Кашлюк

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем pravovuk, 4 Серпень 2010.

  1. Nataloshka

    Nataloshka New Member

    В нас напевне тоже коклюш(кашель навіть дуже подібний до нього,хоча лікарі не підтвердили поки такий діагноз,здавали заг.аналіз крові то лейкоцити були 9,96 але велике шое(мучиться моє біднятко з тим кашлем(
    Хочемо попробувати політати на літаку,у Цуневі є спеціальні вильоти для діток з коклюшем,але там потрібна група з 11 чоловік,хто зараз так само бореться із коклюшем і хотів би попробувати політати пишіть в приват може назбираємо групку людей і наші дітки будуть здорові!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    У нас був, от якраз восени хворів синуля. Йому 6 років, кашляв три місяці, як ускладнення мав ще пневмонію, потім ще і бронхіт. Найменший також хворів в той же період, але обійшлося двома місяцями кашлю, без ускладнень, та і самі приступи були легші. Він не має жодних щеплень.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. francuk

    francuk New Member

    Знаєте в мене знайома так само з дітьми літала щоб стало їм легше,так вони ще більше захворіли щей на додачу дістали бронхіт.(((
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Тут таке. Діти із кашлюком (який триває 2-10 місяців) ще періодично різні віруски підхоплюють, причому, на фоні зниженого імунітету -- частіше за дітей без кашлюка. Причому, позаяк імунітет "храмає", ті віруски без температури, тобто соплі і кашель і горло червоне. Інколи мама навіть не зауважує те ОРЗ, думає, що то кашлюк сильніше "кашляє" і всім оточуючим та мама каже: моя дитина вже давно не заразна. Так! Кашлюком вона вже точно не заразна, але іншими соплями-кашлями -- дуже навіть заразна.

    Тому як збереться в літаку така велика компанія кашляючих дітей, то точно всі поперезаражаються (бо гаратнія, що половина із них кашлюка не мають, а якийсь бронхіт чи пневмонія, чи алергія.....) Ну і воно нічо не дає........ Нажаль.....
    --- дописи об"єднано, 7 Січень 2016 ---
    Хоча брешу. Дає. Але не від кашлюка, а від "психологічного кашлю". Є таке серед дітей 8-15 річного віку, коли вони постійно покхекують для привертання уваги. Це серйозна психологічна хвороба. Дитина вже сама не може зупинитись.... І от тоді коли ту дитину відволічуть літаком (головне, що вона побачить, що нею займаються, в неї гроші вкладають, за неї переживають) -- той кашель може минути
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дівчата, чи можна дитині подавати Кіндер Біовіталь. Маєм соплі, одноманітно харчуємся ще й зблендерене все, отримали дисбактеріоз. Постійно сонні і вредні, хочемо спати та не можемо, лише в мами на руках тримаючись за цицю. Ще й зуби надодачу. Бактеріі лактомун пропили 2тижні і тиждень біогая орс
     
  6. woolf

    woolf Well-Known Member

    Може краще Симбітер? Мені він дуже добре помагає, запитайте в лікаря
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  7. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    А в конюшню не пробували? Це дешевше, однозначно
    Ми лише поїздками на іподром вилізли з тої зарази :girl_yes2:
    малому було 1,5року і кашляв майже 4 місяці :girl_cray:
    Можливо, але я би спробувала дешевший варіант, ІМХО :girl_in_dreams:
    Мій малий в аеропорту не хотів навіть 5хвилин постояти, не те, щоби полетіти
    Повезла спеціально йому показати літаки зблизька, то він одразу почав скиглити, що хоче додому :scratch_one-s_head:
    По дорозі розповідала, що їдемо тільки дивитись на літаки :facepalm:
    Чи можливе це для 1,5 річної дитини - залежить від темпераменту.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    я хочу вітаміни, бактеріі ми вже пропили, я писала і це, ніби різні речі
     
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ми вже 2 тижні не кашляємо. Нарешті! Півроку!!! Півроку!!!
    Трохи соплі зараз має, але то таке.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. francuk

    francuk New Member

    Так вони самі були у літаку,каже щом дуже сквозило.
     
