Їжа в дорогу і у відпустку

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем iriwa, 29 Липень 2013.

  1. iriwa

    iriwa Особлива мама

    За 2 тижні їдемо родиною у відпустку на 14 днів. Постало питання що брати з собою в дорогу щоб перкусити і щоб "там" хоча б дні 2 не готувати....
    Оскільки їхати будемо вночі то буду брати море кави і мабуть якісь шоколадки. Зі страв, прийшли мені в голову, лише налисники з капустою і котлети або відбивні...
    Хто що готує у відпустці і що берете з собою?
    ПС: Не хочу бути як моя коліжанка, яка зі львова везе все, в прямому значенні слова, від масла до м"яса...
     
  2. Kryhla

    Kryhla Member

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    В дорогу брали теж відбивні, ну але це на один день, бо в таку жару вони довго не протримаються. Ще якесь просте печенько, фрукти. Дуже класно було, коли ми мали тушонки власного приготування, взяли на море паро баночок. Зварив макарон, гречку чи ще якусь крупу, розігрів тушонку - і смачненький обід готовий.
     
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    Маємо авто-холодильник який працює від "прикурювача", добре тримає холод, такшо можемо перевезти багато страв.
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    Власне хотіла написати, що залежить чим подорожувати.
    Ми подорожуєм на авто і з дитиною. Тому якщо дорога займає більше одного-двух днів, то сумка-холодильник виручає.
    На дорогу беремо котлетки-відбивнушки, голубчики, помідор-огірок, минулого року брали навіть борщик на перше в далеку дорогу, адже маєм балончик, на ньому то все діло раз-два на зупинці гріли. Знаходимо при трасі якийсь невеличкий кемпінг з столиками-дашками, бажано в лісопосадці і розминаємся-відпочиваєм. Для нас такий варіант кращий, ніж перекуси в придорожніх кафешках. По перше - я спокійна, що меню підходить моїй дитині і вона нічим не отрується і їй все смакуватиме і підійде, і подальша дорога буде без казусів, по друге - ніяких чекань, перебирань, шукань того що всім до смаку, по третє - бюджетно і сито))). Ну і так в нас виходить все в комплексі: дітьо бігає, розважається, ми розслабляємся, прогулюємся, їмо і далі в дорогу.
    Карочь - добре нам так.
    Щоб перекусити в дорозі - фрукти, канапки, печенька, сирки-йогурти-тістечка-сочки дитині. В холодильник сир з сметанкою чи молочко на вечірній перекус.
    Вобшєм дорога в нас голодною не буває.
    Вважаю, що відпочинок має починатись з того моменту, як сідаєш в машину, а не коли приїжджаєш на місце. Тому сторону харчування в дорозі я забезпечую завжди. Адже голодний для моїх хлопів=злий. А злих в машині нам не треба.
    За день робимо переважно 3-4 довгих зупинки з прогулянками і обідом.

    Якщо відстань поближча - тоді просто канапки, пиття, фрукти.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    о, останній раз коли їздили в гори і мали стратегічний запас маринованих ребер в такому холодильнику умудрились посадити акумулятор:girl_haha:
    я ніколи в відпустці не готую, хіба сніданки, то беру вівсянку і чорнослив + чай/каву і цукор рафінад;
    яйця/молоко/йогурти/хліб/масло купую на місці.
    Не знаю куди ви їдете, але я не думаю, що продукти аж так суттєво дорожчі ніж в звичному місці проживання щоб тарабанити то все з собою, хіба маєте якісь особливі вподобання (як мій малявка макарони-міккі маус і тачки:girl_haha: які теж іноді беру з собою)
    В довгу дорогу беру хліб, ковбасу, сир, відбивні, помідори, огірки, яблука, банани, печиво, вафлі, воду, якщо холодна пора то чай чи каву в термосі. Рідше роблю канапки, з тою з шинкою чи ковбасою і сиром + листя салату або огірок маринований:) але то в основному канапки чоловіку, а печенька-фрукти-йогурти питтєві малому, а ще малявка сирнички в дорозі їсть добре:)
    найчастіше всетаки зупиняємось на обід, а взагалі дуже люблю їсти і пити каву на заправках, то якщо мандрівка на авто
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    а мій бліни або оладки)))

    А в відпустку вже на готовку ніц не беру. Просто не уявляю, як можна на 14-20 днів їжі набрати:girl_in_dreams: То певне три холодильника не стане:connie_pull-pigtail
    Магазини-супермаркети-кафешки всюди є.

    Хіба їдем з палатками в глуш, але там вже зовсім інші збори і списки.
     
  7. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    Їдете в Україну)), чи за межі?
    Якщо за межі то я би на "життя" щось брала, і то, ціни в іншій країні можуть бути нижчі , а якщо у нас то на проживання нічого би не брала, тільки на дорогу.
     
  8. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    Ми їдемо в Кароліно-Бугаз, але їдемо в ніч. Ну і відповідно перший день буде не до готовання, бо малий (4 роки) відмовився спати в обід, ну і ми змордовані з дороги, тож навіть не уявляю як взагалі перебуду той день.

