Йога - для тіла і душі

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Ума, 20 Грудень 2006.

  1. ShaktiWay

    ShaktiWay New Member

    Відповідь: Йога - для тіла і душі

    подскажите, пожалуйста, где во Львове есть занятия по аштанге, в виде оригинальных последовательностей, а не добавление отдельных асан в разнобой к любой другой разновидности йоги? спасибо!
     
  2. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Йога - для тіла і душі

    Дівчата, мене цікавить хороший тренер, але щоб можна було ходити на індивідуальні заняття, ніколи не ходила на йогу і хочу спробувати, підкажіть де таке є,
     
  3. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Йога - для тіла і душі

    Дівчатка, а що там зараз в Інтерсіті на Сихові? Давно хочу попробувати йогу, і мені туди найближче. Так хвалили Євгена, він ще має там заняття?
     
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Йога - для тіла і душі

    І я якраз зайшла сюди спитати про йогу на Сихові. А в Інтерсіті були заняття з йоги? Це в тому залі, де "карате і фітнес" написано чи де?
     
  5. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Йога - для тіла і душі

    Маю телефончик центру йоги в Інтерсіті на Сихові. Якщо кого цікавить - пишіть.
    Пробне заняття 50 грн, тривалість - 1.5 год. Дівчата, а підкажіть яка адекватна вартість місячного абонементу з йоги? Не хочу переплачувати.
     
  6. alterna

    alterna New Member

    Відповідь: Йога - для тіла і душі

    Дівчата. хто займався у Саші (дівчина) в інтерсіті ? як вам тренер ? дякую
     
  7. Ксю

    Ксю New Member

    Відповідь: Йога - для тіла і душі

    Доречі, останні новини про Женю Суковського. Він вже не викладає в центрі пр. Шевченка, 10 вечірню групу
     
  8. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: Йога - для тіла і душі

    Займалась йогою вдома по відео-курсу з інтернету. Це було щось типу для чайників. Але ефект бачила. Після смерті тата почувалась кепсько і фізично і духовно більше року. Не знаю яким чином, але саме йога мене відновила.Потім закинула. Хочу знову відновити заняття. Дівчата, може хтось з Вас теж займається в домашніх умовах. Підкажіть за якою програмою займаєтесь? Бо хочеться все послідовно і правильно виконувати, переходити від самого простого до складнішого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    У Євроспорті була на занятті у двох різних тренерів. Якщо порівняти з заняттями викадачів зі школи Пляшечка то в Євроспорті якийсь набір нелогічних вправ, а не заняття. Прикро, що немає добрих тренерів у доброму приміщенні.
     
  10. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Дайте контакти цього тренера, а чи проводить він заняття з йоги вранці? Порадьте ще ранкові варіанти в центрі (бажано тренера-жінку)
     
  11. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Може, є дівчатка, які мають відгуки про гранд клуб "Софія", там заняття веде Вікторія?
     
  12. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Дівчата, а де можна новачку почати займатися йогою в районі Любінської-Патона чи десь поряд. Травмувала спину і лікар радить йогу.
     
  13. deatheater

    deatheater Well-Known Member

    Потребую поради для початківця. Де у Львові найкращі групи для початку занять. Дякую.
     
  14. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Не вважайте за рекламу. Я пробувала з нуля кілька сортзалів і тренерів, найбільше сподоалося (бачу хорошийй прогрес) у Львівській школі йоги на вул. Родини Крушельницьких (р-н Водоканалу). Тренер Саша.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Раджу щиро Галину на Героїв Упа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    А можна детальніше, де саме? Гугля каже, напроти Лерою?
     
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Чи знаєте Ви якусь інформацію про тренерів на Сихові? До кого краще ходити в ранковий час?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    І мене таке цікавить, поділіться враженням про інтерсіті хто ходить, будь-ласка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Я повний нуль у йозі, але почала ознайомлюватись за цими відео (там їх є багато різних з цією ж дівчинкою, всі по 30 хвилин). Дуже мені подобається, займаюсь наразі вдома із великим задоволенням.
     
    • Подобається Подобається x 3