Юридична консультація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Taras N, 7 Липень 2011.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    наскількми я знаю і памьятаю, то при вьїзді в Россію ніде ми не заповнювали місце прописки. Але паспорт український маєте мати. Якщо плануєте пробути в Росії більше ніж пару днів, то повинні проходити реєстрацію по місцю проживання там.
     
  2. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    порадьте будь ласка, адвоката у Львові для написання позовної заяви про аліменти.дякую
     
  3. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    нащо вам той адвокат? :) про аліменти самі напишете
     
  4. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    мені в суді сказали, щоб заява була написана адвокатом, бо як не буде відповідати їхнім "вимогам", то не приймуть. до того ж, я не знаю, яка зарплата в мого чоловіка, треба надсилати адвокатський запит на фірму, а фірма в Києві.
     
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    ви хочете в твердій грошовій сумі стягувати аліменти? ну в суді всіх до адвоката посилають, вони дружать.
    вимоги до написання позовної заяви скрізь одинаковісінькі. довідку про зарплату тре лише у тому випадку, коли вимагаєте аліменти в твердій грошовій. то не є обов"язковою умовою.
    наймати адвоката заради аліментів - пуста трата грошей, купіть дитині цукерку на ті гроші. погугліть, елементарна заява елементарного зразка.
     
  6. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    я не знаю, в якій я формі хочу. я взагалі перший раз в такій ситуації. я хочу вийти з ситуації з максимальною вигодою для дитини.
     
  7. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Можете піти в будь-яку державну юридичну консультацію, там багато адвокатів, і недорого.
    Не знаю, як в інших районах, а в Залізничному така контора прямо біля суду на Бандери. Не обов"язково залучати адвоката до справи, можна оплатити лише написання позову.
    Хоча
    , і запит про конкретний розмір з/п пізніше може зробити суд, на Ваше клопотання.
     
  8. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    мені теж радили цю контору. треба певно туди піти, тим більше, що і розлучаємось ми в тому суді. а не підкажете конкретно чиєсь прізвище в юр.консультації? можу собі уявити, там певно в порядку живої черги заходиш і купа пенсіонерів під дверима.:girl_in_dreams:
     
  9. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Юридична консультація

    дублюю сюди сій допис - може тут швидше відповідь буде -
     
  10. roziava

    roziava New Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Ви просто не будете мати постійного місця проживання в Україні, але ніяких негативних наслідків для вас не настане. В мене особисто є знайомі, які проживаючи в Україні по 2 роки не були тут прописані і нічого:girl_smile:
     
  11. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Може хтось підкаже у вирішенні мого питання..?
    Коли я влаштовувалась на роботу до ПП, то мала офіційно 2000грн (мінус податки - то 1600) і плюс "в конверті" і плюс бонуси 3%.
    Вже 4 місяці, кожен місяць, ПП різко міняє умови оплати праці - гроші "в конферті" не даються, бонуси стають 0,5%. Підкажіть, будь ласка, чи ПП має право змінювати кожного місяця умови з.п.?
    Причина - "ми вам збільшили ставку до 3000 грн". Але на руки я реально отримую менше. Було 2000, з яких знімали податки, тепер 3000. Мене цікавить, чому з тієї тисячі, яку добавили до ставки, теж знімають податки, я ж нікуди не ходила і нічого не писала. Чи мені не треба було нікуди йти?
     
  12. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Підкажіть, будь ласка, якими нормативними актами регулюється наявність вбиралень загального користування в громадських місцях? Зокрема чи може в державній установі, яка щодня обслуговує десятки тисяч осіб не бути туалету?
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    - на збільшення окладу вашої згоди не потрібно. Для цього керівництво наказом вносить зміни до штатного розпису ( щодо збільшення окладу), та окремим наказом встановлюють новий посадовий оклад з переліком працівників та їх прізвищ. З таким наказом вас мали б просто ознайомити.
    Було 2000 - знімали податок з них. Стало 3000 - знімають з них.
    П-во може збільшувати оклад хоч кожного місяця. Є прибуток - от і збільшуєм чи "відбілюємо" усю з/п.
    А от зменшувати - ні! ( це стосується офіційної зарплати) При зменшенні окладу процедура набагато складніша і довша.
     
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Елементарно може - у більшості львівських судів туалетів немає, а ті що є закриваються на ключ, які носять працівники. А засідання можна чекати годинами і відлучитись не можна, щоб не пропустити. В апеляції часто приїжджають іногородні - уявляєте як то???? Пряме порушення основних прав людини!!!!
     
  15. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Та я не з практики питаю - я практику знаю. Мені б теорію підкріплену нормативними актами...
     