    ---------- Додано в 19:21 ---------- Попередній допис був написаний в 19:18 ----------

    Забула додати що малий в їжі дуууже перебірливий і вредний. Тож абищо їсти не буде, а кафешки, піцци і тд то для нього не реально :)
    Для нього певно везтиму зрази і котлетки :) Ну любить моя дитина лігуміни, ніц не зробиш, балуваний...
     
  9. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    нормуль)). Знаємо таких :)
    можна гарно заморозити, і заморожені скласти в холодильник. Більше шансів, що доїдуть в пристойному стані.
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    А шо в дорогу ніхто не бере яйця варені?!! ніде і ніколи не їм яйця круту, а от в дорозі то маст хев- з сіллю, помідорчиком або огірочком...от прям вже десь би їхала)




     
  11. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    Ато.
    Певно що беремо))
    А, ну якщо для дорослих то : куріца парена-варена-печена, помідори-цибуля- огірки, сіль ( в сірниковій коробочці? :)), хлібобулочні різні вироби, кубаса тіпа московська, ну і яйця заходять на основну позицію, і виграють по к-сті з"їдених одиниць на душу подорожуючого)). І краплі заспокійливі "На березових бруньках". Мало лі.
     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    якраз згадала і хотіла дописати, я з дитинства пам"ятаю, що в дорозі завжди були яйця варені, та й на кожному пікніку, а я їх терпіти не могла брррр
    мій малявка тільки недавно почав яйця їсти, тільки білок, думаю що якби більше любив то і я б в дорогу їх брала:)

     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    ох який він, вже з дитинства знає, що для м'язів тільки білок тре їсти :girl_haha:
    Для мене теж дорога кудись і варені яйця то святе :), завжди було! Ще в дорогу люблю брати огірки, помідори-йдуть зі всім. І просто з хлібом, і з м'ясом і зі всім решта. Печену картопельку теж люблю. А взагалі теж вважаю, що краще поїсти десь зупинитися в кнайпі якійсь, бо воно якось в дорозі ото все взяте з собою не лізе, так ніби пхаєш на сухо в той шлунок :D.
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    Все, що згадую у поїздках - смажена пекінська капуста, канапки з відбивною, помідори-чері (бо зручніше), оладки, сирки-трикутнички, гусячі паштети, відварене куряче філе, шашлик, мівіна, домашня піца, круасани 7-days, солені крекери, банани.
    Читаю - ех, сама шкода.))) Чогось в дорозі непотрібу якогось хочеться.))
    На перші дні не везу, якось на місці шукаю варіанти. Але в Кароліно, хм... хіба попросите вам готувати.
     
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    Ми теж все в дорогу берем варені яйця, і все вони мені якісь такі давкі, їж і давишся ними. Ну але оскілкьи яйце то дуже корисно й т.д., то цей продукт присутній. А так - огірки-помідорки, персики-банани-яблука, булочки, печенька й обов"язково йогурти. По дорозі стаєм на заправках для кави-чаю + ноги розімнути.
    Канапки й ковбаси в нас щось не котируються, швидше кусок якогось м"яска чи курки запечений.
    По приїзді на місце шукаєм якесь кафе, хоч я не любитель кафешок, але муж як не поїсть чогось свіжого й гарячого, то злий й недобрий й буркотливий :).
     
  16. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    Плануємо довгу подорож (2500 км.) машиною у вересні, їдемо з дітьми 3 р. і 10 міс. І я собі думаю, як я того того малого гаврика маю годувати. Їсть він 4-5 разів на день, груди не варіант, бо того мало для нього, їсть він більші порції ніж старша систруля. Хочемо виїхати десь 4-5 год., коли малі ще сплять, зі старшою проблем нема, їсть те що ми, а от з малим як? Як зварити йому кашу і чим годувати цілий день? Вже думала, може, купити розчинні каші, залити кип'ятком і є, але де той кип'яток брати? Просити воду на заправці і чи добра там та вода? Ще варіант дитяче харчування в баночках, але його теж треба підігріти, маю на увазі картопляне пюре, м'ясо, чи можна таке давати зимним?
     
  17. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    Я колись брала термос з кип'ятком. І каші ним розводила, і баночки з дит. харчуванням підігрівала на водяній бані і навіть "зупу варила" (дома готувала суху складову, на місці розводила окропом). Головне, щоб термос добре тепло тримав. А ще можна пошукати якійсь прилад від прикурювача (типу кофеварки)
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    заїжджаєте в якусь кнайпу при дорозу, замовляєте щось собі і просите можливості зварити малому каші, чи там кип'ятку дати, чи будь що.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    то така чашка, що працює від прикурювача
    [​IMG]

    і однозначно термос треба, 3-5 годин потримає гарячу воду.

    і по темі:
    мала цілу статтю - що брати з собою в дорогу
    ось тут
     
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Їжа в дорогу і у відпустку

    Туристичний балончик, про який Флешка писала, швидко кип'ятить воду. Але ми в основному використовуємо його взимку, коли на лижі їдемо. Кава вариться лічені хвилини, бачила їх в ашані вже навіть:
    [​IMG]