Йога - для тіла і душі

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Ума, 20 Грудень 2006.

  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Дівчатонька, маю прохання. Якби хтось чув про сильно_ранкову йогу (годину на 7-7:30) - стукніть мені в пп, будь ласка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Є заняття на 7-му ранку на "Кінескопі" (не знаю, чи Вам підходить район) йога23, студія Пляшечка, в них є сайт, подивіться
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Suzi На 8.00 в Мантра хаусі є. Там годину триває практика
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Дівчата, а хтось ходить (чи ходав) на йогу в арт-студію "Коралі"? Як вам?
     
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Наскільки я знаю, там вже немає тих занять, потрібно дзвонити і уточняти
     
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Мене часто запитують про відео-уроки з йоги, ось нарешті можу зі спокійним серцем рекомендувати:

    Тут базові асани. В кожній слухайте себе, має бути комфортно, пам'ятайте про дихання і раджу перед заняттям зробити легеньку розминку: покрутити головою, плечима, помахати руками, ногами кола, пройтись по усім суглобам згори вниз.
     
    Останнє редагування: 15 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Rona

    Rona Мама-йожик


    Ось, коліна чим вище на плечі, тим легше, сідниці не задирати, бо можна полетіти вперед)) головне не спішити
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Rona

    Rona Мама-йожик


    Кайфуєм, дівчата :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
  9. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Мені дуже дуже подобається аштанга йога. Позаминулого тижня навіть пройшла семінар в єдиної( на скільки мені відомо) сертифікованої інструктора в Україні. І попри те що я не новачок і спокійно роблю всі асани з першої серії, вона дуже не рекомендувала під час вагітності практикувати аштангу( хіба сурії і стоячий блок), тож вертаюся я до звичних занять :) аштанга - досить силова і дуже динамічна. Але мені імпонує її строгість і чіткість.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    @innamorata були в Олени? Я теж не могла практикувати саме аштанґу через вагітність, і зараз, після пологів можна по трошки починати. Лиш аштанґа несумісна з м'ясоїдством...
     
  11. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Ага, в Олени. Щодо м'ясоїдства - я би вже давно була вегетаріанкою якби не мій муж. Я без м'яса спокійнісінько живу, але завше як йому готую то де не де та й урву шматочок. що не кажіть, мало що так спокусливо пахне як запечене мяско. Але є прогрес - зараз під час вагітності навіть запах шашлика не спокушає :)
    Щодо аштанги - все ніяк не зберуся практикувати вдома - килимка не маю. замовлений буде аж через місяць. а на холодній кухонній плитці якось не альо. Якщо чесно, то не розумію чим сурія намаскар може бути протипоказана при вагітності. та й стоячий блок праймарі серії ніби норм - зрештою сама ж Олена його й рекомендувала робити, і навіть перевернутий :) може то плюнути і купити собі килимок попрощє? :)
     
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    @innamorata я вдома взагалі йожусь на карематі, а мої 2 модні дорожезні йогамати лежать в шафі :) і вагітною практикувала хатху до 7 місяця в загальній групі, не робила асани на прес (мене нудило в паріпурна-навасані), деякі пранаями, заміняла іншими, ну і без "замків". Думаю, що та, початок першої серії можна, принаймі Паттабхі Джойс так пише.
    Теж була в Олени на LED-класі, враження неймовірні, звичайно, що хочу ще і побільше :)
     
  13. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    ехехех, я так не можу. Чи то в мене руки такі особливі, але роз'їжжаюся по килимку як жаба. то мені треба добре чіпкий, щоб не думати весь час як то м'язами спини втримати собаку мордою вниз :)
    а от питання замків мене цікавить. Ну ок, погоджуюся що Удіяна під час вагітності не альо. А от мула бантха більш менш, якщо аж так дуже правильно не робити то ж ті самі вправи кегеля, які всім вагітним(та і не вагітним) рекомендують. Ну і верхній замок теж не бачу чим пошкодить
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    @innamorata мій каремат пройшов багато гір, тому не слизький вже давно, а м'ягенький
    Про замки головно писала про уддіяну, решта згодна, мож робити. Просто в багатьох асанах ефективність зростає з уддіяною, зібраним "центром", а тут нізя... Зате у вагітність зовсім інші відчуття від йоги, доводиться по новій баланс шукати, бо центр ваги зміщується, банальна поза дерева вимагає повну концентрацію. Згодом сильно заважає живіт, після пологів довго звикала робити уттанасану з вужчою постановкою ніг))) короче, таке було враження, що всі асани треба наново вчитись вибудовувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    @innamorata дивіться що вичитала в "Йога-малі" Джойса
    Однако если человек не может строго соблюдать саттвическую диету, то ему не следует разочаровываться и бросать занятия йогой. Продолжайте занятия и питайтесь так, как вы можете. Просто постарайтесь употреблять в пищу как можно больше саттвических продуктов.
     
  16. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Ну от власне! воно, мені здається, з часом само прийде. Моя інструктор так і каже - багато хто, хто всерйоз захопився йогою, з часом просто відмовляються від м'яса, але не тому що хОчуть стати вегетаріанцями, а тому що воно їм просто більше не смакує. То так як мені зараз - але в мене трохи інша причина :)))
     
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    @innamorata в мене так і сталось. В березні 2012 почала практикувати йогу, в липні м'ясо вийшло з раціону. На 6-му місяці вагітності запах м'яса за мною ходив всюди, то їла. Потім знову не хотілось. І одразу після пологів мене "накрило", захотілось саме індичих гомілок. Так і досі лиш вони є в раціоні з м'яса. Вже не так гостро чую цю потребу. Думаю, закінчу ГВ чи малюк захоче м'ясо їсти сам, то знову повернусь до вегетаріанства. Мені так комфортніше.
     
  18. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    дівчата підкажіть чи є йога десь пасічна-личаківська-дж.вашингтона( бо сиджу в декреті колись займалася йогою 23 хотілося б вернутися ) але так щоб не далеко))) їздити
     
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    • Подобається Подобається x 1
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    @Rona а в районі Кн. Ольги_В.Великого_Чупринки_Ст. Бандери є десь хороша йога?:connie_pull-pigtail