Каломазання у дитини

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Nata lwow, 9 Квітень 2018.

  1. Nata lwow

    Nata lwow New Member

    Дівчата, хто зтикався з діагнозом "каломазання" у дитини. Як і де лікували?
    Моїй донці вже 9 років, почалось це з 4, весь час брудна білизна, сильне почервоніння, я просто у відчаї.
    Були в багатьох лікарів, дієти, лікування але нічого не помогає !
    Порадьте куди, до кого звернутись.
     
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну, Ви звертались до спеціалістів, який поставили діагноз, чи з чим це зв'язано, фізичне чи психологічне?
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    в моєі племінниці свого роду сечомазання , ій 12 років. в них точно не психологічне, але що саме відбувається вони встановлювали довго. кожен рік стаціонар, купа підключеноі апаратури, в інституті урологіі знайшли причину - нейрогенний мочовий міхур. тобто вона не знає коли хоче в туалет і треба самій ходити раз в кілька годин. але вже навіть як помочилася то переривається сигнал типу "все" , та насправді сеча ще лишилася , лікарі кажуть не виходити з туалету а постояти кілька хв і допісяти. вона халявить і того не робить, залишки сечі провокують запалення і погані аналізи. у вас схоже ? ( лікарів не пораджу вона не в Украіні живе).
     
    Останнє редагування: 10 Квітень 2018
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Думаю це нейрогенний сечовий міхур,
    будь-які розлади сечового провокують розлади кишківника,
    але причина таки більше порушенння нервової системи.
    В нас така проблема з 2 років,
    вона то загострюється, то зникає,
    на даний момент гостро питання не стоїть,
    але ми лікуємось гомеопатією.
     
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    щойно спитала в сестри, каже що в них какомазання теж бувало. лікування - стаціонар і на спеціальному тренажері тренувати міхур. але в них то не психологічна проблема. ну і вона гомеопатію не визнає ніяк. прогнозів лікарі не дають, хіба лише переросте. кожну ніч спить в памперсі і кожну ніч він мокрий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Порушення функції сечового - то проблема нервовоі системи,
    за моїми спостереженнями, такі проблеми мають чутливі діти, з високим рівнем емпатії,
    нажаль медецина класична не пропонує нічого в даній гплузі, окрім пожиттєвого пиття діуретиків і режиму пиття

    Нас в жовтні консультували канадійці - то десь бачення таке -фізіопроцедури, режим пиття.
    Я б від себе додала, що найдієвіше - це менше ходити по лікарях, не говорити при дитині, що це проблема, забирати від стресових факторів - це може бути садок, школа, дітки в компанії, які тиснуть на дитину, няня, активне фізичне навантаження.

    Ми ходимо двічі на тиждень на іпотерапію, окрім чудового психологічного ефекту, паарлельно це фіз навантаження на органи малого тазу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    100% . ну але в них все якраз навпаки. там мама навантажує все чим можна.
     
  8. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    вам призначали рентген? ідентичні с-ми були в знайомих доньки+ постійне здуття+то запор , то понос . довго поліклінічний гастроентеролог бавився з ними, поміняли лікаря. їм призначили рентген обстеження. поставили діагноз хв гіршпрунга, прооперували. вже забули ,що хворіли)
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Варварі такий діагноз ставили (уролог), але невропатолог його не підтвердила. Виписала заспокійливе і щось там не то діуретики, не то навпаки. Підкреслила, що найкраще взагалі зробити при дитині вигляд, що такої проблеми не існує. На слові "заспокійливе" я зрозуміла, що головне тут "охоронний режим". Нічого не приймали. Минулося за місяць. Розумію, що випадки є різні, і на жаль, не у всіх обходиться так швидко і без ліків. Але хотіла підтвердити що емоційна складова надзвичайно важлива.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Nata lwow

    Nata lwow New Member

    В Параскевіі поставили діагноз -нетолерантність глютена та лактози, рік сиділи на дієті нічого не змінилось.
    В нашій полікліниці причина була глисти.
    На Орлика гастроєнтеролог виписила купу проносних засобів, так і не назвавши причину відправила до хірурга.
    Хірург на Орлика, сказала що це коломазання призначила 10 клізм зробити.
    Звідки це так і невідомо
    --- дописи об"єднано, 12 Квітень 2018 ---
    Моя взагалі таке враження, що не відчуває коли треба в туалет.
    Вона це робить по трішечки 4-5 р на день.
    Навколо ануса все червоне, через те що вона навідь не відчуває коли це сталось і може так ходити весь день.
     
  11. Nata lwow

    Nata lwow New Member

    Наша медицина взагалі далека якась, але в Польщі така сама картина, виписали свічки від геморою гомеоматичні і парафін рідкий це якесь проносне в них.
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    то називається енкопрез . треба до вузьких спеціалістів в спеціалізовані клініки чи інститути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nata lwow

    Nata lwow New Member

    де у Львові є таке або в Польщі ?
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    не знаю. може Усмішка підкаже.
     
  15. Nata lwow

    Nata lwow New Member

    Розкажіть будь ласка що таке іпотерапія, в чому заключається вона. Які саме фіз навантаження були ?
     
  16. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Іпотерапія - це верхова ізда на конях з спеціально навченим інструктором
     
  17. Nata lwow

    Nata lwow New Member

    Сьогодні були на СКА, склалося враження, що нема там інструктора.
    Скорше для любітеля просто покатись на конях.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Y
    Напишіть мені в приват, дам вам контакти нашої тренер, вона якраз цей тиждень на навчанні в Житомирі по іпотерапії.