Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем La esposa, 17 Листопад 2010.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Повністю підтримую, ці всі штукенції створені для бізнесу, і майже 80% жінок не підходять. Що говорити, якщо більшість жінок не сприймає тампакси, а чаші, то взагалі,,))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    принцип дії тампонів та чаш трохи інший, там не тільки у внутрішньому розташуванні справа.
    Раніше капа була для мене спасінням, зараз на фоні прийому ОК мені вона стала непотрібна. Виділення дуже слабкі і можна обійтись навіть щоденкою. І встановлення почало викликати незручності.
     
  3. Melian

    Melian Well-Known Member

    От мені цікаво - другий цикл як почала користуватись менструальною капою і кілька днів тому повернулась молочниця, про яку я забула ще 2.5 р тому ( до родів кілька років мала таку проблему). Це співпадіння чи все таки може бути вина капи?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  4. YuliyaN

    YuliyaN New Member

    Пробувала користуватись вже 2-ма. Сама дешева китайська за 200 чи 300 грн виявилась для мене зажорстка, її було відчутно і вона протікала. Взяла INTIMINA Lily Cup телескопічну модель. Дуже вдячна консультантці магазину, що відмовила мене брати нетелескопічну модель, бо та справді могла б бути задовга для мене. Я "вузенька і не довга" :) Так от, незважаючи на дивну форму, лілі чашечка для мене якраз те що треба, повністю розкривається (купольна китайська - ні), не відчутна (купольна китайська відчувалась і заважала по великому :))) і якщо правильно поставила і помилась нічого не тече. Рекомендую, ціна в неї близько 1200, але вартує. Користуюсь 3-й день.
    --- дописи об"єднано, 13 Грудень 2018 ---
    В мене від китайської також почалась молочниця, силікон взагалі до цього сприяє, а від ІНТІМІНИ ніби норм, не відчуваю зуду.
     
  5. oiianka

    oiianka New Member

    А Fun Cup хтось користується? Як враження?
     
  6. Liana

    Liana New Member

    Добрий день. Хтось користується/користувався капою укр. виробника "Мальва"?