Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем La esposa, 17 Листопад 2010.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я досліджувала тему. Маю упереджене ставлення до тампонів. А капи при своєчасній заміні чистими руками вважаю безпечними і зручними!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    з капою дійсно дууууже комфортно, я її зранку вставляю, а потім аж під вечір приходить думка, що в мене ж критичні дні і треба опорожнити капу! З прокладками про КД неможливо забути ні на хвилину, з тампонами зручно, але не дуже корисно. А капа- це супер винахід!!!!!!!!!!!
    P.s. В мене леді кап 2 розмір.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    від чого можуть бути подразнення?

    гінекологи наші, в значній своїй більшості, ніколи про таке не чули, тому хлопають вухами і кажуть, що добре, що не тампони
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Від силікону. Капа виготовлена з силікону, то може я себе накручую, бо після пологів стала алергіком ....
     
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    ну від прокладок, на мою думку, подразнення отримати значно більше шансів
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я з прокладок тільки з позначкою софт можу користуватися, на всі інші такі подразнення, що "капець" , але ціни зараз такі, що починаєш шукати альтернативу....
     
  7. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Силікон там не типовий, а медичний, навряд чи на нього була б якась реакція. Дійсно на прокладки і тампони можна мати більше подразнення. Єдине, поки я вчилась вставляти-виймати капу, то добряче собі натерла стінки. Але то справа звички. Тампонами я користувалась кілька раз в житті і всі рази мала симптоми молочниці і дике подразнення. Подібне подразнення і від прокладок типу "олвейс". Тому капи дуже боялася, але там принципово інша дія, тому не маю ніяких проблем. Зараз мені цей девайс видається найбезпечнішим з усіх загально відомих. Єдине, треба звикнути, не розчаровуватись при невдачах, поекспериментувати зі способами встановлення, бо не у всіх виходить подружитися з капою з першого разу і так щоб без сюрпризів. Але вона того варта.
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    точно!
    ще хотіла наголосити тим, в кого капа з хвостиком, одразу його не відрізати повністю, як багато хто радить, а спершу спробувати як є, а потім за потреби обрізати частково чи зовсім

    бо я відрізала одразу і весь :), а перший раз, коли діставала капу, мала трохи стресу :)
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ну, наприклад, є в людей алергія на презервативи, хоча теж по ідеї не повинно бути:girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Katrya

    Katrya New Member

    а де Ви замовляли?
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я на Сландо почитала по тегу, та і купила ту, що подешевше. Бо Лунетт вже в грудні 450-480 коштувала.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Народ, які медичні протипокази є для капи?

    Вже знайшла, пораджусь зі своєю лікаркою :girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 8 Квітень 2015
  13. Katrya

    Katrya New Member

    Ось мій особистий відгук, залишала раніше.:girl_smile:
    http://posydenky.lvivport.com/threa...ashi-menstrual-cup.62929/page-45#post-2133620

    Вона дуже проста у використанні, у мене ні яких проблем, ходжу з нею на фітнес і в басейн. При правильному введенні, в тілі її зовсім не відчуваєш!
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Katrya

    Katrya New Member

    Алергія на силікон, післяпологова кровотеча, вагітність, особливі випадки, коли дівчина за порадою гінеколога не може користуватися засобами гігіенти, що вводяться в піхву. При ерозії шийки матки, думаю, краще буде пролікуватися, а потім вже користуватися чашею, щоб використання не привело до погіршення стану, а взагалі, не зустрічала таку інформацію, що ерозія може бути протипоказанням.
     
    Останнє редагування: 8 Квітень 2015
  15. Лія

    Лія Well-Known Member

    Дівчата-в кого вже капа 5 років-які признаки що її треба міняти? В мене пять років -але була перерва на вагітність і годування десь до 2 років.Чи це враховувати.Бо почав зявлятись запах - забирається кипятінням. В мене мункап. І хотілось би щось іншого виробника наступне- не з тим хвостиком-а можливо з кулькою-і дешевше .Хто що перекомендує по адекватній ціні.
     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    теж мункап, користувалася п"ять років. Зараз кілька циклів користуюся знову. Різниці не бачу, що раніше, що зараз. Тільки колір змінила, стала жовтіша, а так все як було. І тішусь, що після пологів не протікає.
     
  17. Siania

    Siania Love Life

    В мене теж в перші дні трішечки протікає. Якщо є щоденна прокладка - все ок, а от без неї б не справилась.
     
  18. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    якщо правильно встановлена капа, то не повинно протікати ні в перші дні, ні в наступні. Подумайте логічно.
     
  19. Martaig

    Martaig New Member

  20. Katrya

    Katrya New Member

    Писала раніше стосовно ціни.:girl_claping:
    Капи (менструальні чаші, menstrual cup)