Юридична консультація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Taras N, 7 Липень 2011.

1. Shapokliak

Shapokliak Well-Known Member

Тут дуже мало "вихідних даних", щоб щось розказати. Ми, наприклад, купували через фонд фінансування, деякі фірми останні непродані квартири "продають" на своїх людей, тоді це хоч і новобудова, але вже буде вторинний ринок, тут звичайна купівля-продаж через нотаріуса (тобто нам першим оформляла право власності, а в другому отриманому варіанті право власності вже в когось є). Деякі особливо хитрі забудовники (це дуже відомий, давній і великий гравець на ринку) взагалі продають квартири на старті дешево, а різницю з реальною ціною оформляють як надані послуги на ФОПа(!) Тобто при будь-які спірній ситуації клієнту повернуть тільки ціну квартири (поки не чула про такі випадки, але все колись буває вперше).

• Інформативно Інформативно x 1
  2. Cybulynka

Cybulynka Well-Known Member

Дівчата, а чи не порадите юриста, який спеціалізується на авторському праві у сфері наукових досліджень та публікації їх результатів?
    Ситуація наступна. Пропрацювала 16 років в НДІ, вже більше двох років, як пішла. Мій колишній колега написав статтю, до якої увійшли мої результати (ми співпрацювали, та й він взагалі надзвичайно порядний) і, відповідно, включив мене співавтором. Сьогодні я дізналася, що мій колишній директор наказав мене зі співавторів викинути, бо я вже там не працюю, ще й прочухана виписав (директор не міг пережити, що я таки знайшла кращу роботу, і досі називає мене зрадницею). І не хочу нашкодити колезі, і поведінка директора мене обурила, тому просто наразі хочу знати, як виглядає питання авторських прав на результати наукових досліджень після звільнення з установи, де ці дослідження виконано. А далі буду думати.

3. Almariel

Almariel Well-Known Member

Я не знаю юридичної сторони, але ми зазвичай вписуємо співавторів з їхнім новим місцем роботи у зносці. Тобто в афіліаціі пишемо те місце роботи, де проведено дослідження, а потім біля прізвища зірочка і знизу примітка, що зараз працює там-то.

• Подобається Подобається x 1
  4. Cybulynka

Так якраз мої дівчата, з якими в лабі я разом працювала і, зрештою, яких викохала і вивчила, так і роблять. І я їм за це вдячна, бо я дещо змінила сферу і навіть і не дізналася би, що хтось щось опублікував, та й не відстежувала б. То для мене перегорнута сторінка, але я вдячна за те, що пам'ятають, і за порядність. А тут... так, оцю - викинути. Тому цікавить, як саме це регулюється юридичними нормами.

5. сніжна

сніжна Кішка, яка "сама по собі"

авторське право, право інтелектуальної власності, патенти- вже білше 25 років суто на цьому спеціалізується "Черкашин і партнери". Здається, востаннє вони десь на Горбачевського дислокувалися

6. Cybulynka

Дякую! Але я в Києві, хіба спробую телефоном, якщо вони так консультують.

7. Happy Fiancee

Happy Fiancee Well-Known Member

Дівчата, таке питання. Я виграла судовий позов. Занесла рішення у виконавчу службу, написала заяву на відшкодування коштів, залишила всі свої необхідні реквізити. Мені там сказали: можете передзвонити за 2 тижні, щоб дізнатися хто ваш виконавець. Додзвонитися не можу (ніхто не піднімає трубку). Які мої подальші дії? По ідеї від мене більше нічого не вимагається? Далі виконавець має сам розбиратися з програвшою стороною?

8. MalvinkaLv

MalvinkaLv Well-Known Member

Вам мала прийти постанова про відкриття виконавчого провадження, де вказано, хто виконавець. Раніше стягувачу ще надсилали код доступу і пароль, щоб можна було онлайн дивитись всі документи і статус.
    По ідеї, так, всім дальше має займатись виконавець, але Вам варто тримати процес на контролі, бо різні бувають ситуації (офіційно в боржника нема з чого стягувати, боржник «співпрацює» з виконавцем і т.п.). Дзвоніть на інші номери (шукайте в неті, зайдіть до них).
    Крім того, це не такий швидкий процес, як нам хотілось би.

• Інформативно Інформативно x 2
  9. Happy Fiancee

@MalvinkaLv дуже дякую за інформацію. Мені не казали, що ще має постанова прийти. А за скільки часу? Зайти, то трохи далеко (районний центр), але дзвонити ще буду. Та я не розраховую, що то буде швидко. Сам суд тягнувся 2 роки, хоч там не було що так довго тягнути. І за одне засідання справу і розглянули, і рішення прийняли.
    Як це можна вирахувати?

10. MalvinkaLv

@Happy Fiancee Автоматизована система виконавчого провадження
    Пошукайте тут
    --- дописи об"єднано, 27 Грудень 2019 ---
    Постанова виноситься на наступний день після отримання виконавцем документів і надсилається рекомендованим листом. У ній зазначається номер виконавчого провадження і пароль доступу до онлайн перегляду стану виконання і всіх документів

• Інформативно Інформативно x 1
  11. Happy Fiancee

@MalvinkaLv а не підкажете мені як працюють приватні виконавці, тобто це я оплачую їхні послуги чи боржник? Бо з державної виконавчої служби толку ніякого.

І наскільки адекватним є рішення державного виконавця закрити провадження, якщо в нього нічого не вийшло добитися у боржника?

Останнє редагування: 6 Лютий 2020
  12. MalvinkaLv

Ви як стягувач оплачуєте їхні послуги. Домовляйтесь за відсоток від реально стягнутої суми, щоб виконавець був зацікавлений працювати.
    Щодо рішення про закриття - важко щось так без документів сказати

13. Gorbywka

Gorbywka Форумна Орхідейка

маю питання ,дівачатка може хтось знає. Скільки коштує оформити спадщину в дердавного нотаріуса?

14. Yeremiya

Yeremiya Well-Known Member

Передзвоніть і вони проконсультують Вас.
    --- дописи об"єднано, 7 Лютий 2020 ---
    але по телефону можуть сказати одну ціну а потім з квитанціями і всім може вийти інша сума