Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем La esposa, 17 Листопад 2010.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    думаю, що вона не розкрилась і пішло мимо. В мене перші 2 рази теж не розкрилося і підтікало, потім я зрозуміла в чому моя помилка.
    оооо, так. Але мені так шкода було їх пиляти, що трохи помучилася з довгими:connie_pull-pigtail
    Моя вже відпрацювала свій перший цикл і пішла в мішечок чекати наступного. :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Oranjad

    Oranjad Active Member

    Дівчата, я свою уже два цикли потестувала.
    Теж мала проблеми із підтіканням і найбільше через те, що постійно кудись бігла. З прокручуванням просто якась біда - дуже важко то робити без хвостика, хоча хвостик моїй чаші був м'яко кажучи дивним (довгииииим і м'яким).
    Але дійсно наловчилась. Хоча все одно трохи переживала і бігала подивитися, чи там все ок :girl_crazy:
     
  3. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    напишіть яку саме маєте
     
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В мене MCup.
    В принципі я задоволена. Єдиний раз був прокол і то тому, що я не вірно поставила її. Після цього, я наловчилась і проблем більше не виникало.
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я собі вже придумала план дій на дорогу. Замовила сьогодні ще 2 капи. Перед дорогою вдома їх зварю, заверну в паперовий рушник і в плівку. В Варшаві на дьютіку куплю собі пляшку води, щоб потім можна було промити - там туалет великий і умивальники окремо. Ту використану помию і запакую, а свіжу поставлю і буду нею користуватися до кінця циклу. Думаю, що таким чином не занесу собі ніякої бяки. Правда? А потім, вдома, вже собі всі поварю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    А нащо так багато мудрувань? За один цикл достатрьо просто водою з неагресивним милом промивати і все. А вже по приїзді додому можна було б і проварити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  7. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Власне, я теж думаю, що більш реально якусь бяку занести брудними руками, ніж повторним використанням змитої водою капи. Мені в дорозі достатньо пачки вологих серветок і пляшечки води. Признаюся чесно, за три роки користування, я далеко не кожного циклу її кип'ячу. Добре мию, висушую і в мішочок:) Не потрібно там стерильності, ні прокладки, ні тампони ні статевий акт не є стерильними, мікрофлора сама позбувається всього лишнього через виділення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    А можна ссилку де купити?)
     
  9. AilataN

    AilataN жива

    Нарешті і я випробувала.
    Перший день то було щось : у мене случівся повноцінний статевий акт з капою))
    разів десять діставала, вставляла, перевіряла.
    Сьогодні третій день використань : мені дуже подобається ))))не акт, а факт , що енпотрібно носитися з прокладкою, то як перехід від ватно-марльових вкладок до сучасних прокладочок))
    Вставляється чудово, відчула що і як. Хвостик, як радили ( Орман?) відрізала не одразу, думала що умніша. ні. Треба відрізати :)
    Ніч пройшла без затікань ( а це мої страшні сни, що я просинаюся в клюжах, навіть з ТХ і прокладкою), день дуже активний, але все чудово, хоч нервувала і бігалася перевіряти.
    зараз в такому захваті, що пішла нести капу у світ ( сестрам і подругам порозказувала як то класна штука )
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дівчата, якій фірмі надаєте перевагу? Де замовляєте?

    Sent from my Lumia 610 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vilanda

    Vilanda закохана в гори

    А хтось замовляв капу з аліекспресу? Як думаєте, варто там брати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ггггг:blush: Я думала то тільки я одна така. Перший раз тягала її тУда-сЮда купу разів і вийшла з с\в вся мокра і червона, як рак. Ю сміялася і питала, що ж я там витворяла. Видно, вигляд був "ліхой і злегка придурковатий":girl_crazy:
    і мені хвостик заважав дуже. І теж відрізала на наступний день.
    розмовляла з братовою дружиною - вона фармацевт в роддомі в Канаді. Казала, що є в продажі, але ніхто не користується. А чо?Бо ніхто не знає. Середня ціна 40-60 САД. Я попросила, щоб вона передивилася де виготовлено, і зовсім не були ми здивовані - все "made in China", тому замовила
    Різні - від 60 до 120 грн (5 шт), ще не отримала жодної. Потім з Оксаною перещупаємо все отримане, передивимося сертифікати і відпишуся про висновки. Але то буде не швидше ніж 17 вересня.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. terezka

    terezka котяка-вишивака

    ми брали в одному сп за 120 грн по дві штуки. всі цілком задоволені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я теж таку пару взяла, але за 86 грн , одну S, а другу - L. Подивимося, які будуть.
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    потягнуло мене подивитись і пошукати
    і геть розгубилась: ціни такі різні - від 22 і до по за 100 грн, а в чому різниця ще не зовсім розумію.. Якій торговій маці краще надавати перевагу?
    Матиму трохи більше часу, то візьмусь за перечитування темки:).
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Ого, я купувала за 400 грн., а чому така різниця??
     
  17. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Я 4 роки тому за ...десь 300 купувала, здається. Вау. Може, попит породжує пропозицію? З іншого боку, то така річ, яку в найвразливіше, можна сказати, місце будеш класти багато разів - то треба доброго виробника :). Вартує уважно це все дослідити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Siania

    Siania Love Life

    Навряд, прокладками багато жінок користуються, але вони тільки дорожчають... Думаю що за 22 грн. та й за 100 грн. не може бути якісний матеріал(((
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    АБО є рекомедація поміняти капу, скажімо, за рік. Бо для моєї Ледікапи там писало, що багато років можна користуватись хоч я вже забула скільки :girl_crazy:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    на ціну впливає не лише матеріал, а й націнка і наявність ТМ, якщо розкручена - то дорожче набагато.
    А так, в переважній більшості, то все виробляється на одному і тому ж заводі, з тої ж сировини, просто для різних продавців
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2