Євромайдан!(5)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Siania, 19 Лютий 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Siania

    Siania Love Life

    Початок теми тут
    *************


    З сайту про допомогу майдану



    Важливі телефони у Львові (безпека, координація, допомога)
     
    Останнє редагування модератором: 24 Лютий 2014
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    дуже гірка правда...
    kasha saltsova ‏@kashasaltsova 3 год
    На Грушевского идут и идут люди с цветами.Ужасно знать,что тысячи киевлян только сейчас нашли в себе силы придти на Майдан.

    Якби не мовчали і не сиділи вдома мільйони - ніколи не було би такого кровопролиття. Страшна вина всіх нас, що не покинули все і не вийшли до них, наших ГЕРОЇВ, ще тоді, в грудні...
     
  3. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Вся та історія зі зйомками святкування ДН Євгенії Тимошенко дивна. По-перше - чому в сюжеті немає згадки про те, що з цього приводу зверталися за коментарями до Євгенії, чи мами Юлії - адже в таких випадках пасувало б. По-друге могли б вже для більшої правдоподібності надати якісь підтвердження того, що вона була серед зареєстрованих на рейси такі-то. Зрештою, вона могла їздити в Європу з іншою метою, а просто підібрали "потрібні" кадри. Все це змахує на початок боротьби за крісла і чорну піарщину. Якщо то все правда - то потрібно оперувати фактами, а не самими кадрами, що самі по собі ще не є доказами.
     
  4. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Та невже? Щось по ТВ не чула

     
  5. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Росіяни теж мають не надто мудрого президента. Без підготовки тяжко йому розмовляти :girl_crazy:
    http://www.youtube.com/watch?v=Mc0ame6PiYQ
     
  6. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Oleh Zaslavskyy
    Отже, так! Час діяти саме зараз! Ці 3 місяці у нас є саме на те "перезавантаження", про яке так всі активно забивають інформативну стрічку в ФБ та ВК. І якщо тут це питання - очевидно, то як показали 30 хвилин на сьогоднішньому ‪#‎Євромайдані‬ Львів - далеко не всі люди, хороші люди, які нас підтримують, усвідомлюють важливість зміни старих облич. Бо саме вони і є уособленням прогнившої наскрізь системи, яку якщо ми зараз не змінимо, то будемо до смерті і після, винними перед Небесною Сотнею!
    Завтра 25.02 о 18:00 чекаємо усіх небайдужих на Євромайдані у Львові. Приходимо з плакатами "За нові обличчя" і доносимо цю важливу позицію, до тих хто ще не усвідомив, що люди вмирали не за звільнення Юлі!!! П. С. Місцевих "засвічених у владі облич" це теж стосується.
     
  7. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Що стосується співаків. Дівчатка, ну це такий шоу біз..В Росії платять набагато більше, контракти, і все таке. Не вважаю це чимось кримінальним.
    Закидайте тапками - але я проти Повалій, Лорак і всіх інших нічого не маю. Скрябін до речі теж свого часу співав за ПР, але ж ніхто його не клеймить.
    Взагалі, моя думка, нема чого співакам і шоуменам бути в депутатських кріслах. Кесарю-кесарево..!
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    цей факт навіть до Вікіпедії додали
    те, що вона пішла повечеряти з хлопцем і його батьками то вечірка??
    ясно, що не виправдана поведінка, але якось роздули, прям під замовлення
     
  9. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Дивлюсь "ГРОШІ" на 1+1
     
  10. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    що значить "свого часу"???? ви масштаб усвідомлюєте того, що значить робити це саме ЗАРАЗ?!!
     
  11. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    До Вікіпедії інформацію може додавати будь-хто. Тому це нічого не доказує. Як на мене, то такий факт одразу ж наступного дня мали б гаряченьким подати. Такі сюжети потребують підтвердження документами, свідками (реальними), коментарями самих дійових осіб. А таке враження, що "1+1" на жовту пресу перетворюється. От чомусь не віриться мені, що Євгенія таке б утнула.
     
