Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем La esposa, 17 Листопад 2010.

  1. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    в мене мус бути щоденка , для підстраховки, капа як наповнюється трохи більше половини починає підтікати, і я відразу йду її спорожнювати
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Приблизно 3-4 дні. Потім вже не потребую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lady Thornbush

    Lady Thornbush New Member

    Дівчата, щире дякую за поради з капами) Мої нарешті приперлись з аліекспресу, 1 розмір, а різняться холєрно. Фотки зроблю і виставлю весь опис ( запах і бла бла) але наразі ними не користуюсь і не користувалась, лікуюсь. Виявилось що в мене сідловидна матка ( я тут читала що хтось подумав на капу через таку форму матки) узбагойтесь, таке буває ЛИШЕ вроджене. Добре шо виявила це до капи, а то теж би імовірно запідозрила її в цьому. А тепер поза темою, дівчата, я у дикій скруті і терміново шука. нефролога ( такого щоб не калічив і мав руки з потрібного місця) до одного вже йшла, призначив трильйон обстежень але треба перестрахуватись, бо живемо в Україні. Киньте хтось щось приватно або спрямуйте на відповідну тему. Дякую.
    --- дописи об"єднано, 7 Січень 2017 ---
    Мабуть треба тут кожен день щось перевіряти, а то я слоупок, стільки повідомлень мимо моїх очей))
     
  4. Perepelycja

    Perepelycja New Member

    Доброго дня! Поділюсь і я своїми досягненнями. Довго думала і всетаки наважилась і купила ту що більша бо двоє дітей і я не крихітна і є 30. Замовила на алі приблизно 100 грн ( були і дешевші читала що жінки брали їх для визначення розміру а потім брали дорожчі). Моя капа безколірна прозора має перевагу в тому що є пластиковий контейнер який йшов в комплекті (це супер для зберігання).
    Щодо використання то думаю треба прилаштуватися вийшло досить швидко( єдиний мінус то через м'якість погано розкривається а заодно і плюс бо не відчувається зовсім). В перші два дні наповнюється дуже швидко і підтікає( дома це без проблем а на роботі жах бо працюю добу а умов саме для зміни капи нема) тому для підстраховки завжди користуюся прокладкою а інші дні то без проблем. Економія відчутна зразу бо на прокладки і тампони йшло хмара грошей
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Не варто капу добу не змінювати, як і будь який інший засіб. В туалеті з пляшечкою води можна змінити.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. Perepelycja

    Perepelycja New Member

    Я змінюю ще й кілька разів по потребі, я мала наувазі що це проблематично ДУЖЕ але з нею всеодно менше ризику протікань бо на другу добу КД у мене реально жах
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дівчата, ану помагайте, бо я ніяк не придумаю що робити. Отже, відпустка починається 1 вересня, а 2 числа мають бути і будуть КД. Відпочинок в готелі, тобто прокип*ятити капу не буде можливості. Що робити?
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    А дома прикипятити і взяти вже кипячену, а в готелі просто помити в гарячій воді, чи потримати декотрий час? з крану ж тече.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Взяти пару небул декасану і промити. Розводити його тре згідно інструкції.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    У мене була така ситуація.
    Я заливала щойно закипівшою водою з чайника - все ок.
    Якщо в номері не буде чайника - робити так як радить @jalla.

    Ну хіба більш напряжні варіанти:
    1) брати кип'ятильник (якщо маєте вдома)
    2) купити в аптеці таблетки дезінфікуючі (я не знайшла тоді ніде)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    візьміть з собою хлоргексидин ( той самий мірамістин, тільки дешевше ) і дезинфікуйте ним. Під краном помити, а хлоргексидин на ватку і протерти
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    • Подобається Подобається x 1
  13. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    дякую, котусики!!!! я і забула про антисептики)))
     
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    думала над тим, але якось воно страшнувато)))
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
  16. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    дівчата, там далеко багато сторінок позаду були рейтинги по м"якості чаш, але та інформація вже давня, зараз, думаю вже трохи змінилось все.. Шукаю в гуглі і не знаходжу таких рейтингів (знаходжу по ціні, по виробниках інфо, але не по м"якості). Може хтось стикався останнім часом з таким рейтингом і поділиться ним тут?
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2018
  18. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    Надумати купити капу. Для мене основна з переваг - це те, що можна плавати з нею. Але не знаю, чи підійде мені. Тому і вагаюся - купувати дешеву для проби (200 грн), середьої ціни(400 грн) чи таки дорогу відразу(800 грн)?
    Можливо, щось порадите із власного досвіду.
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я наразі взагалі не рекомендую
    носила декілька місяців і часом почувалася зле, хоча міняла часто
    потім читала що був зафіксований перший випадок Синдрому токсичного шоку з капою
    також двоє хороших гінекологів, які не ставлять комерційні діагнози (одна закордоном працює), висловили аргументовану позицію проти чаш
     
    Останнє редагування: 30 Червень 2018
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Теж читала точку зору гінеколога (Олена Березовська, Канада). Але тут не ризикнула озвучувати. Бо ще почнуть звинувачувати в тому, що я ображаю тих, хто користується тими капами. Лікар писала, що організм природою влаштований мудро. І те, що повинно з нього виходити назовні, не має затримуватись всередині. Інакше буде шкода організму.

    "Египетская аристократия, а возможно, древнегреческая, придумала себе приспособление – специальные чаши, которые подвязывались к наружным половым органам, и собирали менструальную кровь, если женщине необходимо было пойти куда-то за пределы дома. Повторю еще раз, белья тогда не было"...

    "... И о менструальных чашах вспоминали бы только в исторических описаниях прошлого, если бы не появились очередные Остапы Бендеры, которые начали на «древнем методе» делать бизнес".
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1