Юридична консультація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Taras N, 7 Липень 2011.

 1. aknytsU

  aknytsU волошкова...)

  Дівчата, дивіться, якщо я ФОП (3-тя група), винаймаю офісне приміщення за договором, але безпосередньо в офісі не займаюсь тим видом діяльності, що зазначений в ФОП. Надаю фотопослуги (обробка фото, верстка альбомів і т.п.), чи потрібно мати ще якийсь дозвіл (документи/патент) на здійснення цього виду діяльності?
  В неті знайшла, що ФОПам не треба купувати того патенту на фото послуги, оскільки вони і так вже платять податок.
  Мене турбує питання перевірок, що почастішали у львівських офісах (знаю, що штрафи там велетенські).
  Але якщо в мене в офісі умовно кажучи стіл і крісло (віндовс до речі, ліцензійний), то мені щось можуть зробити? Касових апаратів, важливих доків немає, програм типу 1С теж (лише базові photoshop, lightroom).
   
 2. iriwa

  iriwa Особлива мама

  Дівчата, маю дачну ділянку приватизовану в Пустомитівському районі. До села вона ніби не відноситься. Кажуть то треба податок на землю платити :) а мені ніякі ні квитанції ні повідомлення не приходять. Куди то йти питатися,а то ще в суд подадуть, а я знати не буду.
   
 3. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Про велетенські штрафи... Швидше за все йдеться про штрафи за порушення законодавства стосовно оформлення найманих працівників та мінімальних гарантій оплати праці. Якщо у Вас немає найманих, а Ви чемно декларуєте доходи і сплачуєте 5% єдиного податку і єсв 22% від мінімальної з.п., то терміново заспокойтеся - немає фізично за що до вас придертися.
  --- дописи об"єднано, 30 Серпень 2018 ---
  Потрібно питатись в податковій інспекції в районі. Або якщо маєте ецп - можна в персональному кабінеті податкової подивитись онлайн. Я так дивилась свої податки, як Фопа, а побачила недоїмку по землі, як звичайної від особи, в іншій обл. Там моєю ділянкою користуються інші люди, і вони справді загубили квитанцію і не заплатили. Вже й пеня наросла. Але їм в сільраді сказали, що заплатять з новою квитанцією за цей рік, куди включать і попередню недоплату.
  А про суд - то ви занадто переймаєтесь. Податок за землю з фіз осіб невеликий, то треба кілька років збирати, щоб хтось там надумав в суд подавати. Але краще вияснити , бо як є несплачене нарахування, то пеня буде рости, а воно Вам треба?
   
  Останнє редагування: 30 Серпень 2018
 4. iriwa

  iriwa Особлива мама

  От ми 3 роки як купили ділянку, а щойно тепер взнали про податок. Тому от цікаво.
  А то треба в Пустомити у податкову чи унашій щось можуть сказати?
   
 5. lyanysya

  lyanysya Well-Known Member

  У нас є дачна ділянка в Пустом.районі. нe платили податку дууууужe довго, чоловік поіхав в пустомити і заплатив.

  Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
   
 6. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  В податкову по місцю реєстрації земельної ділянки. Якщо маєте ключ до приват24, з ним теж можна подивитись в персональному кабінеті. Якщо є нарахування, його видно. Відтепер там ще є і рахунки, куди сплачувати. Тому якщо не прийшла квитанція, можна сплатити і самому. Недоставка квитанцій, то звичайно, недопрацювання податкової, але часом ділянка без будинку, поштової скриньки і т.д., а можуть надіслати на адресу ділянки, а не власника... Тут і в місті квитанцій за компослуги можуть пропадати, добре, що є тепер ті електронні кабінети - набагато зручніше.
   
 7. olenjatko

  olenjatko Well-Known Member

  Скажіть, будь ласка, який найдешевший спосіб переоформити квартиру мами на сина? Дарственно чи купівля-продаж?
   
 8. MalvinkaLv

  MalvinkaLv Well-Known Member

  Дарування
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1