Євробачення

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Darcy, 11 Лютий 2010.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а яка ціна середня за таку роботу в Україні і закордоном?
    зараз сайт для якогось елементарного інтернет магазину "намалювати" не по шаблону так теж немало коштує, а тут міжнародний рівень
    там ж затратили час креативні люди навіть на обдумування))) так само як є дорогі адвокати , які лиш за ознайомлення зі справою беруть кругленьку суму, і не факт що побачать там щось більше за очевидні речі
    то тут теж ніхто не застрахований, люди думали-думали, а придумалось лиш таке
    хтось вміє ліпше - малюйте, створюйте конкуренцію

    я не применшую проблему тендерів і відмивання грошей, але то окрема крупна проблема в багатьох сферах, з якою треба щось робити вже давно
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Кокошник? Серйозно?
    Я бачу човник) кому що) анальна іграшка? Мені швидше теж нагадує африканські масивне намисто)
    Російські квіти? Перше, про що подумала, - петриківка, старі печі в глиняних будиночках і українські старі мультики, до прикладу Котик і Півник.
    Хто що хоче бачити, те і бачить)
    Лиш би прокритикувати і "це зрада" "нас продали".
    Так, грошей більша частина пішла в кишеню. Але це всім зрозуміло, бо не вміють ті, що керують поки що, інакше. І не хочуть.
    Навіщо той срач при купила і кокошники? Не виключаю, що сама стаття і є проплачена сусідами.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  3. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Поцікавилася теоретичною вартістю такого «пакету» розробок (то ж не один плакат чи ролик , а цілий комплекс різноманітних рішень в одній стилістиці), тепер мені ціна не здається захмарною.. то добрий шмат роботи, і досить цікаво втілений, до речі. Переглянувши ролик - прям .. сподобалось.. сама не сподівалася ) Зрозуміло для всіх, динамічно , і тільки з натяком на етно, без надміру народництва. Конкурс для молодої Європи, «свіжа кров» і все таке.. Парасольки класні.. Але кольори .. не мого кольоротипу, словом. )
     
    Останнє редагування: 7 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ну що -- починаємо? Минулого тижня я пропустила -- то доганяла в ютубі. сьогодні хочу на власні очі побачити. і ще -- я, як максималіст, -- за перемогу. Мені не потрібна гарна пісня, мені потрібно ще одне Євробачення у 2018)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а мені оті рокери, що зараз співали сподобалася:)
    AGHIAZMA ніби. бо справді та попса трохи надоїла, а то так зразу голосно, гучно,)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а мені сказати нічого. ну так
    один раз подивитись можна, але ж не на євробачення. Я в шоці... Мені нічого не подобається. А наступного тижня ще будуть якісь нові виконавці?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Kandya, наступного тижня мають бути : Віталій Козловський, Green Grey, «Пающие трусы»,Анастасія Прудіус,O.Torvald,KADNAY,MELOVIN,Vivienne Mort.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну може там щось буде, бо я вже аж розстроїлась
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    шо апяць homyak_45px.gif
    Я думала, що Рожден щось цікаве запропонує. Нє-а, гіяке.
    Маю надію на Іларію. Дуже-дуже велику надію маю.
    Або
    :girl_in_dreams: ага:crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    та не розстроюйся:) думаю, що гірше ніж Гринджоли не буде:)
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    так Козловський же буде:rock:. Хоча, а чо нє? Білан ж виграв:girl_crazy:.
     
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ой, не люблю я того Козловського через те, що він змоскалився:) хай вже хтось інший, тільки не він:)
     
  13. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я глибоко розчарована. Навіть Іларією. Хоч бери і Панівалькову відправляй .. З горя.. Чекаю на останній «третьфінал»
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я от що думаю. от коли Руслана їхала -- вона мала сильну пісню над якою багато професіоналів працювали. Теперішній формат відбору мені не подобається. Тобто прийшло купа молодих із сирим матеріалом -- і з них вибираємо. Так, є молоді і генальні. Але досвід, стаж -- теж своє роблять...

    Якщо на конкурсі ми представляємо країну -- значить і вся країна має працювати над номером і піснею. Тобто якийсь відбір, звісно, має бути. Але із умовою, що поім тому учаснику напишуть пісню професіонали, чи 10 пісень напишуть -- і тоді ще один нацвідбір -- але вже пісні. Ну якось так. Бо я вірю ва Меладзе і інших досвідчених піснярів -- ну можуть же вони щось краще написати
    --- дописи об"єднано, 11 Лютий 2017 ---
    наприклад, мені ті дівчата не те, щоб сподобались, але якщо від безвиході -- то я за них. Але! Мені взагалі та фігня в них на голові не подобається, мені не подобається, що в пісні стільки музики, краще б слів було більше. Ач нє -- пісню вже не можна міняти... в такому варіанті вона мені не подобається
     
  15. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    апять бородата женщіна?:)
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    Не лише, сама Руслана купу сил (моральних, матеріальних) вклала. Чого вартував тур Європою в акурат перед самим Євробаченням. На сцену виходила вже не чужа людина, її вже бачили. То все продумано було чітко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    ну і пісня була не типова,не попсова-сопльова. плюс костюми+танці - тоді досить ефектно і ново.

    мені сподобались Detach - якісно, типовий європейський рочок:), Aghiazma -на фоні попсових печальок і стонів цілком драйвово, але нішово - грусть і пічяль,нічьо особливого.

    пи.си. то тільки я того Рождена англійською постійно читаю як Рошен?:)
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Чула їх вживу, якісний продукт.
     
  19. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Боже-Боже...шо за вой.... (то я за Панівалькову і тих рокерів...)...Коротше, поки вболіваю за Сальто Назад. На наступний відбір надій не покладаю (.... оффтоп(то я просто зла...брала участь в конкурсі, і якась каза накрутила лайки і випередила мене в останні години...грр...)

    Надіслано від мого SM-J110H, використовуючи Tapatalk
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Еее, я тойво- видалила той Телепортал ще минулого разу)).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk