Євробачення

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Darcy, 11 Лютий 2010.

  1. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Оторвальд
     
  2. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Оторвальд

    Надіслано від мого SM-J110H, використовуючи Tapatalk
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    може то така доля наших виконавців, що спочатку перемога, а потім повний провал. От виграла Руслана, а після неї Гринджоли перші чи другі з кінця. А зараз виграла Джамала, і Оторвальд не сильно шанси має на високі бали. Ну хоча ті ставки букмекерів не завжди збуваються. Тоді як перемогли ті рокери з Фінляндії (забула як називаються), то ніби на них не ставили?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Росія не їде на Євробачення
    Ну хоч ще є трохи часу до Євробачення, думаю ще вони "москалі" можуть змінити свою думку і когось послати. Але хай би то була правда, і ми не були б в одному конкурсі з ними, і спокійніше, і не треба переживати, щоб вони часом не виграли:)
     
  6. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Новшества до Євробачення) Як вам новий вигляд цього монумента? Стараються сподобатись :girl_smile:
    Арку Дружби народів у Києві почали розфарбовувати у кольори веселки - Новини - Український тиждень, Тиждень.ua

    [​IMG]
    У вівторок, 25 квітня, у Києві на території Хрещатого парку почали створювати арт-інсталяцію "Арка Розмаїття", основу якої становить Арка Дружби народів. Про це у Facebook повідомив Геннадій Курочка - керівний партнер компанії CFC Consulting, яка виграла тендер на проведення робіт.

    "Зустрічайте початок арт-інсталяції "Arch of Diversity" (Арка розмаїття) - найбільшу штучно створену кольорову веселку", - написав Курочка.

    Він зазначив, що після закінчення пісенного конкурсу Євробачення, скульптурній композиції повернуть звичайний вигляд.

    "Ну, і звичайно, після Євробачення повернемо все, як було! Не хвилюйтесь", - наголосив журналіст.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Ну все, зараз понесеться ввпро соцмережах про гейропу і духовні скрепи )). А взагалі гарно. Здалека. Зблизька не дуже. І монумент позаду такий вже совєцький, що випадає з концепції. Тепер «Юбку Колобку!», чи що:)))
     
  8. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    знаєте, я не відношу себе до ЛГБТ-ненависників, але прикрашати їхнім прапором монумент і казати що то веселка якось не альо.
     
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я, напевно, дальтонік, але вона однаково не схожа ні на веселку (бо пропущений червоний і блакитний), ні на прапор, бо, знову ж, в останньому є червоний, а фіолетового взагалі не бачу. Тому... що могли вмістити на 5 смугах, щоб було максимально контрастно і яскраво, те й вмістили. Вийшла варіація на тему веселки. На мій погляд. Але політкоректніше і патріотичніше було б зробити розтяжку від жовтого до синього через зелений, щоб і українцям приємно, і «зеленим» ))... і ніяких геїв, навіть натяків ))
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    То би круто виглядало, насправді актуально в наш час. А ота веселка то таке (перше враження що для ЛГБТ, бо організатори Євробачення дуже наголошують що в цивілізованиз крахнах все має бути максимально толерантно)) То якісь "геї соціалістіческого труда" з тою веселкою получились)) Не вписується якось) А от в дитячому парку якісь скульптурки веселі би так яскраво розмалювали, то було би доречніше.
     
