Йога - для тіла і душі

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Ума, 20 Грудень 2006.

 1. Demetra

  Demetra Well-Known Member

  Я питала і шукала. Толкового нічого не знайшла поки. Хіба в Ківі фітнес хочу спробувати піти на пробне заняття якесь.
   
 2. Nyashka

  Nyashka Well-Known Member

  Ех, мені далеченько. Потрібно щось в пішій доступності, бо щоб збігати на йогу треба буде просити чоловіка посидіти з дітьми перед роботою :sad:
   
  Останнє редагування: 11 Листопад 2016
 3. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  а південний, нема вже занять? в мене дуже приємні спогади про йогу, але то ще було - 5 р тому. час летить швидше, ніж я встигаю помічати.

  нарешті-нарешті я виповзла на йогу. постановка перед фактом чоловіка таки дозволила вийти на заняття. і я зрозуміла, що мій перший досвід йоги був шикарний. я тепер не можу тримати нормально рівновагу, а на початковому рівні мені пропонували з полегшеностями стояти в "планці" і бхуджасана, сил в мене на таке нема)))) а варіантів, щоб і швидко добратися і в суботу та і нормальні для чоловіка години - знов треба шукати. ще і холодно в залі капець-капець.
   
 4. Raven

  Raven Мама малятка

  Спробуйте майстер-клас від @Rona, шпагатомарафон в інста)) І над рівновагою можна попрацювати вдома. Мені дуже сподобалося.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • мімімі мімімі x 1
 5. Nyashka

  Nyashka Well-Known Member

  А можна інста-адресу ?
   
 6. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  нєа, мені то не підходить. я сама - погано займаюся, відмазки і тд, час - глибока північ. дуже неефективно як на мене
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 7. Materynka

  Materynka Well-Known Member

  @Rona, ви як знавець йоги, може порадите якісь курси (чи як їх назвати правильно) медитації? Хотіла б таке спробувати... Знайшла щось на Соломії Крушельницької 1, курси медитації і Мантра Хаус. Може щось чули про них?
   
 8. Rona

  Rona Мама-йожик

  @Materynka знаю такі, вони дуже давно цим займаються, але особисто там не була. Для мене була корисною (найкориснішою мабуть з усього прочитаного і нейтрального релігійно) маленька брошурка Вато "Медитация, первые шаги". Погугліть, вона є на сайті автора.
   
  • Корисно Корисно x 1
 9. New look

  New look Well-Known Member

  Чи хтось займається по комлексах з цього каналу Olga Sagay ?
   
 10. Virner

  Virner Well-Known Member

  шукаю заняття йоги в Шевченківському районі, бажано Чорновола-Варшавська.
  Знайшла, що є в інтерсіті (чи поруч) yoga23. Можливо хтось туди ходить і має свіжі відгуки?
   
 11. Kazkivnycja

  Kazkivnycja Well-Known Member

  Я ходжу в цю студію Сергія Пляшечка
  Дуже задоволена. наразі ходжу 1,5 міс, на групу для "продвинутих". Є зранку на 9,30 і ввечері на 19,30 год. В обидвох багато людей, завжди більше 20 чоловік, поміщаємся. Все зручно, є роздягалки жін і чол, туалет. З людей, які займаються, приблизно 40 відсотків чоловіки .Абонемент коштує 650 грн\8 занять\міс або 750 грн\міс - 3 рази в тиждень (пн,ср, пт). Разове заняття 100 грн. Наразі Сергія нема, поїхав на семінар в Єгипет, буде після 10 числа, його заміняє дівчина, веде тренування трохи легші.
  Сергій все гарно розказує про практику асан, пранаяму. Триває заняття 1,5 год. Перші півгодини це зазвичай пранаяма, шаткарми, останні 15 хв пранаяма і шавасана
  Ще одне - він тренується з нами, тобто не ходить між людей і не виправляє кожного, але складні асани описує. як і що , і де має бути, тобто саме в його групу варто йти, якщо вже десь ходили на йогу і знайомі з технікою простіших асан, як чатуранга, вірасана, дханурасана, віпаріта дханурасана...
  В цій студії можна займатися з різним рівнем підготовки, на сайті є розклад занять
   
  Останнє редагування: 2 Квітень 2018
  • Подобається Подобається x 1
 12. Virner

  Virner Well-Known Member

  мені для початківців треба, тобто я щось просте знаю, але мені комфортніше, коли легше. Дуже дякую за такий розгорнутий опис. Подивлюсь розклад і запишусь.
  ого, таки є трохи людей. Мушу спробувати, щоб визначитись. Але по локації - мені ідеально.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Смішно Смішно x 1
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 13. aknytsU

  aknytsU волошкова...)

  Як же мені було зле на останньому занятті, така вся поломана, не могла сконцентруватись на правильному диханні, точному виконанні асан. Частково через забій (?) руки, а частково через конкретний день циклу, бо якраз була овуляція і скручуватись, а особливо розтягуватись було майже не можливо. Рух вправо, рух вліво і розстріл від болю. Поясниця як не своя, боліла постійно. Аж встидно було,що не могла дотягнутись до правої ноги :girl_cray:
  От скажіть, коли овуляція, хтось займається? Відчуваєте зміни? Наприклад при кд мені займатись одне задоволення))
   
 14. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  @aknytsU все, як завжди- індивідуально). Мені в КД каторжно надзвичайно. У всі інші дні добре і, звичайно є тих кілька днів, коли прям кайфффф)).
  пи.си. про стидно- це Ви чого? Я он, останього разу якраз при скрутці гепнулась уся на п'яту точку і нічо мені не стидно(@Rona пра?)
   
  • Подобається Подобається x 1
 15. aknytsU

  aknytsU волошкова...)

  Встидно самій перед собою. Слабачка))
   
 16. Rona

  Rona Мама-йожик

  @aknytsU то перфекціонізм покусує чи що?
  Тіло щодня різне, я тренуюсь щодня, тому точно знаю, що кажу. Розумію, що трафляє. Тому йога вчить не очікувати. Взагалі нічого. Невиправдані очікування розчаровують, злять. А виправдані забирають радість від моменту.
  Усе досвід, і баланс теж @NataliaFed :heart:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • мімімі мімімі x 1
 17. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  Я про сором. Мені не є так соромно за невдачу, бо я вчусь, власне. І знаю, що з досвідом все прийде(і баланс також(сподіваюсь) ). Силачка в одному, в іншому я слабачка. Тому, як кажуть йоги "Працювати з слабкими сторонами" (хоч, мало хто любить).

  Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 18. Rona

  Rona Мама-йожик

  Ще про сором. Наші промахи лише нам виглядають такими (великими). Інші люди надто зайняті собою, аби це взагалі помітити чи надавати якогось значення...
  @aknytsU стосовно овуляції, впливу Місяця, голову не помила і вже відчуваю зміни ))) я не жартую зараз. Усе це дуже впливає і то нормально. Цілком. Бажаю Вам, Наталь, приємної практики чи навіть спокійної відмови від неї, якщо таке нині самопочуття.
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. ShorpaJanna

  ShorpaJanna New Member

  Підкажіть, можно чогось навчитись онлайн, чи обовязково іти в секцію
   
  • Інформативно Інформативно x 1