Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем La esposa, 17 Листопад 2010.

  1. Osya

    Osya Active Member

    Чи можна в басейні з капою плавати? Часом через дірочки нічого не витече?
     
  2. Katrya

    Katrya New Member

    можна, я на морі з нею ходжу. дуже зручно. і все в порядку))))
     
  3. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    А розкажіть в мене після останніх пологів і відновлення циклу не можу подружитись з капаю своєю, в мене Лунет :sad: перші два три дні чудово усе а потім починає заважати, при ходьбі вилазити і відповідно протікати, змушена постійно переставляти. Це варто менший розмір купити на останні дні місячних.
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Ага, я докупила китайську, вона м'якша, так не вистрибує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Бачу що треба вже замінювати капу,відслужила своє по повній,порадьте де би то краще замовити
     
  6. Katrya

    Katrya New Member

    Пробувала кілька фірм. Якщо серед м'яких і дешевше, то Pincup я задоволена. Якщо більш щільний і пружний селікон подивіться mcup. Їх дуже багато різних )))))
    --- дописи об"єднано, 25 Серпень 2016 ---
    Так, потрiбно менший розмiр i бiльш м'яку
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Lady Thornbush

    Lady Thornbush New Member

    Привіт, дівчата. Щось форум завмер...не є добре) Я цю темку читаю вже бог зна від коли, дуже хотіла собі ту чудо-капу, бо ненавиджу ті памперси, а тампонів клінічно боюсь через ризик СТШ. Чому пишу: тут хтось давав посилання на Гуцулянку (капи чи то мелуна, чи то мункап) дайте хтось повторно, так неохота знову то все гортати. Наразі я приглядаюсь до фірмової. Для проби і ознайомлення * шо воно такоє* замовила з Китаю...страшно-капець. Випитувала продавця з чого воно є, божився шо мед. силікон. Також порилась на англомовних сайтах де проводилось порівняння кап різних виробників, а розвелось їх не мало...лунет,мункап, діва кап і т д ( популярні) коштують м*яко кажучи дофіга. Направду не кожен то собі дозволить і справа не в економії, а того шо дійсно дорого. Я особисто хочу капу, бо повторюсь, мене бісять * памперси *, в мене чутлива шкіра і реагує на все...та і запах...Фе. Чи є тут гінекологи які можуть нормально пояснити чим небезпечна капа, чи є дівчата які мали якісь проблеми через капу ( я хочу реальних відповідей)вагінози, зміни в поведінці мікрофлори, стінок цього делікатного органу, синці, болі і так далі, а також чи є ті, хто пробували китайські і як воно себе веде. Росіянки в цих питаннях набагато просунутіші, дуже багато форумів і всюди купа розповідей про вдале користування, і китайськими в тому числі. Я зрозуміла лише, що треба файно вивчити свою анатомію, адже ми дуже різні і капа стандарт підійде не всім, от і приглядаюсь до Мелуни. Дякую за відповідь заздалегідь.
     
  8. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    guculyanka давала посилання на: Menstrual Cup | Mooncup .
    Я свою брала тут: Менструальная чаша LadyCup - официальный сайт в Украине - Главная .

    Брала жовту (там патріотична акція, знижка на синю або жовту 100 грн. + в подарунок прислали хороший дерев'яний гребінець).
    Користуюсь вже десь 2 роки. Дуже задоволена. Також маю чутливу шкіру і капа направду рятує.
    Хоча повністю від прокладок я не відмовилась. Десь вже вище про це писала. Звичайні зі мною на випадок, якщо застане не вдома (упаковки вистарчає на рік, а то й більше).
    Щоденні - для підстраховки десь перших 3 дні.

    Також дуже переживала за протипокази і як то все буде, але все виявилось достатньо просто. Проблем взагалі ніяких!
    На прийомі у гінеколога колись сказала, що користуюсь капою - реакція була нормальною, нічого поганого не почула.
    Ніби на всі запитання відповіла. Запитуйте як шо шо...
     
  9. boyechkoVA

    boyechkoVA Well-Known Member

    А хтось щось знає за якість силікону отих китайських кап? Бо моя вже відслужила своє, хочу брати нову і не наважуюсь. Чи не аукнеться потім ота китайщина? І які в нас є точно сертифіковані?
     
  10. Donata

    Donata Active Member

    Маю питання, через скільки часу капу рекомендують міняти, або які ознаки?
    В мене Мун і Леді, користуюсь більше Мункапою і вона трішки змінила колір, кип'ятіння з содою колір вже не повертає до "заводського". Більше не маю до чого придертись, обом близько 5 років, по 2.5 роки користування приблизно на кожну.

    Надіслано від мого Nexus 5, використовуючи Tapatalk
     
  11. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я зі своєю mooncup так і не подружилась за 2 роки. І взагалі якось капа як засіб гігієни мені не пішла.

    Навіть якщо відкинути те, що вона мені постійно текла і створювала фізичний дискомфорт, що можливо було спровоковано неправильним використанням (хоча сумніваюсь, що я аж настільки криворука), то в експлуатації вона для мене не була зручною. Я працюю за графіком з 10 до 19 і реально витримувати гігієнічні норми з капою не могла, бо тупо не могла в загальному туалеті нормально її промити. Кабінка з унітазом індивідуальна, а умивальник загальний - по-перше, якось не альо було її полоскати в раковині, по-друге, якщо і взяти з собою якусь пляшечку води в кабінку, то руки все одно залишались вимащені. А не очищати її 9-10 годин я не могла.
    Тому я позмагалась з капою деякий час і таки закинула те діло.
     
    Останнє редагування: 24 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я також закинула свою капу і повернулась до тампонів, мені з ними таки зручніше. Користуюсь ними все життя, за виключенням післяпологових періодів :girl_blush2:
     
  13. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    я так і пристосувалася, беру пляшечку, спочатку мию руки набираю воду, ще з собою беру вологі серветки щоб опасля руки витерти, в мене все виходить
     
  14. Donata

    Donata Active Member

    А я не маю проблем з її заміною, головне мати з собою туалетний папір і вологі серветки для пальців, якщо немає умивальника взагалі. Не полощу, виливаю, витираю туалетним папером капу інсталюю назад, витираю пальці, потім мию руки. Я наловчилась її майже незабруднюючись міняти

    Надіслано від мого Nexus 5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    дівчата, що я знайшла на аліекспресі:connie_pull-pigtail, вперше таку капу бачу вона має зливний механізм, правда вона коштує трохи, як для китаю
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  16. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Цікаво, чи той механізм не буде заважати. Знаю, хвостики дівчата часто обрізуть, бо заважає, а тут мало би бути щось щільніше навіть ніж той хвостик. Але штука дійсно цікава. Знайшла щось схоже, але на вигляд менш якісне, за 4 долари
     
  17. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Був там відгук, що хвостик мягкий і можна його загнути, є ще один відгук, пише в інструкції, що її можна в перший день запхати і вийняти в останній день кд:girl_crazy:, треба завтра більше відгуків почитати, може є і негативні:girl_in_dreams:.
     
    Останнє редагування: 30 Листопад 2016
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Цікаво, чи він не забивається, через негомогенні виділення. Попаде згусток-і всьо, діставати-мити-відколупувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    ще для капи є стерилізатор стерилізатор.jpg стерилізатор1.jpg , думаю зручніше таким користуватися, чим стояти на кухні з банячком і кип"ятити:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Користуюсь чашею 3-й місяць. Довго вагалась і нарешті придбала Diva Cup
    Зручно, я її не відчуваю практично
    Доводиться користуватись разом з нею і щоденними прокладками, бо інколи трошки мажеться. У вас так само?