Кашлюк

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем pravovuk, 4 Серпень 2010.

  1. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Дівчата, допоможіть. Малий уже другий місяць кашляє. Але не було аж таких сильних нападів. Вчора і сьогодні напади до рвоти. Була у трьох лікарів, ніхто, звичайно, кашлюк не ставить. А я схиляюсь до того, що це все таки кашлюк. Ми приймали антибіотик на початку. В малого температура тиждень була 39. Але кашель як почався так і не проходить. Минулого тижня вже було легше, а от вчора знову( В аналізах, які здавали минулого тижня підвищене ШОЕ і еритроцити. Як той кашлюк діагностувати, бо мені одна лікар сказала, що його не діагностують.
     
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    По телефону порадьтеся, розкажіть симптоми, по телефону часто лікарі підтверджують кашлюк або говорять свою думку які ще варіанти

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Natur

    Natur Well-Known Member

    Читала, що при кашлюку нема температури вище 37.
    Хіба ви ще щось підципили паралельно

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    якщо вже так довго кашляє, то аналіз не визначить, тільки вже компетенція лікаря. Вам хіба до приватного лікаря який записів ніде вам не зробить але скаже)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Перший тиждень може бути висока температура, а потім знову може піднятись температура, як почнеться бронхіт чи пневмонія. У мене в дочки почалась температура і пневмонія на 3 тиждень від першого кхеку. І взагалі кашлюк розвивається по схемі описаній у вікіпедії, може бути різна інтенсивність, але часові рамки приблизно однакові

    Клінічні прояви[ред.ред. код]
    Інкубаційний період при коклюші триває 7-9 діб (за деякими даними 2-14 діб). Клінічні форми захворювання за тяжкістю перебігу:

    • легка
    • середньої важкості
    • тяжка
    Катаральний період[ред.ред. код]
    Після інкубації настає катаральний період, який триває 10-14 днів і характеризується сухим кашлем, нежитем, підвищенням температури тіла до 37,5-38°.

    Спазматичний період[ред.ред. код]
    В наступні дні кашель поступово посилюється, переходить у конвульсивний (приступи кашлю закінчуються виділенням в'язкого мокротиння, іноді — блюванням). Цей період триває 2-8 тижнів (У ДОЧКИ БУВ ТАКИЙ КАШЕЛЬ СИЛЬНЄЙШИЙ 3 МІСЯЦІ, У СИНІВ ПО 2-3 ТИЖНІ) і довше. Під час кашлю можуть утворюватись крововиливи під шкіру повік, в кон'юнктиву ока, бувають кровотечі з носа, зовнішніх слухових проходів тощо. Внаслідок того, що на висоті кашлю відбувається реприза — затримка дихання, дитина може померти від цього.

    Період реконвалесценції[ред.ред. код]
    Поступово кашель слабшає, приступи стають рідшими й не такими тривалими, наступає період реконвалесценції (видужання).

    Перебіг коклюшу може ускладнюватися, найчастіше, запаленням легень.
    --- дописи об"єднано, 26 Квітень 2016 ---
    Взагалі кашель 2 місяці не триває, то, швидше за все, кілька кашлів, тобто кілька вірусів застуд підряд.
    А загалом коклюш має такий специфічний кашель, що лікар (а після того, як мої троє відхворіли і я і кожна мама) лише раз почувши кашель -- може поставити діагноз. Моя вам порада: поїдьте із дитиною у інфекційну лікарню на Мечникова. Там у приймальному покої вас оглянуть і при потребі лікування випишуть(не переживайте, не закриють у лікарні, вони лише важкі випадки кладуть, і у важких випадках мами (і я) самі просяться, бо просто ради із тим задихання і недиханням після приступу не дають)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Температура була на початку, тоді все починалось як ларингіт, з таким гавкаючим кашлем і захриплістю. Не знаю чи це кашлюк, просто за два міс. безперервного кашлю вже не знаю що думати. Може глисти.
    --- дописи об"єднано, 26 Квітень 2016 ---
    Ми не зі Львова, але як треба, то поїдемо.
    Можливо це і різні кашлі. Коли починалось захворювання, ми якраз поїхали на реабілітацію на Орлика. Ну і вже не добули до кінця, так як піднялась темп. Можливо до того, що в малого починалось, додалось, щось нове в лікарні.
    --- дописи об"єднано, 26 Квітень 2016 ---
    На протязі цих двох місяців легені завжди були чистими, але рентген не робили. От сьогодні ще підемо слухатись.
     
    Останнє редагування: 26 Квітень 2016
  7. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Не було аж таких сильних нападів. На кашлюк не дуже було схоже. А от вчора зранку годину кашляв і в кінці вирвав прозору те то слюну, не то слиз. А ввечері вже був кашель до рвоти.
    Ніч пройшла нормально, кашляв часто, але без приступів довгих.
     
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    слухайтесь, слухайте лікарів -- і все буде ок. Зрештою, якщо це коклюш, то він лікування не потребує. Пильнуйте, щоб задишки, пневмонії чи бронхіту не було, щоб ларинго чи бронхоспазму не було -- а за кашлюк не переживайте
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Natur

    Natur Well-Known Member

    В мого коли був кашлюк спочатку теж не було характерних нападів. Вже на другому місяці вночі почав той слиз виходити. Ми їздили гуляти в сосновий ліс, ставили в кімнаті гілки сосни, часто провітрювали кімнати, зробили низьку температуру.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чи завжди початок кашлюку супроводжує відносно висока температура?
    Мали минулого тижня недовгий контакт з дитиною, у якої кашлюк, на якій стадії не знаю. (але дитина кашлянула прямов обличчя мого малого). І ось вже другий день нежить(тече рікою), чхання. Сподіваюсь, що це на зуби. Бо малий вже котрий день всіма пальцями шпортається в роті, плюс слина "до колін" висить. Температури немає зовсім. Розкажіть які симптоми були у ваших діток в перші дні. Бо дуже переживаю. Як можна в перші дні його виявити? Є якийсь аналіз в лабораторії?
     
