Євробачення

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Darcy, 11 Лютий 2010.

  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    О як вийшло.. Португалець для мене як Катя Чілі: слухати — то одне, а бачити — інше (причому картинка може все зіпсувати). Пісня, музика, голос — чудові, а от коли на екран подивилась — ну чудко )) але таке музичне і душевне )) навіть без драматичних історій.
    За Костова рада, хто б там що не казав, сподівалася, що займе високе місце, так і сталось.
    Хто там далі — не пам'ятаю.
    Оторвальд — прогнозовано.. Ленін з лямпочками в оках — то була дурна ідея. Повторюсь — Рамштайн не получився, сиротливенько і тільки в програші більше драйву додано. Але, але...
    Джа — абзаць. Куда уходят деньги? дійсно, дупа спасла цю пісню, яку я й не пригадаю ). Тільки щось синє (чи фіолетове?)) ) на Джа. Руслана — капець, як не гей-гей, то уоуоуоуоуоуоуо.. ніби й не було купи літ між виступами. Цікаво, натовп народу позаду їй обійшовся дешевше, ніж топік Джамалі? Бо ж в суму вклалась.
    Треба ще Онуку подивитись.
    Загалом шоу сподобалось, як не дивно.
     
    Останнє редагування: 14 Травень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. Isa

    Isa Well-Known Member

    Про переможця, от якби голосували суто за пісню, от якщо як радіо слухати, думаю він би не переміг, пісня реально на любителя, але тут справа, що голосують за номер...і от він на фоні тих всіх "мальчікав" в бльосточках, перекачених перців і т.д. реально вирізнявся своїю простотою, душевністю...люди таке люблять, особливо зараз, плюс голосують хто, домогосподарочки,...
    єдине, шкода, що виплила історія з хворобою, думаю, насамперед, йому це все неприємно, от думай тепер, проголосували, бо сподобався чи пожаліли...ну але як є...
    мені сподобалась Норвегія, Молдова, бо я таке лю
    Фрація взагалі ніяка
    На рахунок Болгарії, сорі фанати)), але дитя виє виє завиває)
    Угорщина запам*яталась, але не сподобалась)
    Наші....печаль...взагалі пісня нічого така....але сіро серед всіх...і здавалось би - рок, мали б ну не порвати всіх, але запам*ятатись, а реально більше та реклама від болю в горлі запам*яталась...і думаю їх би не спасли і ті годинники на грудях з пострілом, ну не їхнє це, для чого вони взагалі туди пішли?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Charm

    Charm Active Member

    Не люблю дивитись музикально-політичні шоу, але....вчора вирішила таки глянути фінал....
    Що вам сказати - печалька, середнячок, ніхто не вразив.
    Мій чоловік, як тільки почув в новинах про хворобу португальця, сказав, що він посяде перше місце. Якщо тиснули на жалість - суддям тільки на руку. Ну "продинамили" Португалію минулого року - треба було втерти носа Росії і татарка принесла перемогу Україні (як то кажуть - дрібниця, але приємно). Цього року відіграли та й ще яку пісню обрали для перемоги - ліричну, про кохання. Так що меседж/гасло Європи - цей рік ми хочемо провести в спокою і любові, без безтрусих крикливих вікінгів, трампів і лепенів/люмненів. Як на мене - це чудово:girl_in_love: А португалець не такий вже простий - психолог, якому
    "Евровидение изменило правила ради тяжелобольного артиста Салвадора Собрала.
    Также известно, что родные представителя Португалии Салвадора Собрала заранее предупредили руководство конкурса Евровидение о ситуации со здоровьем артиста, и те пошли навстречу близким Салвадора, разрешив появиться на конкурсе в Киеве лишь буквально в самый последний момент.
    Не все были согласны с исключением из правил, сделанным для Салвадора. Некоторые поклонники конкурса «Евровидение» осудили «чрезмерную гибкость» руководства главного музыкального конкурса Европы и даже сомневались в необходимости участия в конкурсе столь больного музыканта. Однако большинство благосклонно отнеслось к представителю Португалии."

    ну і про голу попу - будь-який артист радів би, якщо на його шоу таке сталося (вже тільки лінивий про це не каже). Якщо зважати, що цей "журналіст" працював (думаю, що насправді працюЄ) на 1+1, то Каломойський міг спокійно влаштувати такий приємний експромт для Тіни Кароль (якщо вірити пльоткам про улюблену співачку???:girl_blush2:)....

    п.с. Оторваль вітаю із вступом у доросле життя)))
     
  4. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Isa я ще на нацвідборах дивувалась що Оторвальда вибрали, але там хоть виступ ефектніше виглядав, а тут взагалі ніяк вийшло)) Угорщина запам"яталась, Бельгія, Білоруси (бо своєю мовою співали), Іспанець, Португалець, інших навіть не згадаю, все "на одно ліцо" і ті мальчікі і ті баби в бльостках)) А Руслана і Джа тоже не оцінила (ще й купу грошей кажете на то дали), говорять що Онука круто виступила, але то на ютубі хіба подивитись, бо по тоді якраз рекламу показували як вона виступала :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    аналогічно! Ще Бельгія
     
  6. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Я була здивована, коли Оторвальда вибрали від України. Я і до того їх не слухала, послухавши Time не зрозуміла взагалі їх. Послухала інші пісні - теж саме. Хоча, в мене так з більшістю нових "типу рокових" виконавців...Старєю, чи шо :girl_crazy:
    На відборі сподобались AGHIAZMA. Хотіли рок - треба було вибирати їх. Але, здається, вони і далі напівфіналу не вийшли.
     
