Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Mirabellka, 18 Лютий 2013.

  1. Mirabellka

    Mirabellka New Member

    Після того, як 3 роки тому я скинула 27 кг - страшенно боюсь знову набрати. Під час вагітності набрала тільки 8 кг, трохи себе обмежувала, щоб не рознесло. Після пологів через тиждень повернулась до своєї ваги. А зараз, поки годую нашу маняшку, то їм дуже багато солодкого, хоча раніше майже не їла. Дня не проживу без печенька:girl_crazy: В моїх 51 кг мені комфортно, хоча мама каже, що в мене лишились тільки ніс і груди.:girl_crazy: З власного досвіду можу сказати тільки одне - якщо зайва вага не спричиняє проблем зі здоров'ям і ви себе почуваєте комфортно, то плювати на всі стандарти і тиск з телевізора і журналів! Головне жити в гармонії з собою.
    від модератора: тема для тих кому треба розкласти раціональне харчування по поличках. Для харчування типу "ложка гречки, стакан кефіру і за місяць -50кг" маємо чудову тему Схуднути за будь-яку ціну.
     
    Останнє редагування модератором: 27 Березень 2013
  2. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    А як знати, що вага не спричиняє проблем? Проблеми зявляються не так одразу, все по трошки капає і збирається, а потім вилазить у страшому віці у вигляді різних проблем - зі суглобами, серцем... Бо, як на мене, якщо є лишніх більше, як 10 кг, то треба почати за собою дивтися і робити відповідні вправи.
     
  3. Mirabellka

    Mirabellka New Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Особисто я сіла на дієту після того як в мене місяць дико боліла голова, тиск був 140\100.Пішла до лікаря - мені було сказано, що з такою вагою і тиском про народження дитини і мріяти не варто.
    А до того, поки мене нічого не боліло і не заваджало, я всім розказувала (в першу чергу собі), що мені комфортно жити зі всоїми 78 кг. Ан нєт, комфортно було так думати в першу чергу. А організм все рівно тажко носити стільки зайвих кг.
     
  4. MsDautfaer

    MsDautfaer New Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Минулого року я думала так само мені нормально 84 кг ну і що я ж третю дитину народила - це було оправдання для мого апетиту і байдужості . А ось організм зрозумів що йому так не підходе почались проблеми з хребтом тиск 160 на 100 - і тут в моїй голові нажались потрібні кнопки - все треба худнути . Я на сьогодні схудла на 17 кг . Майже задоволена результатом ще б 5 кг і я щаслива
     
  5. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Питання до спеціалістів)
    Минулого року страшенно поправилася, вперше в житті. Особливо це не турбувало. тому і не задумувалася особливо. А тут вирішила похудати таки, до свого звичайного розміру)) І о жахи!)) Не можу) Зважилася - і тільки тоді дістала шок. Я важу на 10 кг більше своєї най-найбільшої ваги. Тепер хочу швиденько назад, і тут раптом прочитала, що 10 кг за місяць не забереш інакше як зі шкодою для здоров"я. Це правда?
    Хіба повернення до звиклої ваги може так відбитися на здоров"ї і зовн вигляді? (Пишуть про обвисання шкіри ітд)
     
    Останнє редагування модератором: 27 Березень 2013
    • Креативно Креативно x 1
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Правда. Треба бути готовим на те, що скидати це прийдеться сповільнено, можливо по кілограму в тиждень. Але що для вас є головніше? Скинути ті кг назавжди, чи просто скинути швидко не має значення якими способами?

    Спочатку розібратись чому і як швидко набралась вага? Переглянути порядок в голові і порядок в харчуванні. Можливо воно просто звичайний сезонний набір ваги? Он хтось худне по 6кг в тиждень, а мені так не виходить, але я тим не переймаюсь. Я і надалі продовжую харчуватись правильно і чекаю весни, бо знаю, що частково нехудання пов’язане з моїм сезонним депресивним настроєм.
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    та як так сказати можна не знаючи вас? якщо вага досить велика то перший мiсяць i другий сходе багато ..то як правило вода.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    звичайно, то є стрес для організму, якщо то різке похудання. В тому питанні поспіху не має бути. Просто треба змінити харчування (але в жодному випадку не голодати), додати фіз.навантаження і дивитися як вага буде сходити. У кожного то індивідуально, але швидке і ріхке похудання-то справа дієт, котрі потім відбиваються не тільки на шкірі, але й на всіх органах..

    ---------- Додано в 18:30 ---------- Попередній допис був написаний в 18:28 ----------

    а знаючи скажу- не зійде так одразу без шкоди для організму.

