Кашлюк

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем pravovuk, 4 Серпень 2010.

  1. Natur

    Natur Well-Known Member

    При сильму морозі, провітрюйте кімнати.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
  2. unsure

    unsure Well-Known Member

    Просто я вчора на вечір дала 1/4 аскорилу, і тепер боюсь давати вже синекод. Незнаю скільки ще потрібно почекати щоб можна почати синекод приймати.
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2016 ---
    Нам також сказали що 7 днів синекод, наступні 7 днів інший і так чергувати.
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2016 ---
    Так це напевно єдиний вихід при морозі.
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А кашель який -- сухий чи мокрий?
    У нас був дуже мокрий, то вранці ми пили відхаркуюче (але не аскорил, а щось із амброксолом), а вже коли воно типу подіяло і типу допомогло -- тоді під вечір синекод. Ну так як би правильно. Але нам так зле було, що ніякий синекод нічого не стримував -- то ми на 3 тижні в лікарню пішли. у нашому випадку синекод взагалі нічого не допомагав.

    Щодо аскорилу -- то дорослі його справді переносять набагато гірше за дітей. Це я і на власному досвіді переконалась (бабі зле було, а дітям хоч би що), і лікарі так кажуть. Тільки я би не сказала, що аскорил -- це прям таке відхаркуюче. Це, як мені пояснювали, при бронхіті, при бронхоспазмі, при задишках, при таких сильних нападах кашлю дають. Типу (якщо на хлопський розум) воно розправляє бронхи і стає легше дихати. А при кашлюку кашель іншого типу, тому для мене чому приписали аскорил -- загадка
     
  4. unsure

    unsure Well-Known Member

    Раніше був мокрий, тепер сухий з приступами.
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну тоді, напевне, синекод, і без відхаркуючого. Бо воно навпаки приступи провокує. Хоча у мене в трьох бук кашлюк, то лише у дівчинки мокрий кашель, у хлопців -- сухий. Я давала синекод, але ніякого ефекту не бачила. Що з ним, що без нього. А який тиждень у вас цей кашлюк?
     
  6. unsure

    unsure Well-Known Member

    вже 6-7 тиждень. Але він в нас від самого початку був хвилеподібний, то малий кашляв, то кашель практично пропадав. В нас за ці тижні 4 зуби виросло, то лікарі спочатку говорили що це на зуби, потім трахеїд лікували, а аж тепер коли тиждень тому кашель почав провокувати приступи, зрозуміли що це кашлюк. Тому навіть незнаю як правильно рахувати ці тижні, і чи довго ще той кашель з приступами буде. Бо те що місяці з 3 ще буде підкашлювати сама розумію. Тай синекод той більше 7 днів давати неможна.
     
  7. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Ох, а як ви той Стоптусин даєте? То ж така гидота Синок якось більш-менш пив, найкраще йшло з якимось компотом з насиченим смаком, а доні дала раз, вона вирвала, більше не давала. Синекод після того пив майже з задоволенням :)
    Правда, що одне, що друге, кашлю не полегшували зовсім :sad:, ну, але щоразу давала з надією:)
    Ну і виявилося потім, що в дитини паракашлюк був, на щастя. Кашляв страшно, з рвотою, по ночах задихався практично, але отого свисту характерного не було. І на все - про все пішло близько місяця, а такий жахливий кашель був десь тиждень. Не допомагали ніякі засоби, ні традиційні, ні народні, а їх перепробували чимало.
    Казав лікар, що тепер буде мати імунітет на 3-4 роки, тільки я от не зрозуміла, проти кашлюка чи пара, вони ж ніби різними бактеріями викликаються... Не знаю.
    І ще: дуже переживала за маленьку, вона хоч вже більше мала, ніж півроку, та все одно. То питала, що можна зробити, щоб не заразилася, то лікар поцікавився, чи годую, якщо так, то ймовірність захворіти в неї зводиться до мінімуму :) Отак, черговий + для ГВ
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Natur

    Natur Well-Known Member

    Малий пив без проблем. Бо знав що треба. Перед тим купу мікстур випив.
    Паракоклюш, я так зрозуміла, то лекша форма коклюша. Це для тих хто вже хворів (я так думаю).
    За свою малечу страшно переживала. Теж на той момент півроку було. Вона як тільки пхекнула разок в мене вже волосся дибки і картини вимальвувулися жахливі. Але як я вже писала я дала їй антибіотик. А вврус цей на початку легко вбивається (ну і плюс ГВ своє дало).
    В малого все тривало місяця три. Народні засоби теж використовувала. Навіть часник ростертий з маслом мазала на ніч на ступні (десь вичитала таке). Але з адекватних методів, то це ліс, провітрювання кімнати, гілки сосни. І ше що я замітила. Коли починав кашляти вночі, то давали тепле молоко з маслом. Ніби лекше ставало.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
  9. unsure

