Йога - для тіла і душі

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Ума, 20 Грудень 2006.

  1. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    в районі Санта-барбари є йога, але ..... я можу порадити в Інтерсіті на 6 поверсі, там є група Романа і Галі, в Галі не початківці. А хочете спробуйте в Формулі краси на драгана (там де кафе Каїр), потім поділіться враженнями, а то я сама там не була, але знаю враження інших то там не йога, вже в спортлайфі краще. PS. при потребі маю телефон до Галі, можу дати в приваті. Галя супер тренер. В неї не зламаєтеся, вона дає навантаження кожному по можливості і дуже тактовна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    я чайник :girl_haha: ще не займалась ніколи, хочу спробувати))) Тому думаю треба йти десь на початкові заняття.
     
  3. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    поцікавтися в інтерсіті за групу Романа, я не знаю чи можна давати прямі лінки на форумі (якщо ні то модератори поправлять, дякую) Йога, yoga23 во Львове • Расписание занятий: «Сихов» в них на сайті пише що заняття в Галі і для початківців, можете спробувати, як буде важко вона порадить до кого звернутися. Бажаю успіху.
     
  4. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    Дуже Вам дякую)
     
  5. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчата,а поділіться в кого який коврик для йоги і де купували. Гублюсь в пошуках:scratch_one-s_head:
     
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Ringo а Ви вже практикуєте йогу? Якщо ні, то раджу не поспішати, а спробувати той, що є в залі. Так зрозумієте який Вам підходить: тонший, грубший, з якого матеріалу і т.д.
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Колись мала ногоду спілкуватись із головним йогом країни. Враження були незабутні, а поради -- капець які корисні. Він мені такі речі розповідам, що я навіть не могла повірити, що так буває. Але наша розмова тривала півгодини -- і все. Це весь мій досвід йоги. З того часу вже певно 10 років минуло... Зараз шеф "вдарився" у йогу -- замовив тренера, зняв зал і всі бажаючі співробітники ходять на ту йогу. А сам він ходить у спортлайф на йогу. І от у мене питання: у спортлайфі йога -- це просто спорт і розтяжки чи там ще й мозги промивають?

    п.с. сама реально не маю часу піти -- перевірити. бо там на 9 ранку, а в той час треба дітей по садкам-школам розводити
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Kandya а хто то головний йог країни?)))
    Мої учениці казали, що в Спортлайфі дуже спортивна йога :)
    І до речі, на жодній йозі не мають права "мозги промивати". Це називається екологічністю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Да, я чекала цього питання... це було 10 років тому... але на роботі у мене є архіви... І якраз в понеділок збираюсь туди піти (завтра у чоловіка ДН, а в понеділок будем на роботі виставляти. Ну і я таке не пропущу! Там і подивлюсь). Ну і ще зараз спробую погуглити
     
  10. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    в спортлайфі не зустрічала промивки мозгів, але і справжньою йогою це важко назвати. В мене склалося враження що тренеру в спортлайфі абсолютно байдуже хто прийшов і для чого. В нього по розкладу 45 хв , ось він і проводить заняття, а хто і як займається йому байдуже.
    Поясню чому не подобається йога в спортлайфі.
    1. брудна підлога (не знаю можливо це мені так випадало, але дуже часто)
    2. багато людей
    3. не має інтимного приміщення (великі відкриті вікна) через які мужики з залу заглядають на всі твої гірки та бакасани, як би не було, це відволікає.
    4. тренер не звертає уваги на тих хто займається, чи правельно чи не правельно робить хто асану, а так не далеко і до шкоди, а не користі.
    5. брак свіжого повітря (як можна розвивати дихання в приміщені де купа людей на квадратний метр)
    6 вправи зовсім не адаптовані до рівня людей які займаються (все таки повинні бути групи приблизно одного рівня підготовленності)

    можливо хто вперше приходить на йогу в спортлайф це і подобається, але тим хто має з чим порівняти це не підходить.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Я купила свій килимок, бо в залі були килимки такі як каремати, а по них дуже скользять руки. Мусите спробувати,щоб визначитись за якими критеріями вибирати - легкий,щоб зручно носити з собою,але вони зазвичай тонші чи професійний, мякий але він дорожчий. Подивитись-пощупати можна в епіцентрі, там є декілька видів, або на сайті Дім йоги-у них широкий вибір. Або запитайте в своєму залі, також часто продають
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Напевно Сідерський? Але думаю, нема такого звання, як головний йог краіни
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    так,вже практикую) два останні місяці ходила з своїм карематом. Останнього разу позичила собі в знайомої килимок для йоги і зрозуміла що без нього далі мені ніяк(різниця між спортивним карематом і спец.ковриком для йоги дуууже суттєва).. В мого тренера lotus pro,для мене то поки явно закруто)) Але і найдешевший купувати не хочу.. Хочу якісний,стійкий коврик, який би прослужив якомога довше. Покищо зупинилась на рішікеш,але якби мені хороші відгуки про дешевші варіанти-була б дуже рада і вдячна.
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Ringo в мене теж Лотус про :) раджу походити по спорт-товарах, недавно дівчата на Науковій в Драйв-спорті файні собі купували килимки :)
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    У мене килимок Wai Lana. Як початківець вибрала собі товстенький - 5 мм
    ще й стильний дизайн має

    мій майбутній килимок буде manduka
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    @Rona Ви часом не підкажете, де є хороший тренер з йоги в районі Мазепи , Балатон, або Чорновола, Арсен. Вирішила ходити, але не знаю куди, щоб не розчаруватися, попавши не до тої людини)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Bubochka не знаю, хто в Ківі-фітнес на Масарика зараз йогу викладає. Ще в Інтер-сіті біля Арсену є студія йоги23 Пляшечка, там казали тренер хороший. Найближчі кого точно знаю - в центрі
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Теж ДУЖЕ раджу Галю. Тренер СУПЕРОВИЙ! Була в неї, мені сподобалося. Справді, тактовна, вихована, заняття проводяться в комфортній обстановці, спокійно. Мені так підходило. Дуже шкодую, що зараз не маю можливості ходити. Думаю, ближче до літа це виправлю.
     
  19. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    Подивилась студія Сергея Пляшечко, на Чорновола...також є кілька тренерів, залежно від годин занять, одним словом розгубилася
    Дитина ще маленька, 5місяців, до центру ніби недалеко, але всерівно часу піде багато...
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Bubochka зараз гляну
    --- дописи об"єднано, 3 Лютий 2016 ---
    Юлю Інденко мені рекомендували
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1