    ---------- Додано в 18:31 ---------- Попередній допис був написаний в 18:30 ----------

    ага, воно так все є :), здається непомітно і раптово, але то не так, просто того не зауважуєш. А коли хочеш схуднути, то вже мало не щодня важишся і здається, що тааак довго..

    ---------- Додано в 18:32 ---------- Попередній допис був написаний в 18:31 ----------

    :D А таки і відмазка теж, для себе самої, коли зранку хрумаєш щось смачненьке :D
     
  9. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Без поняття. Просто в один прекрасний момент стали тісними всі джинси)) Йогою перестала займатися. Але я і до того займалася тільки 3 роки, та і не дуже інтенсивно.
    З тим важко, бо раніше 12-13 години дня їсти для мене нереально, просто нудить, а через безсоння лягаю спати пізно (чи то рано) і не з"їсти хоча б апельсин, не витримую.

    ---------- Додано в 20:35 ---------- Попередній допис був написаний в 20:34 ----------

    А як зайву воду вигнати? Мені здається, що саме з тим щось не так. Обличчя, особливо повіки, дуже підпухли.
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Не має значення коли ви починаєте їсти. Має значення ЩО ви кладете до рота.

    Я також їм після 6-ї якщо я справді голодна, і не поправляюсь. Худну.

    Клин, клином. Пити багато води і їсти мало-солену їжу. Ви їсьте багато копченої ковбаси?
     
  11. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Не їм, взагалі, ковбаси і іже з ними) Не вживаю шкідливої їжі) Але зносить дах від солодкого. Отут я переборщила, це точно. Тобто, кетчупи/майонези - спокійно "ні", а пів-торту умнякати - це запросто.
    Вже 2 тижні слідкую за харчуванням, ніякого цукру - і нічого. Що і насторожує. Раніше варто було перейти на роздільне харчування - і все само собою нормалізовувалося.
    Воду п"ю мінімум 4 склянки на день. Мало?
    До речі, в інтернеті пишуть, не варто на ніч пити.. Це спраді так? Бо я не схильна (була) до набряків, не знаю, як правильно. Завжди пила в будь-який час.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    якщо по 250 мл, ітого літр, малувато
     
  13. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    це дохтора кажуть тому. що брак вуглеводів в раціоні призводить до знервованості, поганого настрою... ну і зранку тому. що за цілий день одне_два печенька, або 2-3 кубіка чеколяди витратяться..
    А взагалі солодке (сахароза) то є зло. бо для розщеплення того добра, організм тратить цілий ланцюг користих речовин, які повинні йти на інші процеси.
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Ну... так це було колись, а зараз пройшли якісь зміни в організмі і напевне в голові, тому воно займає довше часу. Коли я почала здорове харчування, то також зразу не побачила результату. Сповільнився у мене метаболізм, той треба було його знову запустити.
    Попробуйте їсти часто але небагато, і в раціоні повинні бути присутні вуглеводи у вигляді овочів і каш. А он з солодким, той справді треба зав’язувати. Бо цукру ви не їсьте, але вафелька присутня?
    Я не їм солодкого взагалі, ані вафельок ані чеколядок, і отримую свою глюкозу (а вона просто життєво необхідна для роботи всіх органів в організмі) з фруктів. Два рази на день з’їдаю фрукти. Ну і каші також є важливі, і кисло-молочні продукти. Яка смакота свіжий несолодкий йоґурт, з жменею свіжих трускавок і посипаний дрібкою какао-порошку. Мням! Ось така у мене вечеря часто буває :)
     
  15. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Щоб зігнати воду треба менше вуглеводів топтати, бо вони (навідь складні) беруть на себе по 2г води на 1г вуглеводів. Більше білку, клітковини, гарнір з гречки. Менше жирів тваринного походження і буде вам щастя.
    А сіль... якщо на тиждень часу її виключити чи значно обмежити, то ефект буде, а більше тижня організм адаптовується і настроює натрієво-калієвий баланс і вода далі в тому ж об"ємі при вас.
     
  16. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Видно, так.
    Ні, не їм вафель) Виключно здорове харчування (мова про останні 2 тижні). Фруктів майже ніколи не їм, не люблю. Хіба персики/абрикоси влітку) Так само важко мені їсти каші, хотіла би , а важко. Печія починається. 1 група крові, капуста, бобові, каші засвоюються погано.
    Воду збільшу, сіль? Виключити зовсім? Я її завжди мало вживала, нічого не солю. Сьогодні купила суху морську капусту, буду додавати) Щодо тваринного походження їжі, то м"ясо їм відносно рідко і нежирне) Приблизно, 2 рази на тиждень)
    А як щодо відвару кореню петрушки або селери? Подобається мені його пити і, ніби, легше стає, за відчуттями, але не знаю, чи воно не виводить там чогось важливого)) типу, натрій, калій))
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    У мене також, але цього замало знати. Треба ще знати чи ваш організм лужний чи кислотний, і тоді в залежності від того як працює ваша система вам пасуватимуть певні речі.

