Камін в будинку

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем raspberry, 7 Серпень 2017.

  1. RoksanaVishchyk

    RoksanaVishchyk Одружена

    Напишу і я про встановлення каміна у власному будинку, можливо буде корисно. Камін задумали ще на етапі проектування будинку. Дизайнер порадив звернутись в один з магазинів м.Львова, тому що, за його словами, він там має велику знижку. Коли ми приїхали туди, одразу було зрозуміло, що справа тільки у матеріальній зацікавленості цього ж дизайнера. Чоловік обдзвонив усіх знайомих і кум порадив звернутись в магазин в кінці вул.Городоцької, навпроти супермаркету МЕТРО. Приємно були здивовані відповідальним підходом менеджера Ореста. Обгрунтував чому обрати саме цю топку, виїхав до нашого будинку і ще й зробив значну знижку на монтаж. Кому буде потрібен номер - пишіть в приватні повідомлення. Щоб не було реклами.
     
  2. PNL

    PNL Well-Known Member

    Порадьте доброго майстра для каміну
     
  3. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Чи має хтось водонагрівачі до камінної топки?
    Цікаві відгуки до такої додаткової опції енергонезалежності будинку...
    Уже 5 днів опалюємо будинок виключно каміном, але відсутня гаряча вода в кранах(
     
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @VikiTiki, а таке буває? У нас камін в проекті як "для затишку холодними вечорами" та додатково повітря на 2му поверсі буде підігрівати.
    А за воду ще не чула...:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    • Корисно Корисно x 1
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    У Вас водяний контур чи повітряне опалення?
     
  7. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    На жаль, водяний контур не вмонтовано, про що тепер шкодую. Такого досягнення цивілізації як гаряча вода , мені дуже бракує.
    Три кімнати наверху отоплюються виведеними повітряними рукавами, ванна опалюється димовими газами, перший поверх обігріває сама топка. Загалом, роботою каміну я задоволена в плані опалення. Але уже однозначно знаю, що твердопаливний котел як альтернатива мені не підійде. Бо дрова треба вносити (а влітку ще й заготовити, порубати, поскладати), попіл вибирати і виносити (хоча сьогодні я ризикнула усе те діло зібрати стареньким зелмером на водяну фільтрі
    Камін це красиво і для дітей ночівля у вітальні біля вогнища виявилась дуже веселою подією.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @VikiTiki, в нас теж розводка повітряна по будинку. Але ми ще зробили вивід на твердопаливний котел в паливній. Плануємо ставити двоконтурний котел на підігрів води і додаткове опалення, якщо не буде вистачати каміну. Ну і колектор на дах, але він буде гріти воду влітку, взимку вода буде максимум літня. В нас проблеми з електроенергією, тому шукали варіанти максимально автономні. Котел для підстрахівки лише.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    В нас котел (теплі підлоги та батареї) зроблено на 2 поверхи.
    Камін (розводки) теж.

    Цієї зими котел гріє лише теплу підлогу у ванній на 1 поверсі та вхідному коридорі. Ну і гаряча вода.
    Решта все гріє камін.

    Дуже зручно, тепло та економно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    У нас, після осінніх снігопадів 16-го року, дуже багато сусідів доставили собі як альтернативу такі твердопаливні котли. Ми також розглядали такий варіант. Але ми тільки закінчили робити ремонти після будівництва, тому морально я ще не готова до нових масштабних робіт, тим паче для такого котла потрібно спеціально відведене місце, ми уже такого місця не маємо.
    І якщо відверто, то обігрівати будинок газом таки легше)
     
  11. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    легше 100%

    тільки ми за ванну кілька м2 і вхідний коридор та теплу воду платимо 1000грн
    а весь будинок має 140м2

    тому камін задля економії однозначно
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    @Gajka я з вами згідна щодо економії коштів. Я себе зараз цим і тішу) Хоча ми маємо 50% знижки на газ як багатодітні, але сума до оплати за газ всерівно перевищує 1000 грн. Тож зекономлені кошти за газ підуть на неплановий ремонт газового котла(
     
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    у нас минулі роки була субсидія, то камін відпочивав

    але йшло приблизно 400 кубів газу, а це на зараз 3-4тис грн
     
  14. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    можна контакти
    --- дописи об"єднано, 28 Березень 2019 ---
    Хто може порекомендувати ідеально майстра щоб вимурував камін.
    Лише спеціаліста!Ща адекватні гроші.
    Приїхали до нас майстри, нагле переконували робити так як зручно їм(щоб не заморочуватись)
    Камін прямий без рукавів з газоблоку, чорновий заспівали 6 тис грн, за що питання?Роботи на пів дня для 2х
    Тому шукаю адекватного, толкового, практикующого
    --- дописи об"єднано, 28 Березень 2019 ---
    Screenshot_2019-03-25-13-52-21.png Screenshot_2019-03-23-19-56-07.png або таке
    Вітальня, стіни будуть напевне з білої цегли гіпсової, телевізор окремо на стіні, меблів як таких не буде...
    Який варіант вам краще, 1 чи 2?
     
    Останнє редагування: 28 Березень 2019
  15. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Де купити краще таке оздоблення до каміну як на першому фото?Робити з гіпсу, мармуру чи з дерева(тоді треба шукати хорошого майстра по дереву. @Rodionochka можна контакти того що робив вам двері?Може він таку полку зробить)
     
  16. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Хто опалює дім камінною топкою з повітряною розводкою, підкажіть скільки дров у Вас йде?
    Ми робимо таке на 1 поверсі (95 м2), привезли наразі камаз дров (9-10 складометрів)
    То мало на зиму?
    Дім утеплений
    2 поверх поки що буде опалюватись газом
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В нас цього року перша зима. Опалювали перший поверх (80м2), ми ще не жили, майстри роблять ремонт. Теж замовляли 10 складометрів дров восени. Використали поки десь третину, оскільки дрова не сухі, погано горіли і коптили. Купили тонну брикетів. Використали половину. Розпалюємо брикетами, коли добре розгораються - закидаємо бревно і воно вже тримає температуру. Але майстри сильно не напалювали - 15-18 градусів їм було комфортно. Зараз вже розводка по всьому будинку (160м2) топка обігріває все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені другий більше подобається.
    Майстра телефон завтра пошукаю.