  12. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    зявилась в неті інфа, що горить дача Симоненка
     
  13. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    ну почнемо з того, що вони співали задовго до цих подій. І в ПР Повалій вже давно а Народну їй дали в 97 році і ніяк не ПР. Просто не розумію, чому все змішали докупи..Плакати, нагороди. Одна справа, якщо ці співаки якось висловлюються на адресу подій всіх цих, а інше, коли вони обрали якусь стежку для себе, хай і невірну
     
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

  15. karioka

    karioka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    а ті концерти Дзідзя що так рекламували 20-го!!!!лютого - то я краєм вуха на якійсь львівській радіохвилі почула , причому вже досить пізно ввечері, коли про ТІ події в Києві було всім вже відомо!!!? то рекламували ,що "накінець-то !" 22лютого буде десь там концерт! (не дослухалась чи Хирів чи Ходорв...) -? що там говорити про інщих "зірок"...Сподіваюсь,розуму вистачило ті концерти відмінити?
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    от зараз закінчується політичне шоу на Першому російському. раніше головним клоуном там був Царьов. Тепер політиків немає, є політологи з України, яким просто слова не дають сказати і "представники Харкова та Криму". Страшно від того, що ворожнеча розпалюється "до не можу". Харьківчани розповідають, що озброєні до зубів бандерівці ( "львівці" як вони кажуть)у них в місті зараз мало не виселяють росіян і харківчан узагалі. Представники Криму просять Росію захистити і не кидати їх. Представники їх "оборони" розповідають про те, що сьогодні Симоненко і 30 його співпартійців побиті і зв язані лежать в підсобках ВР, а їх картками користуються при голосуванні. Представники Харкова і Криму розказують у студії. що у них достатньо людей та зброї для загонів "оборони" і якщо ті "бандерівці" до них прийдуть. будуть зі зброєю відстоювати свої інтереси.Фейковий жартівливий ролик з "ютубу" про те, як загони самооборони просять ДАІшників їхати на місце дислокації подають за істину і розказують, що це правда і це не гра. суть : в Україні владу тримають озброєні до зубів бандерівці із Західної України, яких підтримують київські студенти. ВР працює під дулами автоматів нацистів- бандерівців, яких мільйони і яких підтримує США. В Україні- громадянська війна. Українцям скоро "жрать будет нечего". Тому Росія повинна втрутится і вона не буде стояти осторонь. Бо в Україні атомні станції, які зараз в руках нацистів і бандерівців. Це становить загрозу Росії і тому вони не можуть тепер бути осторонь

    Одним словом, Росія нас так просто не залишить.
    п.с. і апофіоз. оскільки Яника "злили і опустили" навіть в Росії ( вважають, що він "тряпка" і якби він "дожав" Майдан, то все було би по іншому), видають фразу : " В Україні є єдиний мужчина- Юлія Тимошенко" ( Була би Юля дурна при таких розкладах зараз у політику лізти.)
     
  17. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    і взагалі про корупцію
    От живий приклад
    Дзвонить тьотя чи можу брату дати (вчиться на заочному) 100грн, щоб він додому не їхав (з села), б він поїхав захищати курсову.
    Винесла, кажу, що не вивчив?НІ, не встигли прийти сказали скинутись по 200грн, а мама дала тільки 100.
    Ну, і маєте.Що не давати?То тебе загризуть, а що студенту тре?тільки би відчепились.
    От і все, я ЗА боротьбу з корупцією, але мені здається ОСВІТА і МЕДИЦИНА, то так тяжко подолати
     
  18. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Кому як, звісно, але я йому цього не забула. І не поважаю після 2004.
     
  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    за результатами інтернет-голосування вона на 1 місці, відрив від Порошенка в 11%. Садовий - третій (явно голосують в основному львів"яни).
    Кличка навіть Ляшко обійшов.

    Інформацію чула по львів.хвилі.

     
  20. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    В понеділок 24 лютого Людмила Янукович відвідала маєток свого чоловіка Межигір’я. За словами колишньої першої леді, вона була тут вперше.
    http://uareview.com/lyudmyla-yanukovych-mezhygirya/

    Це навіть вже якось і не смішно...
     
Статус теми:
Закрита.