    Не можу погодитись. Я їм зелену стручкову фасолю, і нераз роблю собі салату з капусти також, тільки заправляю її оливковою або соняшниковою олією. Багато з’їсти не можу, бо дує, але трошки можна. З кашами ніяких проблем не зауважила, хіба що такими як кукурудзяна чи манка. Гречка гарно травиться і не бурчить в животі, те саме з перловкою чи ячмінною кашею. А на вівсянку я таки підсіла досить непогано. Їм майже щодня з різноманітними фруктами, і ще туди лляне насіння підсипаю. Так, що давайте розберемо ваше харчування, бо так виглядає, що йому чогось бракує.
    Фрукти вам необхідні, бо ви повинні звідкись брати глюкозу яка живить всі ваші органи. Як на рахунок сухофруктів? Таке присутнє? Не можна викидати банани геть, бо вони також важливі, хоч і багаті на крохмаль.

    А чому? Який інший білок їсьте? Яйця? Рибу? Тофу?

    Я не знаю, бо такого не п’ю. Але якщо не перебирати, то можна попити собі такі чайочки.
    Мені особисто стає легче від звичайного зеленого чаю. Дуже гарно сприяє травленню для мене.

    ---------- Додано в 21:28 ---------- Попередній допис був написаний в 21:25 ----------

    Ні, сіль не викидати. Їсти стільки скільки просить організм. Не пересолювати, але й не їсти таке, що воно млинке і несмачне для вас.

    Що варто викинути, то це білий хліб, білу муку і білий рис. Краще пробувати бурий рис.
     
  18. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    дівчатка, поможіть і мені, ви так гарно тут консультуєте.:girl_wink:
    я маю зріст 167см, важу 78 кг, і це для мене катастрофа. пробувала сидіти на дієтах,але таки беруся за здорове харчування. записалась в спортзал, поки була там аж 1 раз (вчора). тренер сказала їсти частіше і по трошки, аж до 5 разів на день. розкажу,що їла сьогодні:
    сніданок 8-30 - 4 столові ложки гречаних пластівців,залитих окропом з ізюмом+чай;
    перекус 11 год - морква сира терта з сметаною (модний тренер з інтернету дав рецепт);
    обід - 13-00 год - 150 гр юшки з зупи+150 гр вареної говядини (антрекот)+ 1 велике яблуко+1 апельсин
    перекус 16-00 - 1 стакан кефіру
    вечеря - варена курка до 200 гр (може й 150)+морква сира з сметаною.

    Головне питання в тім, що мені забагато їжі,хоча поїсти я люблю+обожнюю солодке. Може не робити тих перекусів об 11 і 16? та й може на обід забагато всього? а ще, нині не пила кави, то така як прибита. хтілам чоколяди,трималась весь день, а ввечері спорола екстрачорного пів плитки.

    Порадьте стосовно харчування з власного досвіду, і якщо можна словосполучення " їсти по трошки":girl_haha: розшифруйте (на грами, ложки). бо робочий день в мене нормований, з 9 до 18, робота сидяча в офісі, і виходить,що я ніц не роблю тільки їм з тими 5 прийомами
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    а хіба проблема в тому, що їсте п'ят раз?
    Мені видається, що це найбільша помилка

    вже краше до сніданку з'їсти , аніж аж до вечора чекати.
    А по кількості харчування, то ви мусите відчути, як вам краще. Забагато-щось викиньте. Для мене найкращою порадою лікаря одного було -вставати з-за столу після прийому їжі з легким відчуттям недоситу ( не знаю, як точно сказати, бо голоду, то вже якось ніби надто)

    ---------- Додано в 20:42 ---------- Попередній допис був написаний в 20:41 ----------

    сметана досить жирна, якщо морква не йде сама, то краще вже з натуральним йогуртом.
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Плюс, зовсім некошерно!!!:girl_blum:

    Я їм сметану вкрай рідко тільки якщо роблю мізерію (огірочки з зеленню)

    ---------- Додано в 22:06 ---------- Попередній допис був написаний в 22:05 ----------

    шас ми вас тут розберемо :) Підождіть.