  11. Kryhitka S

    Kryhitka S New Member

    @SoloGalka @Kandya @Hexe @Arapeta ...Дівчатка, чиї дітки перехворіли на кашлюк, підкажіть, будь ласка, чи в конюшні на Стрийській можна просто так приїжджати чи то потрібно наперід з кимось домовлятись? Можливо хтось має якісь контакти - скиньте, будь ласка, в пп, буду дуже вдячна...Ще питання на рахунок Синекоду - чи давав хтось сироп діткам до 3 років? Бо крапельок зараз немає(( А сироп (згідно з інструкцією) з 3 років...Малому 1р. 3 міс. І чи взагалі він допомагає?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Синкод ми приймали,малому було менше року коли хворів.в конюшню не їздили,в нас була відносно легка форма(принаймні в порівнянні з тим,що деякі дівчата описують)
     
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Синекод нам допомагав,принаймні стало легше.можете по аптеках подзвонити?можливо десь краплі лишились?або можливо в Польщі є?на фб багато хто регулярно їздить,міг би вам може привезти.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Домовлятись не треба, там таких багато. З собою беріть яблучка, моркву для коників.
    Стосовно сиропів і ліків, то нам нічого не допомагало. Блювали десь 3тижні. Рятував кусочок хвойного лісу біля кінотеатру Сокіл і тамтешнє озерце
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    В конюшні ні з ким не домовлялись, але завжди брали яблучка чи моркву для годування. Так і дитині цікавіше. Головне встигнути, щоб ворота ще не відкрили, щоб концентрація була хороша, ми на 7 ранку їздили. Там всі привітні, ставляться з розумінням.
    Сінекод нам не допомагав, та й ліки як вода просто, я вже холодна була. Ми сиділи в коцику на балконі у дощ (але то було літо, зараз не зможете) і ставили хвойні гілочки біля ліжка. Тобто хвойний ліс дуже бажаний. Хоч як, а рівно півроку ми своє відкашляли, "вспомню - вздрогну".
    Швидшого вам одужання!
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Kryhitka S

    Kryhitka S New Member

    Дзвонила по аптеках, на жаль ніде немає((( Кажуть їх немає взагалі на ринку...
    --- дописи об"єднано, 5 Січень 2017 ---
    Дякую дівчатка!
     
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    він допомагає, якщо кашель зовсім сухий. ми лежали в лікарні і багато діттей мали приступи кагшлюку із сухим кашлем. То власне той синекод він щось у мозгах блокує -- і хворий не кашляє. У нас був мокрий кашель, напади щопівгодини і кожен раз блювота -- по дві жмені слизу, який аж пальцями з горла треба було діставати. Тому синекод ми не пили, нам навпаки треба було то викашлювати. Тому якщо у вас після нападу є мокротиння -- синекод протипоказаний, бо ото харкотиння буде загнивати -- і буде пневмонія (у нас була, і в чоловіка теж)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Kryhitka S

    Kryhitka S New Member

    Вдень в нас кашель більше мокрий, ніж сухий...в кінці приступу в ротику є слиз, він ним аж дуситься((( А вночі кашляє переважно сухо...Консультувались в лікаря в інфекційній, призначила Синекод 3 р/д і Лазолван 2 р/д (зранку і в обід). Але наскільки я знаю - відхаркуючі та протикашльові засоби не можна разом приймати...Поки що даю Лазолван тільки зранку, а Синекод на ніч. Якщо не давати Лазолван взагалі - боюсь, щоб це мокротиння не засохло та не розвинулось запалення. Бо мокротиння чую, що є, але він його не відхаркує...Синекод дала на ніч і приступи були трохи легші, ніж минулої ночі...А що Ви приймали при мокрому кашлі?
     
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    у доці такі сильні напади були, що ми місяць в лікарні лежали. Але там спершу давали антибіотики і оту якусь заспокоюючу суміш (яка нас не заспокоювала), а потім нічого не давали -- ми там лежали, щоб при нападі не захлибнутись мокротинням -- бо його там по шуріку відсмоктують. Інші діти теж мали квашлюк, але в легкій формі -- то їм спершу (як тільки малу в лікарню поклали) на три дні дали антибіотик -- сумамед, а потім нічого не давала: ні синекоду, ні відхаркуючого. Старший (йому тоді 4 роки було) сам відкашлював, а меншого -- пів року -- при кожному приступі на балкон виносила і відразу легше ставало.

    І ще вдома біля ліжка був букет із ялинки -- то літо було.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Kichka

    Kichka Member

    Не допомагали жодні ліки (викінуті гроші),лише свіже повітря,хвоя,гуляли,гуляли,гуляли.Викашлювати і вигортати слиз з ротика(забирала марльою,вона добре зачіпляла той слиз)клала малого на живіт головою від себе і трохи до низу.
    Взагалі кашлюк не лікується,мусите його пережити,відкашляти.Ми мали в 6 міс. Жах...протягом 4-х діб були зупинки дихання,хоч і були в лікарні,але відтріпувала сама,навіть не знаю як.

    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1