  11. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Не завжди доречно зосереджуватись суто на тому, щоб «щось актуальне і на злобу дня» показати, проспівати і висловити, є ризик скотитись як не в ура-патріотизм, так в повну шароварщину. Веселка — це краса природи для всіх (а не лише для лгбт), та й тільки. Але кожен бачить те, що хоче бачити, аж до кокошника над сценою ))
    Якщо це «початок інсталяції», то й з соцреалістичними фігурами, може, придумають щось цікавеньке )) такі собі яскраві барви в сірому, совковому просторі і його перетворення та оживлення, напевно, таким був задум. Скульптурки в дитячому парку переважно і так яскраві (а деколи взагалі —якась ядрєнь). Хоча, і вони можуть бути дуже стримані і при цьому оригінальні і стильні..
    А от, наприклад, до наших представників на конкурсі, попри «актуальність» пісні і постановки, чесно кажучи, є величеезні питання щодо голосових даних, які, НМСД, нівелюють їх меседж.. я розумію, що нам перемога не потрібна, але й поблажливі аплодисменти, мабуть, також... ну, побачимо, як то буде.
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    До Євробачення створили промо-ролик про Україну (відео)
    Як вам промо-ролик до Євробачення? Трохи вибивається , як на мене, з наміченої концепції. Не модерновий, не український, не мультикультурний )) ... просто мені нецікавий, хоч про святкування різноманітності ніби ... І чого б не створити власну мелодію? навіть не знаю, що сказати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Вже в неті написали що дитина в ролику "ірландського типажа, Карпати майже не показали, тіки діда з возом, вишиванок теж, а ті кульки-м"ячі символи таких дивних кольорів, зовсім з Україною не асоціюються".
     
  14. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Та руда дівчинка сама по собі — не така вже й неукраїнська: «дід рудий, баба руда...»)). І все решта теж: окремими фрагментами — незле. А як звели разом.. не все ляпу-цяпу зліплене є святом розмаїття. Словом, в горах їздять фіров, архітектура в нас — така ж як в Європі, єдине диво — Ластівчине гніздо — ви тимчасово можете побачити тільки в ролику, пісеньку ми придумати не можемо, тому взяли знану мелодійку. І ще в нас є скаути, котрі пластуни. Це для європейців родзинка ролику, мабуть.
    Ок, національні мотиви дратують «нацменшини», та й спробуй чиїсь тоді вже не показати, церкви-конфесії не чіпаємо, то покажіть різноманітні течії в музиці, яскраву молодь, твори мистецтва, сучасні театральні постановки, процес якоїсь народної творчості, дизайнерський одяг та інші речі, щось близьке за духом і настроєм до Євробачення.. бо тут все якось ні про що.
    А ось альтернативний ролик (з бюджетом 0 грн.) - це сильно. Порівняйте лише з вбогістю офіційного промо-ролика з Кличком в головній ролі (обидва відео за посиланням):
    Альтернативний ролик до «Євробачення» від волонтерів підкорює соцмережі (відео)
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 4
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    чудовий монтаж і режисура. Є кілька питань, але то таке.

    і мммм, не нуль гривень, не нуль. В сенсі людям які це робили ніхто не платив, але це не хоум-відео. То все гроші коштує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Так, питання є, та, зважаючи на терміни від ідеї до остаточного результату, їх , напевно, не могло взагалі не бути. Але загальне враження — потужно. Звісно, якби це не було спільним добровільним проектом професіоналів, то робота над цим відео коштувала б серйозні гроші. Проте і результат — професійно, глибоко, змістовно, емоційно. І я не думаю, що офіційні ролики-«рекламки» — такий вже економ-варіант за вартістю, знаючи наших людей, особливо якщо йдеться про проекти за бюджетні кошти...
     
  17. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Orman еге, вони взагалі класні матеріали і відео роблять, гарні і колоритні Ukraїner
     
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    хтось збирається їхати в Київ на фінал? бо я щось у глибоких роздумах чи воно мені треба
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Хтось дивиться? Наразі мені лише Монатік сподобався:girl_haha: Чорногорія здивувала - чудо з косичкою якесь:girl_impossible:
     
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    ми чуть з мужом не побились через нього. каже муж вигялдає як монатік. я кажу, та то певне якийсь конкурсант) ну не може ж то бути монатік. він каже - не знаю як виглядає монатік, але ото в тюбетейці і халаті точно монатік)))
     
    • Смішно Смішно x 7