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Просто роздуми... Станом на ранок можу наспівати тільки мотив Португалії , Бельгії, Угорщини, Болгарії , молдавський сакс (бо саму пісню хоч вбий, не пам'ятаю), італійця, ну і йодль запам'ятався. Якщо порівняти з результатами голосування, то... я — стандарт європейської домогосподарки. ))
    Все решта змішалось — що обличчя, що пісні. А, і Оторвальд, звичайно )) плюс білоруси, які з першого разу конкретно присідають на вуха з аяяяо.
     
    Останнє редагування: 14 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  8. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Як про мене пишете! Я просто мліла від його співу. Настільки це просто, красиво, небанально і банально в одночас. Словами не пояснити. Його сприйняли люди, для яких основне в пісні душа, а спецефекти та голос на 4 октави вже потім. Справді не сподівалася, що більшість це оцінить. Не такий вже й безнадійний наш світ!
    Мені здавалось, що я перенеслась десь 200 років назад і мені співають серенаду:girl_in_love:

    Також, імхо, було достатньо хороших виконавців та пісень: Білорусь, Угорщина, Данія, Норвегія, Азербайджан, Молдова, Австралія, Вірменія...
    Звичайно, це все справа смаку.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Червень 2017
    Reason for edit: несанкціонована реклама
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    я все не могла зрозуміти чого мені так той саксофоніст сподобався, а то ж той самий Epic Sax Man !)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Є результати, як голосували журі і глядачі, і ось як за нас голосували:
    Як за Україну проголосувало журі:

    • Азербайджан - 7 балів
    • Ізраїль - 4 бали
    • Болгарія - 1 бал
    Як за Україну проголосували телеглядачі:

    • Італія - 7 балів
    • Чехія - 7 балів
    • Грузія - 4 бали
    • Португалія - 3 бали
    • Польща - 2 бали
    • Білорусь - 1 бал
    Але трохи дивно (незважаючи на те,що наші "сірі, нецікаві"), бо всі роки сусіди голосують за сусідів, тут свою роль відіграє географічне розташування, політичне. І ті 1, 2 бали від Польщі, Білорусі мали би бути більші.
    Ось на цьому сайті можна всі оцінки для всіх країн подивитися:
    Eurovision 2017 Results: Voting & Points
     
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А мені все сподобалось окрім пісні переможця:)
    Організація суперова, звук, світло, хлопці наші достойно виступили, нема їх за що ганити - я була горда за таку команду від України, чого не можу сказати наприклад про Сердючку, і що з того що в неї було 2 місце, мені хотілось крізь землю провалитись від сорому коли вона співала.
    А цей конкурс сам про собі такий непередбачуваний в плані переможця, що не здивуюсь якщо наступного року переможе ота гола ср.ка:girl_crazy:
    Україні варто пишатись Євробаченням-2017, а не сваритись і шукати винних. Он Німеччина все життя в аутсайдерах і нічо:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    не все, в 2010 Лєна виграла
    можливо політичний фактор зіграв, та ситуацію з Росією не всім зрозуміла так як вона є насправді
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Кому що, а мені Хорватія сподобалася. Як на мене, все було на висоті: спів двома різними голосами, двома мовами, гарний голос, гарна пісня без зайвих бугі-вугі, нетипова зовнішність, гарна постановка. Я думала, якщо не переможе, то буде хоча б у першій трійці. Дивно, що аж дев"яте місце... Оце сиджу слухаю вже котрий раз)
     
    Останнє редагування: 14 Травень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Що не кажіть, але той голозадий трафунок — епічне позорище. Якби ж то п'яний австралієць, так ні, славний «журналіст» В.Седюк. Це вже не гортензії Мадонні, Віталя, це ппц і стидоба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Isa

    Isa Well-Known Member

    А я от тепер думаю, знаємо всіх пісні в фіналі і яка ситуація склалась, хто б краще місце з наших мав, зто виступав у нацвідборах?як думаєте?
     
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Якщо зважати, що переважно перемагає оригінальність, то.. Лалі?? Принаймні цього року нічого подібного не було. Але ж і хлопці були єдиними рокерами..
    А може, й правда, треба було Мірзояна відправити, не гірше би вийшло, однозначно. Щось я сьогодні така неупереджена, треба температуру поміряти..
     
  17. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    То хто?
    Португалія була моїм фаворитом від півфіналу-мені результат подобається!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    щодо Седюка
    "Ця ганьба країни": мужика, що оголив зад на "Євробаченні", посадили в СІЗО. Фотофакт
    і дуже влучний пост-спогад Притули в ФБ
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не дивилася конкурсу. Щойно глянула виступ ОНУКА в фб. Це просто уууух! Вау! Я так розумію, по тв в той час була реклама?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  20. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Віталію Седюку за оголені сідниці на Євробаченні загрожує до 5 років в’язниці
    Вчора під час виступу переможниці минулого року Джамали на Євробаченні український журналіст та пранк Віталій Седюк вистрибнув на сцену та оголовив сідниці перед Джамалою. Співачка на це не відреагувала, а продовжила вионувати свою пісню. Седюка охорона забрала з сцени та передала правоохоронним органам.

    Сьогодні про нього написав Арсен Аваков у Фейсбук:

    У відповідь на запити з приводу ідіота, який оголив свій зад перед 200 мільйонами телеглядачів. Седюк – український громадянин. Під час виступу нашої Джамали, з його слів – він вирішив реалізувати своє хобі, так як “неофіційно працює провокуючим журналістом”.
    Був затриманий охороною конкурсу, за участю поліції – чинив опір при затриманні. В порядку ст.208 КПК України затримано на 72 години до суду, який обере йому завтра запобіжний захід за статтею 296 ч.3 (хуліганство з обтяжуючими) – від штрафу до п’яти років позбавлення волі.

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1