    unsure Well-Known Member

    Я в ужасі. Ще такої ночі в нас не було. Малий кашляв практично постійно, інколи невеликі перерви. Чим це можна йому полегшити. Синекод дала наніч, виявляється непомогло. Що робити? В лісі гуляєм, гілки сосни по кімнаті розставлені. Конюшня? Настільки я зрозуміла саме дієве приїжати туди в 6.00-6.30 коли тільки все відкривається. Але як малого вночі підняти, розбудити, одіти, і везти ще через пів Львова на таксі? Небуде для нього це великий стрес, він може сильно плакати. Чи літаком піднятися?
     
  10. Natur

    Natur Well-Known Member

    Провітрюйте частіше. Щоб в кімнаті жари не було. Краще легка прохолода і вологе повітря.
    Спробуйте ше як я робили. Молочко тепле давати пити. Нам допомагало.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я годувала і малий був без щеплення, у 7 місяців мав кашлюк.
    пара- не-паракашлюк.... все одне і те ж. У мене в хлопців легка форма була, але і характерний свист був (бо кашель більше до сухого), у дочки дуже важка форма, дуже мокрий, із пневмонією... Такий був наглядний коклюш, але... характерного свисту не було
    Ну якщо у вас справді кашлюк, то виглядає на те, що перші кілька тижнів справді був не кашлюк, а потім на фоні ослабленого імунітету ви його підчіпили, бо найстрашніші приступи починаються на 2-3 тиждень від самого першого кашлю і тривають до 3 тижнів.

    Инкубационный период продолжается от 2 до 14 дней (чаще 5-7 дней). Катаральный период характеризуется общим недомоганием, небольшим кашлем, насморком, субфебрильной температурой. Постепенно кашель усиливается, дети становятся раздражительными, капризными. В конце 2-й недели болезни начинается период спазматического кашля. Приступы судорожного кашля начинаются внезапно,
    --- дописи об"єднано, 18 Січень 2016 ---
    Що я вам скажу із власного досвіду: нічо нам не помагало.... Ліс, перехрестя, межі областей-районів, мости, коні, кобиляче молоко -- НІЧОГО.

    Просто як приступи будуть ващими, більше, дитина не зможе відкашлювати -- краще підіть на трохи в лікарні посидьте. Як не як -- під контролем. Але як даєте собі раду самі -- то не треба. Бо я не давала
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

     
  13. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Може хто знає,хресницю поклали в лікарню з коклюшем, ми з донечкою спілкувались з нею 9-11 січня,доня не привита, наразі признаків що підчепила коклюш нема ніяких, інтернет видає різну інфрмацію,що на 5-7 день проявляється хвороба,а є що і на 21. Я так рзумію в моєї дитини він ще може проявитись?чи ні?Коли спілкувались з хресницею в неї тільки почався такий гавкаючий кашель і ми їздили разом в лікарню,тоді педіатр поставила діагноз бронхіт.
     
  14. unsure

    unsure Well-Known Member

    Наскільки це можливо опустили температуру повітря дома. 19-20 градусів. Треба дійсно ще молоко спробувати дати.
    --- дописи об"єднано, 18 Січень 2016 ---
    Це я так з дописів на форумі зрозуміла що найкраще коли тільки відкриваються конюшні. Тай я поняття немаю скільки той політ коштує, треба буде подзвонити в Цунів дізнатися. Я просто всі можливі варіанти взнаю, просто в день дитина нормальна, кашляє але нічого страшного а от в ночі кашель дуже його мучить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. unsure

    unsure Well-Known Member

    Не факт що підчепила. Просто як тільки б почався в вашої доньки кашель то зразу здайте аналізи, і якщо підтвердиться то найкраще пропити зразу антибіотики, говорять в такому разі помагає на ранній стадії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Не погоджусь.
    Ми їздили на 7 ранку і то чьотко. Потім відкриваються всі ворота там і вже той "запах" вивітрюється, не такий концентрований стає.
    Купляли пакетяру дешевих простих яблучок у бабусьок і ходили годували коників 2 тижні. Хоч якась забавка дитині виходила. 20-30 хв, потім вже все відкрите.
    Не знаю чи помогло чи ні. Але кашель не зник, хіба може приступів поменшало.

    В нас до кінця залишався сухий кашель. Під кінець вже тільки зранку. Останні 2 місяці, я вже нічого з ліків не давала, ніякого покращення ні від чого. Були на осінніх канікулах у таборі в Брюховичах. Там сосновий ліс.