  11. Nataloshka

    Nataloshka New Member

    У нас все ж таки не коклюш дякувати Богу)уже майже кашель проходить,ще підкашлює трошки але вже немає нападів і гарно все відкашлює)напевне віруска така ходить із страшним кашлем таким бо діток з таким кашлем у нас в місті багато(нам дуже допомогло кзяче молоко з маслом,ванни із евкабалом,і молоко з часником раз в день,багато їздили гуляти в хвойний ліс,все це за тиждень допомогло,а два тижні лікування різними сиропами мікстурами не дало ніякого результту(
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я не погоджусь. Власне, через те, що Ви ті сиропи пили -- у вас ні пневмонії, ні бронхіту, ні обструкції не було, вони вам то все розмочили -- а на вулиці (у лісі) ви це гарно відкашляли
    --- дописи об"єднано, 9 Січень 2016 ---
    ну і молоко із маслом -- то на сухий кашель, щоб там все добре змастило і не дерло, тому, якщо воно вам сухий кашель тамувало -- то я можу зозуміти дію, якщо то на мокрий кашель -- то воно тут ні при чому
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  13. Natur

    Natur Well-Known Member

    Ой і в нас був. Причому я спочатку не могла подумати на кашлюк, бо він щеплений, ще й перехворів раз. Тому спочатку, лікувала сиропами різними ( змінили, мабуть, штуки 3-4), глисти протравила, були в 4-ох лікарів. Вже 5-ий сказав, що то паракоклюш. Кашель в нас був по ночах. Причому, приблизно, в одній і тій самій годині. Коли дізналася діагноз, перелякалася, так як маю ще малу дитину. Це добре, що коли в неї ще раніше почали трохи сопельки і покашлювання я пішла до лікаря і він призначив антибіотик, і я їй його дала (хоча ще не думала, що в старшого коклюш).
    На вихідні ми з чоловіком взяли дітей і поїхали в ліс. Погуляли добре, нарвали гілок сосни. Того вечора малий кашляв ще сильніше ніж до прогулянки. Я вже подумала, що ще гірше його застудила. Тоді він вирвав ну дуже багато слизу..... Після того кашлюк нас покинув. Пішов разом із слизом. Синочок більше не кашляв.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. unsure

    unsure Well-Known Member

    Я також вже запуталась. Ставлять нам діагноз кашлюк, або паракашлюк. В нас високі лейкоцити і занижені ШОЕ. Сказали пити аскорил і синекод. Вичитала що синекот неможна приймати разом з відхаркуючили препаратами (а в аскорилі є бромгексин). І я заплуталась що малому всетаки давати. Що буде більш помічним при приступах кашлю? І чи взагалі потрібно при кашлюку пити відхаркуючі? Гуляєм з малим то на дворі себе дуже добре почуває, а от передають на наступний тиждень до -10/-15, і в таку погоду не погуляєш. Чи не буде дитині гірше від сидіння дома? Чим можна спасатися?
     
  15. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    а хто вам то призначив?я не дохтор і можу помилятись, але аскорил наробить вам слизу котрий зависне,бо Синекод не дасть кашляти,ну якось так я це бачу. що з тим слизом робити потім?на нього бацила впаде і матимете ускладнення. ми приймали антибіотик і синекод, мала ще пила протиалергічне. гуляти - то вже залежить від стану дитини,нам холодне повітря було помічне і легше дихалось.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. unsure

    unsure Well-Known Member

    Я також зрозуміла що аскорил додасть мокротиння а синекод заблокує, виходить це все залишиться в середині. Сказали антибіотик вже нам не допоможе, так як ми вже кашляєм 6-7 тижнів. До того лікували нам трахеїд.(((
     
  17. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    а,ну на такому терміні то аб пізно.ох ті лікарі....я сама з малим 4 тижні тягалась, поки найшла лікаря котрий поставив діагноз.я не знаю, але я б може аскорил не давала,або проконсультувалась в іншого лікаря про всяк випадок - щоб не прийшлось потім ще щось лікувати,крім кашлюку.
     
  18. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Я не медик і не кажу Вам не давати аскорилу, але будьте акуратні з ним. Він має побічну ракцію. В мене після його прийому через пів години починався тремор рук, і такий сильний. Тому я б боялася діткам його взагалі давати.
    плюсуюсь)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Natur

    Natur Well-Known Member

    Після призначення ліків такими "лікарями" потрібно ше інструкцію добре читати. Ви молодець. Дійсно ці препарати не можна поєднувати. А то ще гірше можна наробити.
    Ми синекод теж приймали. Далі перейшли на стоптусин і мені більше сподобався.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Natur

    Natur Well-Known Member

    Коли ще незнала що в нас кашлюк, то давала відхаркуючі. Нічого не допомагало.
    Не поєднувала препаратів



    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1