Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем La esposa, 17 Листопад 2010.

  1. Oranjad

    Oranjad Active Member

    Всім привіт! Дуже буду вдячна почути відгуки тих, хто користувався, радився з лікарями про менструальну чашу (капу).
    Сама мала і користувалась пару місяців поки не загубила разом із сумкою :D Мені було досить зручно, хоча звикалося важкувато.
    Цікавить на скільки це безпечно для здоров'я, бо хочу придбати це чудо знову і вже не губити.
     
  2. Oranjad

    Oranjad Active Member

    А ще киньте лінк, де купували, пліз, бо ціни, які я бачу дуже різняться :girl_impossible:
    А ще ж хочеться, щоб нормальною була, безпечною.

    Дякую, плюсів вам до карми :kisss:
     
  3. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

  4. Osya

    Osya Active Member

    Я замовляла, але це було вже давно, десь 2 роки тому
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kawwa

    kawwa Active Member

    От дивує мене що ці капи як невизнане чудо. Лікарі про них не знають або мовчать. В аптеках нема. Хто випускаЄ? Чому не рекомендується офіційною медициною? Конкуренти задавили чи щось інше. Хотілося б попробувати але оця напівлегальність спиняє. Та й ціна...Може хтось знає більше
     
    • Баян Баян x 1
  6. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  7. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан



    По темі - вже місяць чекаю на свою капу.. Замовила собі Мелуну, але не було в наявності. Тепер от на митниці застягла партія... Чекаю:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    І я нині замовила капу, стару викинула як була вагітною, вирішила, що пора змінити вже. І так думала думала, і знову взяла Ледікап. Най буде, мені вона була добра. Ну але КД я ще не чекаю, без них так класно...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Минулого сезону ці капи показували по СТБ, в передачі Соромлюся свого тіла. За допомогою них вимірювали кількість виділень. Багато яких пристосувань є, але дійсно люди мало обізнані, та й лікарі теж:girl_phone1: Я теж часом про капу думаю, але ще морально не готова.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Я замовляла звідти минулого року літом, ціна була близько 300 грн. В них тоді саме була акціія - синя або жовта капа по знижці.
    Трохи вагалася, бо хотіла все ж прозору, натуральнішу, але взяла жовту. Ттт, абсолютно ніяких подразнень і алергії немає (а я маю схильність до такого).
    Також трохи мала переживання чи підійде таке мені, бо я сама дуже маленька та худенька (ношу 34/xs розмір одягу) - на щастя вони були марні, капа S прекрасно підійшла. Хвостик взагалі не підрізала і не планую, не заважає.
    Так як і більшості дівчат, спочатку довелось трошки повчитися мистецтву встановлення, але там все інтуїтивно і нічого складного.
    В перші дні таки щоденку одягаю, бо пару крапель підтікає.
    Загалом, ну дуже задоволена цим винаходом!:girl_claping: Зауважила, що ці дні стали набагато легшими (хоча на особливу біль раніше теж практично не скаржилась). Одним словом, хто ще вагається - пробуйте і буде вам щастя!:girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Ой дівки... Я така розтроїна, що то ппц. Після пологів користуюсь капою (це вже роки 3-4 десь). Дуже її люблю і дуже була нею задоволена... Але сьогодні якось засумніавалась. Була на УЗД. Кажуть ендометріоз. Але в мене його ніколи не було, і до пологів, а після пологів він, навпаки, мав би зменшуватися. Ну почали ми з гінекологом думати. Та питає там за тампони, я кажу, що користуюсь капою. І вона мені сказала, що тампони і капи - це фактори ризику, бо кров, особливо вночі, погано виводиться з піхви і можу потрапляти назад в матку. І я собі там мізкую... А дійсно. В горизонтальному положенні вночі воно ж там не витікає, а в тій капі "плюхкається"... І шо дєлать:girl_impossible: Я така засмучена. Це, мабуть, тепер дійсно не варто користуватися раз така біда... Ну бо навіть в тампонах, воно просочується, а капа то герметична... Може хтось має якусь інфу про це? Чи що думаєте? Я вже не знаю, що робити. Бо капа дійсно дуже зручна. Але по логіці речей дійсно могла мені таке наробити... :sad:
     
  12. terezka

    terezka котяка-вишивака

    назагал, враховуючи, що "Точних причин виникнення ендометріозу матки не встановлено. Існують декілька теорій розвитку даного захворювання, але кожна окремо не пояснює повністю механізм захворювання, а лише доповнює інші", то грішити суто на капу не варто, імхо
    погугліть можливі причини, там і пологи, і гормональні збої, і ендокринні патології
     
  13. AilataN

    AilataN жива

    і капа не знаходиться в організмі постійно.
    Це тільки кілька днів на місяць..
    А для відновлення болячки потрібно не тільки вплив, більшу роль відіграє схильність. Про прокладки можна теж начитатися вагон негативу.
    я зараз в процесі купівлі, але планую мінімально її використовувати , мені комфортно з прокладками).
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2015
  14. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Так в мене ніколи його не було, от в чім біда. Ні, ну я, звісно, на капу лише не грішу, але просто співпадіння цікаве. Бо з того, що читала то ендометріоз механічний буває від того, що частинки ендометрію назад потрапляють в матку і там розростаються. Просто по логіці речей, коли ми спимо з капою, то воно дійсно не витікає, а там всередині. І коли там вже повно (в 1-2 день), то цілком можливо, що воно може трохи потрапляти назад в матку. З прокладками такої фігні нема, там вже як витекло, то назад не втече ніяк. Тому суто так по логіці виходить, що дуже навіть можливий негативний вплив капи. Але ж білн, я її так люблю, вона мене так рятує :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Колись давніше читала про капу, хотіла собі замовити, але якось не склалось. На мою думку, природою задумано, що виділення все ж таки мають виходити... Колись користувалась тампонами, але лише з аплікатором, бо дууууууууууууже вже боялась щось підчепити... також, інколи при використанні тампонів мене нудило, пізніше прочила в інструкції про синдрому токсичного шоку.... Кому підходить-заздрю, а зараз я в роздумах, щодо багаторазових прокладок.
     
  16. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Частково згідна, але природою задумано багато чого, що зараз нам не підходить: щоб волосся на ногах було (але бриємось, правда ж?); запах поту, якого позбуваємось; сивина на волоссі (але рідко кому вона пасує) і т.д., можна багато таких прикладів навести.
    А колись взагалі і прокладок не було, а всякі тряпочки-марлічки, а перед тим і думати страшно - листочки мабуть..(вибачайте за подробиці, але так воно і було). :girl_haha:
    Я просто хочу донести, що багато таких штук не є корисні для людини, але з іншої сторони - фізично полегшують їй життя.

    А якщо не пускатися у демагогію - перед тим як купляти капу я досить детально досліджувала це питання і ні слова негативу не знайшла.
    Потім вже коли користувалась нею на плановому огляді у хорошого гінеколога (на посиденьках її знають - Оксана Колодій) казала, що користуюсь капою - негативної реакції не було.
     
  17. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    По суті вночі не витікає. І з прокладками теж. Поки спите/лежите все норм. А витік відбувається саме тоді коли встаєш.
    Я якось в перші дні (точніше на ніч) зле вставила. Всю ніч проспала і нічого не помітила. А от коли вставала то вже сталася халепа...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. terezka

    terezka котяка-вишивака

    перед
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я до речі в себе то ще давно зауважила, ще до капи, в часи прокладок
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    То мабуть як в кого, в мене витікає, тому сплю тільки на животі в такі ночі, інакше все протікає на постіль