Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем La esposa, 17 Листопад 2010.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    оце мені схоже на те, що

    може, Ви ще не зовсім відновились після пологів...

    а оце:
    нормально, ІМХО
    --- дописи об"єднано, 19 Серпень 2015 ---
    я би скорше зробила висновок, що замала (раз недобре тримається), але думаю, що справа ще в стані м'язів після пологів.

    тут ще такий нюанс: в перші дні виділення бувають значно рясніші, і виливати особисто мені потрібно раз на 4 години (вдень). Тримається добре, але переливається просто через кількість
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    І що мені з тим робити? Можливо піти до гінеколога?
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    думаю, якщо є дискомфорти і є лікар, якому Ви довіряєте, - це логічне рішення.
    Щоправда, часом лекцію про капи, як і про природній метод планування сім'ї, проводить не лікар, а навпаки :) але, тим не менше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Просто я реально нікуди не можу вийти, бо після кожного походу в туалет треба перевстановлювати.... а це дуже незручно, з нею дуже добре але оце мене трохи нервує....
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    прошу вибачення за інтимні подробиці

    але я повторюсь, що в мене і дитина вже значно старша, ніж у Вас, може справа ще і у відновленні
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Може Ви погано встановлюєте? Якщо капа добре встановлена - то я про неї взагалі забуваю, а якщо погано (занизько) її встановила - то щось заважає, відчуваю її.
    А нігті у Вас короткі? Я не можу нормально поставити капу з довгими нігтями...
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Карінчик можливо треба трохи глибше капу встановлювати? Мені так видається, щл замало впихаєте, вона розкривається не глибоко, відповідно вилазить. Глибше впхнути і там розкрити. Не боятись
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Так після кожного походу по маленькому.
    Нігті для мене досить короткі, капа після встановлення нормально розкривається я її не відчуваю, після деякого часу або походу в туалет вона сповзає.
    Глибше пробувала не розкривається повністю. Перепрошую за такі подробиці після цього я її в тілі не відчуваю
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дівчата, раз тут пішло активніше обговорення то і я хочу порадитись
    капа то мені дуже сподобалась сама по собі, то так зручно, що і не снилося що таке може бути)
    але дискомфортно чи ні, якось зле я себе з нею почуваю, навіть голова починала боліти (може від самих КД, хз, як визначити)
    мене все не покидає думка, що капа мені завелика, я вже і вище і нижче встановлювала, щось тєжко
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені щось подібне було перші 2 цикли. А зараз все ОК.
    але з моїм об'ємом виділень менший розмір брати нереально.

    взагалі, капа ж мала б триматись всередині якби вакуумом, чи не так? А сповзати чи перетікати мала би лише коли наповниться до дірочок, вірно ж?
    навіть і не знаю, чому у Вас так...

    я себе в перший день настільки жахливо почуваю, що здається, і капа в цьому винна, і весь світ :) Той день минає і все стає ліпше.
    З прокладкою - винен весь світ і прокладка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Не перетікає спочатку все добре
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в мене навпаки, чи то саме по собі чи через капу (чи то зачасто дістаю))) ) виділень мало
    в мене от власне не перший, а чим далі тим гірше самопочуття, я вже просто вкінці відкинула ту капу, не брала її, обійшлося щоденками
    от дійсно враження що то через капу, єдиний аргумент проти що вже колись 1-2 рази боліла голова при КД
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Мені S-подібне скручення не підходить - не відкривається, я її прокручую, тягаю тУда-сЮда і вона мені протікала. А коли я спробувала складання "бутончик" - все чудово відкрилося і важко було крутити.
    Прийшли мені всі замовлені капи. Ну, шо сказати. Icare і всі дешеві - один в один. Нічим не відрізняються. Найбільше з того всього мені сподобалася Anytime - набагато м"якша, зовсім інша форма, 5 дірочок.
    За розміром: в Icare і т.д. розмір S - поміщається легко 4 тампони Котекс нормал, в Л - 6. А в Anytime S - тільки 3.
    Для себе зрозуміла, що треба мені Anytime - L- і буде мені щастя на довгі роки.:girl_yes2:
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    @Карінчик я би теж радила вище встановити і зручніше таки "бутончиком" складати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. veronka

    veronka зла друзя

    зі. в мене 3 капи було і в перший день палюбе всі протікали))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    а в мене , якщо добре вставлена, то не протікає взагалі. Я думаю, що головне правильно встановити її, бо якщо погано встановлена, то протікає. Встановлювати треба так, щоб капа захопила всередину себе шийку матки повністю, тоді нереально, щоб щось протікало. Якщо хтось не знає, де конкретно в нього знаходиться шийка матки, то спробуйте спочатку намацати її пальцем, а потім в тому напрямку вставити капу і прикріпитиїї на тому місці. Коли капа "присмокчеться"до стінки, проводите пальчиком навколо обвідка капи, щоб перевірити: 1) що капа розкрилась ; 2) що добре захоплена шийка матки.
    От і все.
    І буде Вам щастя!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. veronka

    veronka зла друзя

    а, ну так, дякую, я все 5 років думаю, що тут не так(((
     
  18. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    я не вам конкретно писала, а так, взагальному щоб дівчата розуміли, що в ідеалі капа не повинна протікати. Вона для того і створена, щоб під час КД нічого не протікало. В мене якщо протікає, то я розумію, що не правильно її встановила, йду в туалет, витягую і наново встановлюю. Після того вже не протікає.
    А чим Ви пояснюєте протікання в перший день?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. veronka

    veronka зла друзя

    Соррі, не хотіла образити!) Чесно кажучи - нинаю. Перепробувала різні методи введення, надцять разів перевстановлювала і усьо равно підтікає трохи. В мене таке відчуття, що підтікає не сама капа, а ніби виділення зі стінок (анріал? ну але)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    А не хочете звалити всьо на не той розмір, як я?)))