Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем La esposa, 17 Листопад 2010.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @veronka а яка в тебе капа? Фірма тобто? В мене з мун кап була така проблема, цілий час підтікала, ніяк не могла я її встановити добре. Купила леді кап і о чудо, не протікала взагалі. Вона мякша в мені було легше її добре встановити.
    @Багіра думаєш тобі завелика?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ага.. я вже подумую замовити на аліекспресі ті дешеві і понамірювати, щоб знати яку треба
    але й цю мені жаль, вони не такі і дешеві.. тепер от не знаю ,якщо поставлю цю лежати і чекати поки я виросту)) то скільки вона так вистоїть.. 5 років як за звичайного користування чи більше раз не користуюся?
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    та вже дитину народила , то би вже мала вирости :).
     
  4. Skifia

    Skifia миється в бані

    А я не думаю що капи то так зручно, прям панацея якась) По- перше ціна не мала, а як тут пишуть поки вгадаєш "свій розмір" то треба не одну купити і пробувати:girl_yes2:. Потім, щоб робити усі потрібні маніпуляції, треба мати доступ до нормального умивальника, добре змити руки, добряче очистити капу, щораз перекипячувати її:facepalm:. Воно то як сидиш переважно вдома, то нема проблем, а як працюєш, маєш активний режим дня і не завжди час на це і нормальні вбиральні, то не дуже зручно. Та і лікарі, я читала в дослідженнях, не рекомендують захоплюватись капами, вона підвищує ризик розвитку ендометріозу, плюс може натирати вмередині слизові, що теж не добре, а при невчасній заміні і недотриманні строгих правил гігієни може відбутись рість шкідливих мікроорганізмів і заральні процеси, і таке стороннє інородне тіло не дуже вдале для природнього виходу менструальної крові. Читала в неті, як дехто тільки вологою серветкою її протирає і ставить далі, це просто аут:crazy: А те що вона "не забруднює середовище як інші засоби гігієни" то просто поцікавтесь, скільки часу роскладається бавовна, а скільки силіконова капа, ви ж не будете юзати її десятиліттями? Хоча може якісь унікуми дітям і внукам в спадок її передати збираються, бо економно і вигідно:)))? Та і багатьом вона просто незручна, зате який бізнес на них робиться:girl_smile: Нове в нас віяння, дівчата захочуть спробувпти, не вгадають з розміром- теж купляти ще і ще, наслідки нікому не цікаві, зате прибуток і продажі :girl_smile: А багато хто купив і вона не підійшла, то валяється потім і що з нею зробиш? Дівчата кому капа підійшла, користуйтесь на здоровя, але людям треба знати всі нюанси.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Тупо! Тупо! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Напевно ше одну треба))) може помиляюся, треба гінеколога спитати який розмір інструментів використовує, читала, що це більш точний спосіб визначити розмір капи
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я от не думаю що Лондон аж таке класне місто, там правда не була, але багато хто каже що нічого особливого, ще й дуже дорого все:girl_haha::girl_haha::girl_spruce_up:
    бюджетна капа окуповується за пару місяців з теперішніми цінами на прокладки (особисто мені ніхто не винен, що замовила дорожчу, ще й ризикнула взяти найбільшу з тих, що на ринку без уважнішого аналізу свого організму)
    це один
    два - навіть при не дуже зручному встановленні і протіканні це в рази зручніше ніж прокладки
    три- не будьте голослівною, дослідження щодо шкоди менструальних чаш в студію
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Смішно Смішно x 1
  7. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    підтримую ... про незручність скаже той хто ніколи не пробував, я будучи з капою і без це не до порівняння! це настільки зручно! вже хоча б тим що можна спокійно сісти в позу лотоса ( чи як там правильно) і не переживати-поправляти прокладку... сьогодні з прокладкою так мені незручно що просто аут, ще й цілий час ниє живіт чи через прокладку неможу сказати, але маючи знайому яка постійно користується тампонанми і знаю точно що їй через них з кожним циклом все гірше болить вже доходило до того що їй ставало настільки зле що слова сказати немогла і була в гінеколога і не тільки висновки-здорова. Все діти заснули пішла далі дружитись з капою
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    думати можна скільки завгодно, а висновки про зручність бажано робити керуючись власним досвідом, тоді будете знати достеменно

