Євробачення

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Darcy, 11 Лютий 2010.

  1. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Жак Худек з Хорватії. Напів оперна, напів попсова пісня.
    Онука - зе бест! Який сильний і сучасний трек. Усі ці українські інструменти і сучасні направлення так гармонічно звучали!
    А ще надибала порівняльне відео про плагіат пісень. Ой не даремно мені чулися якісь знайомі мотиви!

    Ну і Epic Sax Man покорив світ кількома нотами:crazy:
     
    Останнє редагування: 14 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    100% Не люблю стилю клубної музики, але виступ Онуки був бомбезний і єдиний світового хорошого рівня.Я його сьогодні вже тричі передивилася- прослухала. Руслані можна було і не вилазити на сцену- все, її час давно минув, розвитку 0. Джамалу просто не люблю і її виступ мене не вразив :) На них можна було би зекономити кошти. Онука за в кілька разів менший гонорар, ніж у Джа, зробила бомбу.
    --- дописи об"єднано, 15 Травень 2017 ---
    то кожен рік після Євробачення роблять таку підбірку, і реально дуже багато плагіатять навіть переможці. А Притула ще на півфіналах у своїх коментах розписав у кого сплагіачені мотиви цьогоріч
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Я так зрозуміла, що треба було Онуку на Євробачення посилати яко учасника. Але два Євробачення підряд в Україні... не знаю, не знаю...)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    O, згадала учасника, який міг бути «в тренді» цьогоріч:
     
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Почався перший відбір на Євробачення. Якраз встигли вчасно добігти додому:) Хтось ще дивиться?)
     
  6. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Взагалі не маю звички дивитися нацвідбори на Євробачення. Але вчора випадково натрапила на декілька виступів. Дуже сподобалася виконавиця Vilna. Як на мене мила, щира, харизматична і талановита. Хотілося б щоб вона пройшла далі. А сьогодні в новинах натрапила на результати: глядачі їй віддали максимум, а от судді -незначну оцінку. Шкода((
     
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Gudzyk, ну Vilna пройшла далі,бо при рівній кількості балів, їй віддалася перевага,бо мала більше балів від глядачів.
    Не розумію чого Бабкіну судді так багато дали, може справді Джамала, як сусідові по 'Голосу" поблажку зробила)
    І що то Кувалдін викликав в кінці? Шось ніби не сильно нормальне, бо негарно виглядало, хоч і погано було чути.
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    як на мене Влад Laud найкращий кандидат на Євробачення, незважаючи на всі можливі але
    дуже крутий тембр, з яким можна підкорити Європу
    і грамотна пісня в нього
    (мені навіть здається, що він більше для Європи і світу, ніж для України. в нас не так цінують тембри, навіть ту ж Джамалу після перемоги по-справжному заповажали)
    в будь-якому випадку, які би не були модні тенденції цього року, достойний виступ міг би бути
    Erised - гарно звісно, ну але Адель в світу вже є, не бачу в них шансу увійти хоча б в першу пятірку на Євробаченні
    Vilna - нове, свіже, дуже мила дівчинка і концепція, напевно по вокалу трошечки не дотягує.. ну і вже була Джамала, дівчина з нестандартним номером, неординарним стилем.. крім того був сильний посил, а зараз такий узагальнений - свобода, дух. мені з PurPur десь на одному рівні, просто Пурпур вже досвідчена команда, а тут гарний дебют
    пісню Константіна я не поняла, якась підстава) краще б викупив в Онуки права і заспівав її "Місто"... голос дуже важливий, але і пісня теж
    Данилко дуже все влучно сказав... я взагалі не знаю, чого Притула до нього присікується
    він може не завжди правильно все озвучує, але доволі професійно підходить до відбору
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    І? Які прогнози? Я не дивилась жодного відбору і сьогодні включила, коли вже Вільна співала. Усі пісні бачила ото вкінці -- по пару секунд, коли лінії відкрили. Мені от нічо не подобається.... Ну Меловін так точно ні... І Вільна трохи слабо. Каднай? Ну хай буде хоча б за те, що гарний і так близько до Канді)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я думаю,що фанатки витягнуть Меловіна) І може, якщо тут за нього голосують, то і в Європі дівчатка будуть голосувати.)
    Я би за Кадная була, хоч минулого року в них краща пісня була.
    Лауд такий нічо.
    А судді думаю Таяну витягнуть) тому напевно основне змагання буде між нею і Меловіном.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    на Євробачення поїде Меловін.
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Така попередня пісня, думаю, місце таке саме, посереднє буде.
    Якщо говорити про всіх учасників Євробачення (я слухала пісні багатьох), то я за Алєксєєва з Білорусі. Пісня крутиться і крутиться в голові.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Так і буде (
    А в лідерах, кажуть букмекери, така колоритна курочка - ізраїльтянка Нетті Барзилай із піснею «Toy»))
     
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

  15. roma roma

    roma roma Member

  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Дівчата, ну хто там ще дивиться Євробачення сьогодні?:) Мені поки що найбільше Бельгія сподобалася. А Ізраїль, на яку букмекери ставлять шось не сильно. Музика така весело-танцювальна, але сама виконавиця якось така собі.
    --- дописи об"єднано, 8 Травень 2018 ---
    Добре, що Алексеев не їхав від України, а від Білорусії пішов) Ну не люблю я його. Вийшов, понив і все)
     
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @flame ,йде і по ПЕршому Національному і по СТБ. Але по СТБ краще, бо там Притула коментує:))
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Thebestnata вже знайшла на
    На СТБ чомусь пише "закодовано":dntknw:
     
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ну я з телевізора дивлюся, то в мене йде)
    а може через інтеренет Притулу з його приколами блокують:)))
    --- дописи об"єднано, 8 Травень 2018 ---
    Про цю з Фінляндії сказав Притула, що вона співала чи то на фоні зірки з Вертепу, чи ока Саурона:)
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    не блокують))