  16. Vukhastyk

    Vukhastyk Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Шановні підскажіть, будь ласка! Виникла така ситуація: я працювала на підприємстві інспектором з кадрів 6 міс. Коли влаштовувалась - директор висловив бажання аби працівники хоча б рік не йшли в декретну відпустку. Я не послухала шефа, завагітніла не по плану на два місяці раніше терміну:girl_sad:. Зарплата ж звичайно складалась з двох частин:частина офіційна маленька і частина в конверті - більша. Тут моя керівник, дізнавшись, що я вагітна, поступає щиро по-українськи: іде капає шефу і як наслідок - той вимагає аби я написала заяву на звільнення, якщо ні - то він мені не заплатить частину неофіційної зарплати за листопад, а до декрету я буду працювати за 1000 гривень+пообіцяв створити такі умови, що я сама буду проситись аби він мене звільнив. :girl_sad: Отакі у нас бізнесмени. Скажіть, що дасть, якщо я вже будучи звільненою, через деякий час напишу заяву в інспекцію з праці про численні порушення та недотримання законодавства про працю на підприємстві, яких там є стільки, що можна закривати підприємство? Розумію, що користі мені буде не дуже багато, але можливо вони хоча б за щось понесуть відповідальність? І ще мені порахували компенсацію за невикористану відпустку, не врахувавши 5 днів грудня, за який мені ще належить майже 0.5 днів відпустки. Тобто вони не розрахували мене повністю. І через якихось декілька місяців я можу сміливо звернутись, аби мене розрахували до остаточного розрахунку.
     
  17. Rysyachok

    Rysyachok New Member

    Відповідь: Юридична консультація

    для повного задоволення можете написати заяву в податкову міліцію що таке то ПП частину зарплати в конвертах давало, відповідно не сплачувалися податки, збори ітд
     
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    - ви як кадровик повинні знати ст. 117 КЗпП " В разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у строки, зазна[цензура]чені в статті 116 цього Кодексу, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку."
    - 15 к.д. = 1 к.д. відпустки.... тому сумнівають щодо боргу 0,5 днів.....як правило рахують починаючи з 1 к.д., поняття пів календарного дня у КЗпП немає.
    а щодо чорної з/п припустимо....ну напишете Ви заяву....ну прийде перевірка... а чи знайдуть вони всю цю інформацію- підтвердження? Думаєте податкова не розуміє, що працювати за 1000 грн і на них прожити це реально? До нас теж к-ка раз вривались маски-шоу)))) і нічим це не закінчилось, сейфи всі зашиті під тумби...все схвачено.. .
    а щодо порушень трудового законодавства - тут пряма дорога зі скаргами у інспекцію з праці... вони з радістю, основне дати наводку де шукати....
     
  19. OlesjaDi

    OlesjaDi New Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Допоможіть хто знається в кадрових питаннях!!!!:girl_flag_of_truce: В мене виникла така ситуація: закінчується моя декретна відпустка і я з"явилась на роботу для обговорення всіх питань. Працювала я до декрету на постійному місці начальником сектору, коли перебувала в декреті, то відбулась зміна структури і мою посаду скоротили про це мене ніхто не повідомив, відповідно всі працівники писали заяви на перевід і я повинна була написати заяву на посаду старшого економіста (бо в нас так в банку є). Тепер вони говорять,що моєї посади не має , а нещодавно оформили одну дівчину на постійне місце і залишилось на управління тільки декретне.
    В мене таке питання - чи вони мали мене повідомити про скорочення моєї посади і я б написала заяву на старшого економ. і чи вони мають право мені надати будь-яку іншу посаду в банку (в іншому управлінні)???? Якщо хтось знається на тих законах, то дайте посилання на закон і статтю! Дякую!:girl_yes:
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    зг. ст. 2 Закону про відпустки на час перебування у відпустці за працівником зберігається його посада, її не мають права скорочувати, після виходу з відпустки Ви повинні повернутись на свою посаду. Щодо скорочення, звільнити вас у звязку з скороченням не можна ( ст. 184 КЗпП) - якщо навіть це зумовлено реорганізацією, вас зобов'язані були повідомити про скорочення посади ВИКЛЮЧНО ПИСЬМОВО під підпис за 2 міс до передбачуваних подій ( ст. 49-2 КЗпП) та запропонувати наявні вакансії. Якби навіть ви й відмовились від запропонованої вакансії, то зг. ст. 184 КЗпП вони не мали права вас звільняти ( скорочувати) з власної ініціативи крім випадків ліквідації установи і то з обов'язковим працевлаштуванням.
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2011