    кожен виробник дає поради щодо розміру+за відгуками можна підібрати розмір з першого разу

    капу не потрібно кип'ятити щоразу, де ви цих дурниць начиталися?
    виділення виводяться так само, як і на прокладку (тобто виводяться і збираються в капі), але через менший доступ повітря це значно гігієнічніше

    знову ж таки, робити якісь висновки про зручність на роботі і у різних вбиральнях пасувало би на якихось підставах. скажу більше, якшо вдома сидиш, то можна і прокладками перебитися, а на роботі і з швидким ритмом (як в мене було), капа наааабааагато зручніша, з часом і з досвідом поміняти капу займає дуже мало часу
    я капу власне і купила, бо пішла на роботу з скаженим темпом, і якось прочитала про похід в гори з капою (наторелла писала), а прокладки не давали мені необхідної мобільності, особливо в перші два дні, тому почала шукати інші варіанти

    але не збірник перлів
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  9. Skifia

    Skifia миється в бані

    Дуже цікаво, як обходитись з капою в поході в горах)) Особливо якщо маршрут довгий і "все на природі" як то кажуть)) А про статті досліджень про використання кап почитайте а неті, не полінуйтесь:girl_yes2:Бо тут теж іноді таких "перлів" можна прочитати)
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Skifia спочатку треба спробувати, а тоді відгук писати ;)
    Я з розміром одразу вгадала ;) кожна жінка свій організм краще знає. @Багіра , я думаю ти ще мусиш наловчитись її ставити глибше. Яким способом ти їі встановлюєш? Отой в формі С , чи як не зручний. Він якось так ту капу не дає нормально вставити глибше. Шось не думаю, шо після природніє пологів ще може йти менша капа.
    Про гігієну, я теж як не мала , то не уявляла як то все робити. На практиці виявилось дуууже легко. А от після пологів згадала , що таке прокладки і на повернення КД купила нову капу, бо ну його, це так неприємно і некомфортно тими прокладками користуватись...
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Я прокористувалась капою всього два місяці, далі потреби вже не було)) Тепер от думаю, чи зможу я після пологів нею користуватись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та йой, пляшечка води, змити і маєш. Страшне...
    --- дописи об"єднано, 20 Серпень 2015 ---
    А в чому проблема?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    поки ні в чому) Буду бачити згодом чи не треба більшої.
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Аа, то це про розмір. Ну для тих, хто родив природньо, то ніби вже йде більший розмір. Хоч я і до вагітності мала більший, то зе від інтенсивності виділень залежить
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. veronka

    veronka зла друзя

    найбільший!)))
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    або чомусь - після 30 :) до сих пір не розумію, до чого тут вік..
    взагалі, мені по розміру( в плані встановлення) L здалась спершу завеликою. Але менший розмір переливався б через верх стабільно, тому навіть не думала міняти чи купляти меншу
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. veronka

    veronka зла друзя

    і мункап і ледікап, а зараз Айлатанчик китайською поділилась - усьо равно the samе... не сильно, типу мажеться
    зі. усьо равно капу ні на що не проміняю і ні за що!)) і походи і шалений ритм життя - то зе бест
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Хм.. Інтірєсно, а ти яким способом встановлюєш? Згинаєш бутончиком?
     
  19. Siania

    Siania Love Life

    Купа тексту, але то все Ваша субєктивна думка.
    Я як згадаю як та прокладка прилипає ло попи влітку, і з тріскітом її треба віддерати, аж мене передьоргує, оце комфорт, оце зручність)))
    Про вихід в люди з капою...заходжу в такі вбиральні, де є умивальник, і проблем нема:)
    Ну а про розкладання і вплив на навколишнє середовище...хммм, а прокладки складаються з бавовни?
    І трохи смішно читати, наче капи виготовляють заради комерції, а на прокладках гроші не заробляють :good:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ключове - кількість. уявіть собі гору прокладок, яку використаєте за 5 років :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1