Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем Seppy, 31 Грудень 2011.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Тоді я не розумію, що ж оперували в Харкові?
     
  2. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Як не оперують? От Materynka дала посилання на статтю про харківських лікарів, які провели таку операцію, в Росії, знаю, кілька тижнів тому зробити першу таку операцію в себе, а в США дуже багато клінік таке оперують, можете англійською пошукати, з 10 лікарень, якщо не більше. Просто ніде не видаляєть пухлину повністю, решта - хімія. І молитва. В мене пропозиція: Давайте цієї неділі всі хто може замовить в церквах Службу Божу за здоров"я Юрчика. Нераз переконувалася в дієвості такого методу. Нам його порадили, коли батько був в реанімації без надії на видуження, вся родина замовила Служби де тільки могла (разом близько 30-ти), в той же день в тата чудодійно зрушив з місця процес видужання і наступного дня зранку його вивели з реанімації. Я замовлю Службу у 2 або 3 церквах.
     
  3. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Сеппі, і ви і батьки хлопчика, і всі рідні, нехай моляться. Можливо в якийсь монастир поїхати, попросити, щоб молились. Наша знайома мала рак горла, то вона їздила в монастир, вона молилась і над нею молились монахи. Вона вилікувалась. Може хтось має єлей, змазуйте дитинку ним. Можна підійти в цервку Різдва Пресвятої Богородиці, там були мощі отця Піо, в них має бути єлей.
    Не знаю, чи доречно таке писати, але можна зробити якусь пожертву для Бога (в храм), не обовязково фінансову.
     
  4. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Сказали, що неможливо.
    Поляки щойно відмовили, як і Чехія, а Росія гуляє до 10 числа.
    не придатна, вона зсередини
     
    Останнє редагування: 5 Січень 2012
  5. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    А як щодо США? Є якісь новини?
    P.S. Як би це не дивно звучало, запросіть до дому Юрчикових батьків священника і ретельно висвятіть хату (з хлібом, сіллю, олією, молитвами, а не просто покропити), навіть якщо її вже святили. Крім того під час молитви запалюйте стрітенську свічку.
     
    Останнє редагування: 5 Січень 2012
  6. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Я теж дуже переживаю і буду молитись за хлопчика.Тільки молитва і щира віра в Божу поміч допоможе.До нашої церкви пару років тому(Тернопільська обл) приїзджали монахи з Глинян ,Львівської обл. Багато людей їздять туди і зцілюються.Думаю варто туди з"їздити...
    http://www.travel.neonet.ua/PointOfWestUkraine/Hlynyany/hlynyany-vz.htm
     
  7. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Глухо поки що.
     
  8. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Ось ще інформація, яку я знайшла - цей лікар проводив операцію з видалення пухлини на стовбурі головного мозку в дитини http://www.youtube.com/watch?v=lO7pwv9XC6E
    Ось його контакти http://www.nationwidechildrens.org/corey-raffel
    Ще майже 40 років існує Американська асоціація пухлин головного мозку, до якої можна звернутися з питання надання інформації про клініки, чи, можливо, сприяння в їх пошуку http://www.abta.org/About_Us/1
     
  9. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    може ООФТОПЛЮ, але на Сихові в церкві за Іскрою є священник, який молиться за дітей, можна його попросити.

    ---------- Додано в 13:30 ---------- Попередній допис був написаний в 13:29 ----------

    знаю трішки людей, в яких у дівчинки було таке, то лише Польща згодилась зі всіх країн "взятись" за це, правда, дівчина вже другий рік там в клініці й перебуває.
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    А Ізраїльські клініки?
     
  11. status quo

    status quo New Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    обратитесь в этот фонд. Благотворительный фонд помощи онкобольным детям “КРАБ”
    может они что подскажут.
    http://www.krab.org.ua/
    Знакомая из Израиля посоветовала обратиться в больницу Тель - Хашомер в Израиле.
    Я нашла их сайт, есть телефоны. Может они хоть что то подскажут.
    http://www.sheba-hospital.org.il/oncology-center-brain-tumors.aspx

    Держитесь. Вам сейчас нужно быть сильной (хотя это только слова).
     
    Останнє редагування: 5 Січень 2012
  12. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Пропоную форумлянам сьогодні о 16:00 обєднатися в молитві за здоровя Юрчика. Спільна молитва дуже сильна і творить чудеса!
     
  13. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Хось писав про дитину яка лікується з таким діагнозом у польші - напишіть прізвище вік і діагноз. Зможемо вичислити лікара і отримати консультацію.

    друге питання - хто в контакті почав збір на Бельгію ????
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    А то хіба мова про збір? то здається просто поширення інформації
     
  15. Ibiza

    Ibiza New Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Хороша лікарня з педіатричною нейрохірургією є в Мадриді. Нажаль не можу підтвердити чи взялись би вони за такий випадок. Ось контакти з відділом нейрохірургії:
    www.ruberinternacional.es
    Unidad de Neurocirugía General
    Hospital Ruber Internacional
    C/ La Masó, 38
    28034 Madrid
    España
    Тел: +(34) 91 387 52 91 Факс:+(34) 91 730 61 96
    Це приватна лікарня, говорять іспанською, англійською і французькою.

    ---------- Додано в 15:59 ---------- Попередній допис був написаний в 15:45 ----------

    Написала електронний лист у цю лікарню. Сподіваюсь що дадуть відповідь швидко.
     
  16. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    А чи е вже якiсь новини з бельгiйськоi клiнiки? Я давала контакти, надiюся, що буде позитивна вiдповiдь, бо вони спецiалiзуються на таких випадках.
     
  17. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Знайшла сьогодні інформацію про гомеопатичну онкологічну клініку в Швейцарії, довго вагалася, чи варто давати її координати, бо все-таки це не традиційне лікування, але мабуть, якщо ніхто у цілому світі не береться оперувати дитину, можливо, варто спробувати проконсультуватись.

    Дивіться тут.
     
  18. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Відправила запити в різні бельгійські клініки, на різних мовах, але відповіді нема.
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Ви впевнені що вони читають ті запити? Маю на увазі може від того як він оформлений залежить чи його читають чи відсіюють?
    Може дівчата з крил надії кращє порадять яким чином правильно має бути оформлено запит?
     
  20. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Як на мене, Вам слід знайти людину, котра досконало володіє англійською, (може, навіть тут на форумі хтось зголоситься) і обдзвонювати всі ті клініки, тоді домовлятися з ними про пересилання знімків МРТ, думаю, буде більш дієво.