Євробачення

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Darcy, 11 Лютий 2010.

1. Zvizda

Zvizda Well-Known Member

А я сьогодні цілий день своїх улюблених вікінгів слухаю, вже й слова навіть вивчила. Це друга пісня з Євробачень, яка мене просто рве)) Перша це, Желько Йоксимовичіз піснею «Лане моє» (2004). Малий тільки Меловіна слухає, за нього СМС слав, за власні гроші. Хоче йому лист написати, щоб підтримати))
    Сьогодні спробувала послухати пісню переможниці і ніяк вона мені не пішла, ну вибачне на слові, якась вона така тупувата. Хоча видать людям вона сподобалася, раз найбільший голос віддали за неї.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Cheburulja

Cheburulja Well-Known Member

Ото сьогодніі Руслана сказала: Що люди цінують оригінальність. І це видно по переможцях Євробачення.
    І очевидно так воно і є. Ця ж Руслана, Сердючка на 2 місці, Кончіта, Лорді, нинішній Ізраїль.

3. Khrystik

Khrystik Хороша дівчинка :)

ще раз вчора прослухала Нетту. ну такоє... не вражає... навіть не дивлячись на картинку(бо оті кривляння мене просто виводять), для мене нема там що слухати.
    потім глянула виступ Сальвадора Собрала - ось де музика, мистецтво. не знаю як йому вдалося перемогти минулого року... публіка ж прагне "зрЄліщ"

було багато достойних виконавців, які заслуговують на перемогу.

• Погоджуюся Погоджуюся x 5
  4. Haidee

Haidee Well-Known Member Команда форуму

Я добралася до Ютюбу. Наш хлопчик молодець, голос гарний і, імхо, в нього є перспективи. Головне, що глядачам сподобався, стільки приємних коментів під відео. Мені трохи нагадує Депеш Мод, я їх люблю:)
    Глянула ще данців - прикольні, нагадують Бекстріт Бойс))), але цікавіші.
    Австрієць теж когось дуже нагадує, але згадати не можу.
    Для кіпріотки вистачило 20 секунд, щоб зрозуміти, що одна Шакіра на світі вже є, а цій дівчинці до неї ще далеко.
    Чех прикольний. Але ці рухи я вже десь бачила:girl_haha:
    Імхо, Ізраїль взяв приблизно тим, чим колись наш(а) Сердючка. Там нічого цінного нема, треш, фу. Просто воно нове і не сплагіачене, але я навіть не знаю, в якій ситуації то можна слухати. Хто там ще був цікавий? Бо мені нічого більше не підкидає нет:)

5. algo

algo СуперМодератор) Команда форуму

Послухай французів . Вже другий день наспівую )

• Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Haidee

Haidee Well-Known Member Команда форуму

Клаааасна! Моя Мелася глянула і питає: "То Ельза?":connie_pull-pigtail
    Слухаю німця. Джордж Майкл відразу в голові. Щось цього року практично все, що перший раз чую, ніби не перший раз чую.

7. NataliaFed

NataliaFed Active Посиденька з баяном

@Haidee італійці ще можна).

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Vittoriya

Vittoriya скрипулька знову в декреті

У мене таке останні скількись років Євробачення
    Цього року я взагалі пропустила перегляд. Вже наступного дня зрозуміла, що все вже відбулось

9. Lyudvig

Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

B4EA75BE-0D17-4282-845D-E12B64587732.jpeg

• Смішно Смішно x 3
  10. Apelsynka

Apelsynka Well-Known Member

Ну що ж, і я переглянула ще раз виступи деяких виконавців. Розумію тепер чому Ізраїль переміг. Пісня хоч і далека від класичної поп музики, яка подобається більшості, але направду оригінальна. Що є, то є. От французи сподобались ну трішечки більше, але щоб дуже, все рівно ні. Не тягне те Мерсі на перше місце. Австрійця, данця і Рибака знову з задоволенням послухала:music:. Але саме цікаве, що от пісня нашого Мелвіна мені сподобалась значно більше, ніж після першого прослуховування. Він таки молодець!:girl_yes:Сподіваюсь його гарно зустріли Борисполі:girl_in_love::uaflag::friends::welcome:
    Цьогорічне Євробачення вважаю досить сильним, бо деякі роки, то не було що слухати.

• Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. Joll

Joll Well-Known Member

Прочитала сьогодні під ютуб-виступом Меловіна у першому півфіналі - після таких висловів тепер 100% очевидно, що нам просто не дали піднятись вище:
    upload_2018-5-15_19-26-58.png upload_2018-5-15_19-26-58.png

• Інформативно Інформативно x 1
  12. lovikyou

lovikyou Well-Known Member

А можна коротко суть? Мені щось Тапка геть розмито відкриває....

13. marianast

marianast Well-Known Member

@lovikyou люди з різних країн не могли відправити Смс за Україну, хоча з іншими країнами проблем не виникало