує воду потрібними мінералами. На всю воду таке не ставлять. Для того щоб очистити воду на весь будинок треба ставити очисник-пом'якшувач щось такого типу
    435746fb387d44e2c64af412ea1e47d0.jpg
    Вода з такого пристрою в каналізацію не виливається . Але для питної води потрібен ще один очищувач:girl_haha:.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  8. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Ні, мінералізатора нема, так як форумлянка писала про 4 банячка)))
    Якщо фільтр з мінералізатором, то 5)

    Так, з такого фільтра частина відфільтрованої води йде в каналізацію. Кількість залежить від об"єму споживання очищеної води
     
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Так, є той мінералізатор. На весь будинок хотіла б, бо той вапняний наліт мене дратує, грррр. Полізла порахувала, звітую:1 великий+3 більшенькі+3 меньші і насос, і трубочки. А на самому крані є 2 ручки(чи як там вони).
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2015
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Недавно почула, що після тих всіх очисток вода виходить дистильована- в ній нема нічого, так крім того вона вимиває з організму мікроелементи:girl_phone1: Я давно за це знаю, тому якось на рахунок зворотного осмосу дуже сумніваюся
    --- дописи об"єднано, 22 Березень 2015 ---
    А оце для чого?
     
  11. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    але ж ми живемо не на одній воді. Ми споживаємо їжу багату мінералами та вітамінами. Отож, нема чого переживати
    --- дописи об"єднано, 22 Березень 2015 ---
    що то у Вас за фільтр такий?
     
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ті, що по три під*єднані попарно, а великий окремо . Ну так на виглядає.(от пояснила). То чоловікова парафія- він його ставив, і він його чистить, якісь картріджі міняє... Ми з малим там не присутні, бо одразу вийшли зайві запчастини:girl_haha:.
     
  13. octavia

    octavia Well-Known Member

    Це для мінералізації-додавання потрібних мінералів ,бо осмос вода -мертва дистильована вода, через неї навіть електричний струм не проходить.
    В компанії по продажу фільтрів нам дуже рекомендували зворотній осмос ,розповідали
    Але мені така очистка не дуже подобається.
    Тим більше що власник фірми признався що собі такого не поставив :girl_blum:. Зробив очистку помякшення води на всю квартиру,трішки меншу ніж я показувала в попередньому дописі ,а воду для пиття очищує 3 проточними фільтрами.
    Хочемо для свого будинку зробити так само ,поставити балон для очистки всієї води ,щоб ванна була чиста і змішувачі не забивались, пралька і посудомийка служитиме довше. А для питної поставити проточні фільтра . Залишилось тільки грошики знайти ,на очистку всієї води 1 тис. дол .ну і на фільтра 2-3 тис гривень:girl_in_dreams:. А поки що п'ємо артезіанську воду куплену ( можливо таку що пропущену через осмос ):girl_impossible:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Ludmiloka

    Ludmiloka новенька

    Дівчата, сьогодні бачила передачу про осмосну воду, то в ній немає нічого живого, і її не радять ні дитині, ні мамі. Незрозуміло кому тоді її пити:)) Татові? словом, у воді мають бути певні мінерали і інші елементи, щоб вона приносила користь, а не вимивала із організму дитині ті речовини, що їй потрібні. отже, я думаю, що все ж таки краще купляти дитячу воду, особливо, якщо виробник ще й склад нормалізує якраз під органзім крихітки
     
  15. octavia

    octavia Well-Known Member

    А Ви впевнені що дитяча вода не є простою водою перепущеною через осмос фільтр , штучно мінералізована ?! :girl_crazy:. Якщо примусово не мінералізувати то як отримати правильний склад води ?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Ludmiloka

    Ludmiloka новенька

    Я просто упевнена, що це не мертва вода, що там все-таки є бактерії живі, бо інакше, вони б не писали, що після відкриття через 24 години її краще кипятити, бо вже не можуть гарантувати стовідсоткову безпеку. Якби вона була мертвою, то нічого такого б не могло бути, і вони навпаки писали, що водою можна безпечно користуватися довго. І навіть якщо вони мінералізують, то не бачу проблеми. Якщо це саме те, що треба організму новонародженого, і якшо це підтверджують установи МОЗу, Санпіни , то чому мені не довіряти. НЕ упевнена, що вже стільки років нашим дітям свідомо б наносили шкоду. тим паче, що в мене у подруг, що користуються, немає проблем з дитячою (любої марки), але ось із колодязьною, бюветною, з-під крану - багацько прикладів - і рвота була, і запори. Тож я просто не ризикую експерементувати над своїм. Так само і з дитячим харчуванням. Можна приготувати самій, а можна купити готове. Кожен обирає сам
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вже сто років не довіряю всьому написаному))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    які живі бактерії???
    організму новонародженого не треба вода.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Fast

    Fast Well-Known Member

    Вода яка прохотить через с-му зворотнього осмусу мінералізується (додатково). То яка різниця чи ви купуєте воду з "правильним" складом чи отримуєте її дома? Ви ще подивіться передачу про те, що негазована вода в тч дитяча з антибіотиком і тому краще купувати слабогазовану :)
     
  20. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Ми замовляємо Аляску,дуже зручно,привозять додому....