    Ще скажу, ще на початках влітку, як були важкі приступи кашлю, вдягали малу, закутували у коца, садили на стільчика зручного і з книжечкою виставляли у дощ на балкон (у нас великий). Десь півгодинки мала читала і дихала дощем.
    Дуже нам полегшило це ті приступи. Ну але зараз це неактуально.
    --- дописи об"єднано, 19 Січень 2016 ---
    В мене старша захворіла, а менша - ні, сестри, маленька квартира, ізолювати не можливо. Так що не факт, що підчепите. Але слідкуйте, звичайно за малою.
    І старшій на перших етапах я давала антибіотик, може через це воно і меншу не взяло.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Natur

    Natur Well-Known Member

    От власне і я на перших етапах дала антибвотик меншій. Думаю це спинило
    Дивилася я Комаровського. Казав, шо на початку легко вбивається антибіотиком ця бяка. Але дуже складно визначити і відрізнити від простої простуди.

    Ще думаю, зволожувач поввтря, було б добре використовувати.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Я писала про себе - ми їздили на 9год.
    На 7год. перший раз приїхали - то гуляли добрих 2год. поки відкрилась конюшня.
    Як тільки відкривали - то ми одразу заходили, бо при нас починали годувати і мити коней.
    Це не тема для суперечок, кожен описує свою ситуацію. Крапка.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  19. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Я думаю, все індивідуально. Малий хворів в неповних 4 роки, весною . Не щеплений.
    Кашель був характерний. Спочатку покашлював трошки, десь тиждень (дільнича призначила якесь лікування, з відхаркуючими, ясно, воно не допомогло), тоді почав зриватися вночі, з рвотою, "як книжка пише". Аналізи були нехарактерні (2 рази здавали в різних лабораторіях, були різні))) Тобто діагностували за характерним кашлем

    Лікування класичне - антибіотик (вперше давала), синекод. Їздили на конюшні (згідна, треба їхати рано, хоча б 7 година, нам рідко вдавалось швидше, але там є строж, і в такий час конюшні вже були відкритими, іноді зустрічали таких же кашлючних дітей - реально якщо кашель "класичний", його ні з чим не спутаєш)
    Коники нам не допомогли. Ми почали їздити відразу, як здіагностували (в мене така думка, що хто вже потім їздить, то невідомо, чи конюшні допомагають, чи просто вже кашель переходить і так співпадає), гуляли, розкладали соснові гілки вдома...
    Малий десь до місяця кашляв, з рвотою часто дуже (в нього взагалі сильний цей рефлекс, горло неможливо запшикати), вдома стояли чергові тазики, син вже потім сам до них біг, як тільки починав закашлюватись

    Імхо, допомогло і лікування, і кашель сам по собі вже перейшов. Тобто потрібен час.
    Я боялась вірусів, але восени син пішов в садок, то захворів аж зараз. На щастя, більше таких приступів не мав

    Відносно паракоклюшу - казала наша дільнича, що зараз так віруси мутують, що й не розбереш, як дитина перенесе - від імунітету залежить. Ну і ясно, для грудничків то є значно страшніше
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. FeaT

    FeaT Member

    Ми також перехворіли кашлюком(донечці 4 р., синочку 1,5р.).Почалося все з легенького покашлювання в малої(декілька разів на день), дільнича сказала, що це алергічний кашель, бо ні температури, ні хрипів не було. Ми мали їхати на море і вона нас заспокоїла, що все гаразд, їдьте, може змінить клімат і кашель пройде. Ми поїхали і на морі кашель став інтенсивніший, вже на 4 день нашого перебування там, донечка стала дуже закашлювалася, вночі вже були приступи з рвотою, ми пішли до лікаря(в Іллічівську)він зразу сказав, що це кашлюк, сказала пити синекод. Ми повернулися додому, здали аналізи(було незначне підвищення лейкоцитів), знову викликали дільничу і вона бачивши на свої очі приступ кашлю, сказала що це не кашлюк, а відправила нас на рентген,бо можливо це запалення. Ми звичайно не повірили їй, було зрозуміло, що вона просто не хоче ставити такий діагноз. На наступний день ми були в Гайдука і він сказав, що це 100% кашлюк і треба негайно дати антибіотик синочку(він вже також починав легенько покашлювати), для донечки він приписав тільки синекод, антибіотик їй вже був не потрібний(це був вже фактично 3 тиждень від початку кашлю). Завдяки антибіотику Матвій набагато легше переніс хворобу, закашлювань до рвоти не було зовсім, напади кашлю не були частими. З важкими нападами кашлю в малої нам не допомагало нічого(ні синекод, ні конюшні, ні перевали, ні позитивні емоції, ні сосновий ліс), допоміг тільки час. Кашляла 3 місяці, сильні напади були близько 3 тижнів.
     
    • Подобається Подобається x 2