Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем La esposa, 17 Листопад 2010.

  1. hedera

    hedera Member

    питалася я в свого гінеколога на рахунок капи. відповідь така ж як очікувала. раніше вже про це писав тут хтось. сказала що чула про них, і що в неї одна пацієнтка(старша) нею користується і задоволена. так щоб сказати що вона взагалі була проти і заборонила нею користуватися, то ні. мотивує це тим, що вони не продаються в аптеках і не такі відомі як решта засобів гігієни. звичайно сказала що прокладки то найбільш краще для виділень, бо всі знають що *там* виділення тоді не затримуються. ну таке.
     
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дівчата, може то вже тут обговорювалось, але я ніяк не можу знайти. Наскільки глибоко треба вводити зігнуту/скручену чашу до того як відпустити її щоб вона розкрилась? Я поки що пробувала тільки раз встановити, але здається не зовсім вдало)) Хвостик не стирчав, але я його відчувала (треба буде трохи вкоротити). Я чогось боюся що вставлю занадто низько і все потече "мимо".
    І ще одне: хтось користується якимось гелем чи змазкою для легшого введення?
     
  3. Siania

    Siania Love Life

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    сьогодні пробувала вперше, то в мене аналогічно.. В мене ще й інша проблем виявилась
     
  5. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    дівчата HELP!
     
  6. Siania

    Siania Love Life

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Може ще мязи зажимаєте, бо напружені, не можете розслабитись, в мене так колись з тампонами було, перший і останній раз, хоча б здавалося, вони такі маленькі, ну і на шнурочку були, але я реально не могла витягнути, тут і психологічний фактор теж... Мені коли важко витягнути, то я так тисну пальцем по стінці з якоісь сторони, акуратно звісно, бо вона там наскількись повна, стараюсь захопити і витягую
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Siania

    Siania Love Life

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я навіть не знаю як то набухає, бо ж перший і останній раз пробувала, витягувала ще не набухший
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Які ваші враження надалі - користуєтесь нею?
    --- дописи об"єднано, 10 Листопад 2015 ---
    І дайте, будь ласка в пп посилання, в якого продавця брали.
     
  12. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Kassandra сядьте на присядки, чи як то , так як кажуть родити добре :) , так і капу легше витянути :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    дякую, всім за консультацію)), почитала і зрозуміла, що не правильно робила то все на стоячи і ще з якихось переживань дуже напружена була.. Я собі уявляла то все дуже легко і просто, але не так то для мене виявилось, хвостика поки відрізати забоялась:girl_haha:. Цього разу кд якось скоріше закінчились ніж завжди , то буду спроби дружби з капою робити вже з приходом наступних.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. AilataN

    AilataN жива

    Для мене техніка введення така сама, як і для тампону : одна нога на підвищенні ( в туалеті це унітаз) м"язи тазу розслаблені, капу намагаюся вставити не скрученою, а так " як вона є". Тоді вона гарно лягає попри стінку).
    Прокрутити трохи. Перед наступним вставлянням капи мию її в терпимо гарячій воді, вона більш еластичніша і краще розташовується, коли досить тепла ( то вже фізика , але гарно працює)).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Так користуюся. Але для мене ідеальним виявився варіант: на день Anytime, а на ніч ICare.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    А я от якраз прийшла трохи пофуфукати про капу. Не маю вже ніякої проблеми з встановленням, ні з витягання, але власне процес спорожнення і миття для мене фууу і бєєє на відміну від тампона. Тампон витягнув, викинув "нєглядя", вставив чистенький і все. А з капою то для мене якась ціла операція, і при тому не зовсім чиста: вилити в туалет, встати до умивальника помити, потім ще вимивати після себе той туалет і умивальник. Ну щось ніяк не звикнусь.
    А десь то робити поза домом, то для мене взагалі нереально.
     
  18. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    от я ще поки слабо собі уявляю як на роботі з капою буду собі раду давати, сподіваюсь, що поки ще сиджу дома в дикреті, то якраз навчусь всьому)).
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я читала що поза домом треба носити з собою пляшечку питної води, щоб ополоснути капу
    може закордоном то не актуально, а в нас не всюди вода питна
    технічною я так поняла небажано (а саме така тече з крана напр. на заправках в туалеті)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Для мене то було все дуже легко- завжди мала зі собою воду ( пити треба багато :)) , відповідно в туалеті вийняла , змила в назад, дві секунди
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1